Leslie Sansone la zayıflama :)

biscolataa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
57
4
Kızlar Leslie'ye başlıcam tekrar.Benimle yapmaya varmısınız birbirimize destek oluruz.Ben her hafta kaç kilo verdiğimi ve kaç cm inceldiğimi yazıcam :114:

Kızlar dün 5 mil olanı yaptım ve acayip terledim.Slim in 6 ve jillian ı deneyip yapamayanlar varsa kesinlikle bunu yapmalılar.Hem etkili hemde o kadar zorlayıcı değil.Ayrıca 1 saat spor yapıp 8 km yürümüş oluyoruz bu harika bişey.Hadi kızlar katılın bana birlikte yapalımm :KK9:

merhaba canım....
ben de leslie ile yürüdüm kış boyu....genelde 3 mil ve de ara da 5 mil....bir süredir ara vermiştim ama bugün başladım yine ve çok mutluyum....ben fazlasıyla faydalı olduğunu düşünüyorum ve devam edicem inşallah....

merhaba canım....
ben de leslie ile yürüdüm kış boyu....genelde 3 mil ve de ara da 5 mil....bir süredir ara vermiştim ama bugün başladım yine ve çok mutluyum....ben fazlasıyla faydalı olduğunu düşünüyorum ve devam edicem inşallah....

Bende bırakmadan devam edicem inşallah.Sakatlık yüzünden bugün ara vericem sabah 1 saat yürüyüş yapmıştım dışarda onu sayıcam artık bugünlük.Çok sevindim tekrar başlamana zaten fazla kilon yok anladığım kadarıyla spor olarak yapıyosun.Bu arada teşekkür ederim kısa zamanda geçer inşallah :KK50:

Bende bırakmadan devam edicem inşallah.Sakatlık yüzünden bugün ara vericem sabah 1 saat yürüyüş yapmıştım dışarda onu sayıcam artık bugünlük.Çok sevindim tekrar başlamana zaten fazla kilon yok anladığım kadarıyla spor olarak yapıyosun.Bu arada teşekkür ederim kısa zamanda geçer inşallah :KK50:

8 ay uğraştım bu kiloya gelebilmek için:KK76::nazar:ilk diyete başladığımda leslie den bi haberdim....sonra araştırırken denk geldim ve başladım....ilk başladığımda 1-2 gün kas ağrısı bile olmuştu:KK9:haftalardır başlıcam diyorum bir türlü olmadı ara ara yürüyüş yapsamda sporu son zamanlarda aksattım....ve verdiğim kilolar da spor yapmamamla birlikte sarkmalara sebep oldu....nihayet bugün başladım bakalım umarım devamı gelir....
hem vereceğim 5 kg hemde sıkılaşmam lazım ....bu yüzden devam edicem ve şiddetle tavsiye ediyorum....

8 ay uğraştım bu kiloya gelebilmek için:KK76::nazar:ilk diyete başladığımda leslie den bi haberdim....sonra araştırırken denk geldim ve başladım....ilk başladığımda 1-2 gün kas ağrısı bile olmuştu:KK9:haftalardır başlıcam diyorum bir türlü olmadı ara ara yürüyüş yapsamda sporu son zamanlarda aksattım....ve verdiğim kilolar da spor yapmamamla birlikte sarkmalara sebep oldu....nihayet bugün başladım bakalım umarım devamı gelir....
hem vereceğim 5 kg hemde sıkılaşmam lazım ....bu yüzden devam edicem ve şiddetle tavsiye ediyorum....

Canım ölçüm falan yaparsan arada uğra buraya bilgilendir beni.Kimsecikler gelmiyo :KK14:

Leslie Sansone kayıtlarıyla çalışmaya başlayalı bir hafta oldu. İnanın çok faydasını gördüm. Geçtiğimiz Pazartesi sabahı başladım. Sabah kahvaltıdan sonra 1 millik programı yapıyorum. Öğle yemeğinden bir saat sonra 3 mil. Akşam ise 4 mil. Başladığımda 60.8 kg çıkıyordu tartıda. Şu an 56.4 çıkıyor. Yediklerime de dikkat ediyorum ama asla aç kalmıyorum, yememeliyim diye de kasmıyorum kendimi. Gün boyu gayet tok geziyorum. Yalnızca 1200 kaloriyi geçmemeye dikkat ediyorum ve akşam 18.00'dan sonra su ve şekersiz çay ya da şekersiz yeşilçay dışında birşey yemiyorum, içmiyorum. Gece yatarken de bir bardak ılık süt içiyorum. Herkese tavsiye ediyorum. İlk gün biraz ağrı oluyor ama ikinci günden itibaren kendinizi çok zinde hissediyorsunuz.

Kızlar uzun bir aradan sonra leslieye geri döndüm normalde yürüyüş bandında yürüyodum ama leslie kat kat daha faydalı hem aynı sürede daha fazla km yürümüş oluyorum hem daha fazla kalori harcamış oluyorum. Benim en büyük sorunum basenlerim 5 günde 1 cm incelmiş bile. Ölçtükçe buraya uğrayop sizide haberdar edicem. Sevgiler :))

kızlar bende leslie yapmaya başladım dün başladım bakalım faydasını görücekmiyim şuan 3mile yapıyorum zevkli iyi de geldi 20dk sonrası ter atmaya başladım kimler takipte haberleşelim kızlar

8 ay kadar bir sürede arkadaşlar ve diyetsiz haftada 4 saat walk at home yaparak 19 kilo verdim...80 kilodan 61 kiloya...özellikle kalça-basen sorunları olanlar için ideal...

Ya arkadaşlar bende başladım bugün 3 mil olanına baya eğlenceli bir şeyde yaparken sıkılmıyorum.Ve ben hayatımda hiç bu kadar uzun spor yapmadım.Çok etkili bir şey.Sizde deneyin.Ayrıca ben bunu yazın mayomun üzerine giyeceğim deniz şortuna olmadığım için başladım.Haftaya size sonuçları bildiririm.

X