Leslie Sansone la zayıflama :)

Vatanimiz sağolsun En Büyük TÜRKİYE sizede günaydın emin olun kilo vermek imkansız değil öyle olsa ben veremezdim ilk olarak.. Şöyle anlatayım ben normalde 54-55 kiloydum hep sonra bir markette çalışmaya başladım ehh haliyle hep abur cuburlar aldı ev yemeklerinin yerini yavaş yavaş kilo almaya başladım ama hiç fark etmedim sanki hep ayniymisim gibi geliyordu bana takii çevremdekilerin tepkisini gorene kadar herkes çok kilo aldigimi söylüyordu tartilmak istedim ve 65.5 kilo geldim 10.5 kilo almıştım :KK43: aynada kendimi izlemeye başladım ve utandım bu yaşta bu kilo fazlaydı erkek arkadaşımdan da kilo vermen lazım lafını duyunca artık duuur ! Dedim bogazima diyet ve sporla o gün basladim.. Kk benim vazgeçilmez yardimcim oldu hemen hemen her topicte işime yarar bir şeyler buldum leslie sansone öyküm kk sayesinde basladi.. Önce netten 3 miles olanı indirdim çünkü vücudum 3 miles için uygun hemen başladım aynı zamanda beslenme duzenimi tamamen degistirdim.. Size diyetimden de bahsetmek istiyorum
Kahvaltı:
1 haşlanmış yumurta küçük bir kase yoğurt domates salatalık azıcık peynir 1 dilim kepekli ekmek 1 bardak az şekerli çay şimdi diyeceksiniz ki doyuyor muydunuz ? Hayır ilk 3 gün zorlandim doymadigimi dusunuyordum o yüzden diyet başlangıcında çok çok meyve tukettim su tuketimim yok denecek kadar azdı haftada 2 bardak ancak iciyordum sonra kendime kocaman bir bardak aldım 2 su bardağı büyüklüğündeydi kendime şart koydum o büyük bardağı 1 bardak olarak kabul ettim ve günde en az 5 bardak icecektim buda 10 su bardağına denk geliyor fakat sade su tuketemiyordum o yüzden içine hep limon sıktım bu şekilde alıştım
Öğlen yemeği:
Ben günde iki ogun beslendim ve çok işime yaradı öğlen yemeğinde genellikle çorba mantar bol bol salata tavuk haşlaması vs yiyordum elbette diğer ev yemeklerinden de yiyordum ama onlar 4-5 kaşığı geçmiyordu yediğim her şeyde çok az tuz vardı ardından ayran iciyordum hem tok tutuyor hemde ihtiyacım olan yoğurdu ayrandan karsiliyordum yemek sonrası acikirsam elma kuru kayısı beyaz leblebi falan yiyordum ikindi vakti leslie sansone 3 miles yapiyordum bu sayede kilo vermeye başladım gerisi çorap söküğü gibi geldi umarım sizi motive edebilmişimdir hepinize kolay gelsin
Canım benim maşallah :) tebrik ediyorum seni.motive ne kelime sanki kilo vermeye başladım yazını okuyunca.bende bugün tv den bağlandım nete ve 3 mil yaptım :) hadi bakalım hayırlısı :)

Ne mutlu bana çok mutlu oldum ise yaramasina bende bugün 3 mile yaptım ona ek olarak bazı bacak egzersizleri yaptım umarım ideal kilomuza ulaşırız hepimiz :spor: ben ayrıca ip atlamayada baslayacagim oda çok etkiliymis kk yorumlarından etkilenip heveslendim isterseniz haftalık kilo kontrolü yapalım bir gün seçelim o tartilma günümüz olsun hem böylece daha motive olabiliriz :KK73:

Ne mutlu bana çok mutlu oldum ise yaramasina bende bugün 3 mile yaptım ona ek olarak bazı bacak egzersizleri yaptım umarım ideal kilomuza ulaşırız hepimiz :spor: ben ayrıca ip atlamayada baslayacagim oda çok etkiliymis kk yorumlarından etkilenip heveslendim isterseniz haftalık kilo kontrolü yapalım bir gün seçelim o tartilma günümüz olsun hem böylece daha motive olabiliriz :KK73:
Tamam olur canım ama ben ameliyatlı olduğum için sadece walk at home yapabiliyorum şimdilik :KK43: iyileştikçe diğerlerinide yapcam inşallah.yediklerime dikkat ediyorum.mesela bu gün şeker ve ekmek kullanmadım :) suyu seviyorum ve çok içiyorum birde 3 mil :) hangi gün olsun bana hepsi uyar :KK66:

Geçmiş olsun umarım bir an önce eski sağlıklı gunlerinize kavusursunuz.. Ekmek ve şeker düşmanımız zaten illaki ekmek yerim diyorsanız günde en fazla 3-4 dilim kepekli ekmek tuketin ben öyle yapıyorum.. Olsun walk at home bile bir şekilde iş görür sonuçta hareketsiz olmanizdan daha iyidir ideal kilonuz kaç acaba ona gore bir hedef belirleriz ortak devam ederiz ben her gün giriyorum siteye haberleşmede sorun olmaz bugün geçti zaten yarindan itibaren tamamen başlayalım ve cumartesi günlerini tartı günü yapalım size de uygunsa yarın tartilalim 1 haftada ne kadar ilerlemisiz onu goruruz bu arada yoldaş olduğunuz için çok sagolun :) yaşınızı bilmiyorum o yüzden siz diye hitap ediyorum kusura bakmayın iyi aksamlar

Geçmiş olsun umarım bir an önce eski sağlıklı gunlerinize kavusursunuz.. Ekmek ve şeker düşmanımız zaten illaki ekmek yerim diyorsanız günde en fazla 3-4 dilim kepekli ekmek tuketin ben öyle yapıyorum.. Olsun walk at home bile bir şekilde iş görür sonuçta hareketsiz olmanizdan daha iyidir ideal kilonuz kaç acaba ona gore bir hedef belirleriz ortak devam ederiz ben her gün giriyorum siteye haberleşmede sorun olmaz bugün geçti zaten yarindan itibaren tamamen başlayalım ve cumartesi günlerini tartı günü yapalım size de uygunsa yarın tartilalim 1 haftada ne kadar ilerlemisiz onu goruruz bu arada yoldaş olduğunuz için çok sagolun :) yaşınızı bilmiyorum o yüzden siz diye hitap ediyorum kusura bakmayın iyi aksamlar
Çok sağol canım.ben 33 yaşındayım hehe yolun yarısına yaklaştım :) kilom 63 :KK43: .2 yıllık evliyim.evlenirken 51 kiloydum.sanırım benim mutluluk hormonu coştu coştu sonra ben 59 oluverdim.eşimde 90 a dayandı yani ikimizde saldık uçtuk.bi duralım artık dedik :KK66: ameliyat sonrası da 63 ü gördüm malesef.hedefim 55 benim.tamam yarın tartı günü olsun.bende hergün giriyorum :KK66: umarım hedeflerimize ulaşırız...

Kilomuzda hedefimizde aynı :) bende 63 kiloyum hedefim 54-55 olabilmek bak şimdi daha çok heveslendim düzenli olarak yapalım uyguladığımız diyetleride yazalım bir de ay belirleyelim mesela aralık 5 e kadar 3 kilo vericez gibi :)

Kilomuzda hedefimizde aynı :) bende 63 kiloyum hedefim 54-55 olabilmek bak şimdi daha çok heveslendim düzenli olarak yapalım uyguladığımız diyetleride yazalım bir de ay belirleyelim mesela aralık 5 e kadar 3 kilo vericez gibi :)
Sen daha tecrübelisin canım belirle sen ben uyarım sana süper olur

O zaman yarın baslayacagimiz için Aralık 5 hedef tarihimiz olsun yavaş kilo vermek daha sağlıklı aralığa kadar 4 kilo vermeye çalışalım bakalım ise yarayacak mı :) her gün neler yedigimizi ve kaç bardak su tukettigimizi yazalım

O zaman yarın baslayacagimiz için Aralık 5 hedef tarihimiz olsun yavaş kilo vermek daha sağlıklı aralığa kadar 4 kilo vermeye çalışalım bakalım ise yarayacak mı :) her gün neler yedigimizi ve kaç bardak su tukettigimizi yazalım
Tamam canım anlaştık :)

Günaydın :) ben güne geç başladım biraz kahvaltı yapıp ayrıntıları yazmak için geleceğim

Hoşgeldin :) kendinden bahseder misin biraz yaş boy kilo hedefin vs
boy :157 cm
kilo :62,9 kg
hedef 57 olsa yeter
Aslında çok kilo verdim ama ilk hedefim 63 ü aşmamak 61-62 kg geçince hemen müdahale ediyorum çünkü eski kilolarıma dönmeği asla istemiyorum,sonrasında sağlıklı fit bir vücut istiyorum ,sonrasındada 57 kg olmak ama bir türlü o hedefe ulaşamadım

boy :157 cm
kilo :62,9 kg
hedef 57 olsa yeter
Aslında çok kilo verdim ama ilk hedefim 63 ü aşmamak 61-62 kg geçince hemen müdahale ediyorum çünkü eski kilolarıma dönmeği asla istemiyorum,sonrasında sağlıklı fit bir vücut istiyorum ,sonrasındada 57 kg olmak ama bir türlü o hedefe ulaşamadım
Ooo süper bende 63 kiloyum 1.63 boyun var hemen hemen ayniyiz sadece benim hedefim 54 olmak yarindan itibaren yediklerini içtiklerini egzersizlerini yazarsin düzenli olarak birlikte devam ederiz :)

Ooo süper bende 63 kiloyum 1.63 boyun var hemen hemen ayniyiz sadece benim hedefim 54 olmak yarindan itibaren yediklerini içtiklerini egzersizlerini yazarsin düzenli olarak birlikte devam ederiz :)
yarın dinlenme günüm eşim ve çocuklar evde hafta içi yapıyorum genelde cumartesi tartılma günüm

Neden kimse yazmiyor ben devam ediyorum nedendir bilmiyorum dünden beri kahvaltı canım istemiyor bende yoğurtla gecistiriyorum sonra acikirsam elma yiyorum akşamda ne varsa az az yiyorum ayrıca leslie ve bir iki egzersiz yapiyorum

Neden kimse yazmiyor ben devam ediyorum nedendir bilmiyorum dünden beri kahvaltı canım istemiyor bende yoğurtla gecistiriyorum sonra acikirsam elma yiyorum akşamda ne varsa az az yiyorum ayrıca leslie ve bir iki egzersiz yapiyorum
Merhaba canım.dün biraz yoğundum yazamadım.dün sabah ve bu sabah eşimle yürüyüş yaptık yaklaşık bi 8-9 km yürüdük.dün akşam 3 mil yaptım.kahvaltılarımı protein ve sebze ağırlıklı yaptım.mesela zeytinyağlı kekikli omletin yanına bol limonlu kaşık salata, 2 zeytin 2 ceviz, kibrt kutusunun yarısı kadar peynir,bir kayısı ve bir mandalina ile yaptım.dün de yumurtayı haşladım yanında salata domates peynir zeytin kayısı ve bir dilim elma yedim.suyu kesinlikle 2,5 litre içiyorum.sabah yürüyüşlerini eşimle,akşamlarıda leslie ile yapcam bakalım neler olcak.gün içinde acıkırsam sadece bir kayısı bir ceviz ve su içiyorum.ikindi den sonra 1 tane elmam var.akşam yemeği için de tavuk çorba ve köfte düşünüyorum.ayrıca kızlar ben platese de başlıcam seti sipariş ettim.sıkılaşmakta istiyorum.inşallah sağlıklı kilolar veririz :)

X