Leslie Sansone la zayıflama :)

Merhaba canım.dün biraz yoğundum yazamadım.dün sabah ve bu sabah eşimle yürüyüş yaptık yaklaşık bi 8-9 km yürüdük.dün akşam 3 mil yaptım.kahvaltılarımı protein ve sebze ağırlıklı yaptım.mesela zeytinyağlı kekikli omletin yanına bol limonlu kaşık salata, 2 zeytin 2 ceviz, kibrt kutusunun yarısı kadar peynir,bir kayısı ve bir mandalina ile yaptım.dün de yumurtayı haşladım yanında salata domates peynir zeytin kayısı ve bir dilim elma yedim.suyu kesinlikle 2,5 litre içiyorum.sabah yürüyüşlerini eşimle,akşamlarıda leslie ile yapcam bakalım neler olcak.gün içinde acıkırsam sadece bir kayısı bir ceviz ve su içiyorum.ikindi den sonra 1 tane elmam var.akşam yemeği için de tavuk çorba ve köfte düşünüyorum.ayrıca kızlar ben platese de başlıcam seti sipariş ettim.sıkılaşmakta istiyorum.inşallah sağlıklı kilolar veririz :)
Kahvaltinizin biri ağır geldi bana zeytinyağı sağlıklı evet ama fazla tuketmemek gerek yumurta protein için mükemmel ama az haşlanmış olması gerek omlet hali ne denli sağlıklı ve diyet için uygun bilemedim onun dışında yuruyus iyi olmuş en sağlıklı spor diye anlatırlar yuruyusu :) meyve olarak elma iyi tercih muz falan yemeyin her gün sadece odul gunlerinizde tuketin muzu :) ben o kadar olmasa da şu içmeye özen gosteriyorum fakat iki gündür doğru duzgun bir şey yiyip icemiyorum hasta mı olcam ne daha yeni atlattım gribi :) plates bende denedim ama beceremedim inşallah sen basarirsin şimdiden kolay gelsin bekliyorum haberlerini

Haftanın her günü yaptım sonra onu bırakıp ip atladim su an 58 e dustum
Boyunuzu merak ettim sakıncası yoksa yazabilir misiniz?
Bende başlamak istiyorum, kabul ederseniz.. Yoruldum ve sıkıldım bu kilolardan! Yani aslında yediğim için veremiyorum bunu biliyorum ama işte irade konusunda zayıfım sanırım.
Birde 25 yaşından sonra üniversiteye başlayınca sınavıydı dersiydi stressten ne tatlı kalıyor ne hamur işi nede çikolata..
Size katılmak için güncel bilgilerimi yazıyorum;
Boyum: 165 cm
Kilom: 69,5 :110: (nasıl geldim buralara anlamıyorum)
Hedef: 60 şimdilik

Kızlar ben de jillian yapıyordum fakat level 2ye geçince dizlerimde çok kötü ağrı oldu iki gün falan yapabildim level 2yi :KK43:
Leslie biliyorum ama çok etki edebileceğini düşünmüyordum sizin yorumları okuyunca faydalı olabileceğini düşündüm ve başlamak istiyorum. 167 boy 59-60 kiloyum 55 kilo olmak istiyorum ve karın ve bacak bölgemde fazlalıklarım var. Bu hafta derslerim bitiyor ve pazartesi günü başlayacağım inşallah faydasını görürüm..

Ben leslie yaparak bir haftada 2.5 kilo verdim su an 63 um ama ne zamandır tartilmiyorum belki vermisimdir tavsiye ediyorum
Maşallah çok iyi vermissiniz. Size bir şey sormak istedim de. Evde koşu bandım var,fakat olduğu odada petek yok,ısınma yok yani ve buzhane gibi. Sizce koşu bandında soğuk da olsa yürümek mı mantıklı yoksa leslie mı ? Leslieyi tabi her gün sıcacık odamda yapicam. Bir fark var mı sizce leslie ile koşu bandı arasında ?

Maşallah çok iyi vermissiniz. Size bir şey sormak istedim de. Evde koşu bandım var,fakat olduğu odada petek yok,ısınma yok yani ve buzhane gibi. Sizce koşu bandında soğuk da olsa yürümek mı mantıklı yoksa leslie mı ? Leslieyi tabi her gün sıcacık odamda yapicam. Bir fark var mı sizce leslie ile koşu bandı arasında ?
Kusura bakmayın Ben daha yeni gördüm çünkü telefonumun ekranı kırık demek istediğinizi Anladım koşu bandında sıcak ya da soğuk olması fark etmez Ayrıca Leslie de öyle Çünkü spor yaparken zaten vücut ısısının artıyor ister istemez terlemeye başlıyorsunuz o yüzden ilk başladığınızda bir hırka ile yapın vücudumuz ısındığında hırkayı çıkartın ama size Önerim Leslie haftada 34 defa düzenli olarak yapın bu arada dediğim gibi ekran kırık olduğu için yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın

Kusura bakmayın Ben daha yeni gördüm çünkü telefonumun ekranı kırık demek istediğinizi Anladım koşu bandında sıcak ya da soğuk olması fark etmez Ayrıca Leslie de öyle Çünkü spor yaparken zaten vücut ısısının artıyor ister istemez terlemeye başlıyorsunuz o yüzden ilk başladığınızda bir hırka ile yapın vücudumuz ısındığında hırkayı çıkartın ama size Önerim Leslie haftada 34 defa düzenli olarak yapın bu arada dediğim gibi ekran kırık olduğu için yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın
Teşekkür ederim cevabınız için :) leslieye başlamayı düşünüyorum:)

Merhaba hanımlar. Herkes 6 aralıkta kilo tartımı ve beden ölçümü yazmış ama kimseden ses çıkmamış. Ben istikrarlı bi şekilde leslie + skinny jeans'e başlamak istiyorum. Yeni bir topic mi açalım yoksa burdan mı devam edelim. Katılıcak olan var mı leslie kısmına? :KK66:

Merhaba hanımlar. Herkes 6 aralıkta kilo tartımı ve beden ölçümü yazmış ama kimseden ses çıkmamış. Ben istikrarlı bi şekilde leslie + skinny jeans'e başlamak istiyorum. Yeni bir topic mi açalım yoksa burdan mı devam edelim. Katılıcak olan var mı leslie kısmına? :KK66:
İyi akşamlar ben yarından itibaren leslie ve ip atlamaya devam edeceğim katilabilirim

diğer topicte düzenli olarak yaptıklarımızı yazıyoruz. o yüzden burayı unuttum sanırım :))

burası veya orası farketmez bi yerde toplanıp bildirim yapalım. o kısım önemli teşvik açısından

Kesinlikle başlayın yağ yakımını hızlandırıyor ama aynı anda hem kilo kaybı hemde sikilasma açısından ip atlamanizida tavsiye ederim
İp mı ? Hiç düşünmemiştim . İşe yarıyor mu yani ip atlamak ? Siz denediniz mı :) günde kaç tane ile başlamak lazım :) tesekkur ederim öneriniz için :)

İp mı ? Hiç düşünmemiştim . İşe yarıyor mu yani ip atlamak ? Siz denediniz mı :) günde kaç tane ile başlamak lazım :) tesekkur ederim öneriniz için :)
Ben günde 200 ile başladım su an 1000 ya da 1500 atlıyorum mükemmel inceltiyor fakat düzenli yapın zaten 2 haftada gözle görülür sonuc alıyorsunuz evet bende ip ve leslie sayesinde 65.5 dan 57 ye düştüm

Ben günde 200 ile başladım su an 1000 ya da 1500 atlıyorum mükemmel inceltiyor fakat düzenli yapın zaten 2 haftada gözle görülür sonuc alıyorsunuz evet bende ip ve leslie sayesinde 65.5 dan 57 ye düştüm

süper
ben de leslie 3 miles + jillian + abs intense workout ve son olarak da esneklik için yoga yapıyorum. 10 gündür bakalım sonuclar nasıl olucak farkı çarşamba günü görücem yeni ölçümlerde..

X