Leslie Sansone la zayıflama :)

süper
ben de leslie 3 miles + jillian + abs intense workout ve son olarak da esneklik için yoga yapıyorum. 10 gündür bakalım sonuclar nasıl olucak farkı çarşamba günü görücem yeni ölçümlerde..
Çok iyi ben zamandan dolayı sadece ip ve leslie yapabiliyorum sizin hedefiniz ne

56 57 kg.ydim en son. 50 kg olmayı hedefliyorum. zayıflayıp kas yapmadan incelmek hedefim. :/
sizinki?
Ben bu yaşıma kadar hep zayiftim takii 5 ay bir markette çalışana denk sürekli abur cubur yedim 65.5 oldum fakat kilo aldigimi anlayamiyordum sonunda gecte olsa farkına vardım ve 65.5 ile başladım su an 57 yim hedefim 55-54 az kaldı :halay:

Ben bu yaşıma kadar hep zayiftim takii 5 ay bir markette çalışana denk sürekli abur cubur yedim 65.5 oldum fakat kilo aldigimi anlayamiyordum sonunda gecte olsa farkına vardım ve 65.5 ile başladım su an 57 yim hedefim 55-54 az kaldı :halay:

inş hedeflere kısa sürede sağlıkla ulaşırız. neler yapıyosunuz spor diyet vs olarak yaptıgınız şeyler neler :KK49:

Aslında şu an diyet yapmıyorum fakat bu kiloya dusene kadar yaptım :) şimdi günde 1000 1500 ip atlıyorum haftanın 3-4 günü leslie yapıyorum

15 dk.dan uzun ip atlamayın diyorlar hayatım kslp sağlığı için. ben de ekliyim programıma ip o zaman ♡ hergün 100 le başlıyım 300e 500e kadar çıkayım. ip atlamak harike bi aerobik egzersizmiş çünkü. sen bulmuşsun yolu süper :KK49:

ben diyet olarak beyaz ekmeği kestim. glutensiz kepek ekmek falan yiyorum. tatlıyı abur cuburu fastfoodu kestim. şuan 56 kiloyum bakalım hedefe kaldı 4 ♡

15 dk.dan uzun ip atlamayın diyorlar hayatım kslp sağlığı için. ben de ekliyim programıma ip o zaman ♡ hergün 100 le başlıyım 300e 500e kadar çıkayım. ip atlamak harike bi aerobik egzersizmiş çünkü. sen bulmuşsun yolu süper :KK49:

ben diyet olarak beyaz ekmeği kestim. glutensiz kepek ekmek falan yiyorum. tatlıyı abur cuburu fastfoodu kestim. şuan 56 kiloyum bakalım hedefe kaldı 4 ♡
Beyaz ekmek ve abur cubur bende de yok artık ama diğer ev yemeklerinden doyana kadar yiyorum nerden duydunuz bilmiyorum ama ip atlamanın hiçbir yan etkisi ya da zararı yok sadece kalp tansiyon şeker vb rahatsızlıkları olan kişilere onermiyorlar onun disinda ki sağlıklı kişiler gün içerisinde istedikleri kadar ip atlayabilirler ben diyetisyene ayrica gitmedim ama 1 defa gidip tüm bunları sordum bence de başlayın kalıcı bir kilo kaybı yasarsiniz

Henüz kahvaltı yapmadım 1 bardak ılık su içtim ve 500 ip atladim kahvaltıda 1 tane haşlanmış yumurta 2 küçük dilim kepekli ekmek bir bardak az sekerli çay icicem belki azicikta süzme peynir oda kaçamak olsun :spor:

Merhaba hanımlar bende bugün başladım leslie ile harekete kahvaltımı yaptım şimdide yeşil çAy içiyorum ikinci bebeği düşünüyorum o yüzden biraz kilo vermek istiyorum ekmeği keseceğim ve tabi birde abur cubur yememek için çaba sarfedeceğim

Merhaba hanımlar bende bugün başladım leslie ile harekete kahvaltımı yaptım şimdide yeşil çAy içiyorum ikinci bebeği düşünüyorum o yüzden biraz kilo vermek istiyorum ekmeği keseceğim ve tabi birde abur cubur yememek için çaba sarfedeceğim
Hoşgeldiniz :anneadayı: Allahım gönlünüze göre versin haftada kaç defa yapacaksınız

Varım😀açıkçası motivasyon çok önemli ben 7 aylık bebeği olan bir anneyim ve bir ay önce 86.7 kg dan 25 gün Leslie 3 mil ve diyet yaprak 80.7 kg düştüm ancak 2 haftaya yakın bir süredir hiç içimden gelmiyordu çünkü sıkılmıştım ancak işe başlama zamnım yaklaşıyor ve insanlar çok acımasız eleştiriler yapıyor yılmamam lazım sizlere hergün gün sonunda yaptıklarımı yazıcam eğer içinizde benim gibi olanlar varsa tabiri caizse gaza getirirsek birbirimizi süper olur diyorum destek veririm destek bekliyorum arkadaşlar yardım edin lütfen

X