Leslie ve Yürüyüş İle Zayıflama Günlüğüm

bluedreams79

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
684
568
Yeniden merhaba...
Bugün yeni bir başlangıç yapmaya karar verdim.Bu da benim motivasyon günlüğüm olsun...Doğumdan sonra 88.5 kiloyu görmüş olan ben 1 ay leslie yaparak 4 kiloya yakın vermiştim ama sonra ara vermek zorunda kaldım ve bir türlü geri başlayamadım...şimdi tekrar başlıyorum...Leslie 1 mil yapıldı
Bugünkü kilom 80.6

Merhaba bende size katılayım mı . Benim en büyük sorunum şeker bağımlılığı birde spor eksil olunca gitmiyor kilolar ayaklar oldu 40 numara ayakkabı olmuyor bu arada Doğum yapalı 5 ay oldu 73 kg şu anda . Yarın spor ve diyete başlıyorum sizinle .

Merhaba bende size katılayım mı . Benim en büyük sorunum şeker bağımlılığı birde spor eksil olunca gitmiyor kilolar ayaklar oldu 40 numara ayakkabı olmuyor bu arada Doğum yapalı 5 ay oldu 73 kg şu anda . Yarın spor ve diyete başlıyorum sizinle .
Elbette katılabilirsin...hem birbirimize destek olmuş oluruz...Ben diyet yapamıyorum..hiçbir zaman beceremedim bu işi.ama zaten çok abartılı yiyen biri değilim.belirli dönemler dışında tatlı ihtiyacım olmuyor..benim kilolarımın çoğu hamilelik sonrası kalan kilolar.. hareketsiz bir hayatım olunca bir türlü gitmiyor bu kilolar.aylardır spora başlayacağım diyorum ama bir türlü başlayamamıştım.geçenlerde bir fotoğraf çektirmiştim ve o fotoğraftan sonra böyle olmaz artık spora başlamalıyım dedim.bu sefer hedefe ulaşana kadar bırakmak yok..

3 mil yapabildim ve dışarıda 4000 adım attım ama 3 dilim kek ve bir dilim peynirli börek kaçamakları da var :KK43: yarın daha az kaçamak olacak

Bende 3 mile yapmaya başladım 2 gündür yapıyorum ek olarak mekik çekiyorum bir de takip ederim sizi artık :)

Uzun bir aradan sonra bende başladım yavaş yavaş.düzenli yapınca çok faydası var ama çeşitli nedenlerle aksatıyoruz işte...
D denizsener yabancı dilde olmasını ben sorun etmiyorum doğrusu.temelde aynı hareketler.bazen tv de başka bir programı izlerken pc dende leslie açıp yapıyorum. zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum o zaman.

X