Limon ağacım kurudu :(

Limonseven

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
7
2
35
Benim çeşitli limon ağaçlarım var. 6 ay önce eşim bodur cins limon ağacı almıştı. Ekim ayıydı ve baya meyveli ve yapraklıydı. Çiçekçinin talimatlarına göre de bakmaya başladık. Ama zamanla kurumaya başladı hafta da bir sulamama rağmen hem de evin en güneş aşan yerinde. Ne yapabilirim, bilgisi, önerisi olan var mı?

aynı sıkıntılar bende de var.. dün toprağını değiştirdik, diğer çiçeklerin yanına koyduk ama gövdesi falan kurudu benimkinin.. umarım bilen birileri çıkar

Doğum kontrol hapını eritip diplerine dökün hormon olduğu için hepsi çoşar ben her zaman öyle yapıyorum çok iyi geliyor :super:

Benim çeşitli limon ağaçlarım var. 6 ay önce eşim bodur cins limon ağacı almıştı. Ekim ayıydı ve baya meyveli ve yapraklıydı. Çiçekçinin talimatlarına göre de bakmaya başladık. Ama zamanla kurumaya başladı hafta da bir sulamama rağmen hem de evin en güneş aşan yerinde. Ne yapabilirim, bilgisi, önerisi olan var mı?
Benim limon ağacım da da bu sorun var pul pul bir şeyler var üstünde ne olduğunu biliyor musunuz acaba aslında ağaç değil henüz çekirdekten büyüttüm.

Eklentiler

• IMG-20191109-WA0092.jpeg
    IMG-20191109-WA0092.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 47
X