Lohusa depresyonuna girdim diye konu açarsın demiştiniz...

20 gunluk bebege yag vermek sekerli su vermek ve poposuna sabun sokmayi dusunmek mi? Cildirmakta haklisin. Gec bile kalmışsın. Bu tavrindan vazgeçme bence. Inceldgi yerden kopsun. Esinde güzel iki cumle saysaydi iyi olurdu.
Annesinin psikolojik sorunları varmış yeni toparlanmış üstelemesinmiş anayı kotarayım derken karı gidiyor elden

İstedim ki fesat olduğumu kıskandığımı düşünmesin ama ben iyi oldukça o nankörleşti 😓
Bu modeller anlamaz ki? Siz çıldırırken karşınızda gülen bir psikopat var. Böyleleri nankör olur, vefasız olur. Çok da önemsemeyin. Şu an bebeğiniz ve sizin huzurunuz sağlığınız önemli olan. Böyle huzursuz ortamlardan çok etkilenir bebekler, gergin, huysuz ve sinirli olurlar. O el kadar yavrudan daha mühimi var mı? Bi düşünün bakalım.

Valla bağırdım çağırdım belki dedim işi ben de deliliğe vurursam tırsar ama karşımda güldü eşim konusunda haklısun onda iş yok onda beter olsun ana oğul
Açık konuşayım mı? Senin kocan tırsağın teki, annesinin sütünden daha kesilmemiş. Evet anne kutsaldır ama sende annesin, sana ağırlık vermesi gerekirken kendi annesinin ağzının içine bakıyor. Madem annesine bu kadar düşkündü evlenmeseydi. Dengeyi kuramayacağını pek ala biliyordu, senin başını yaktı. Ki daha böyle olacağı taa kayınvalidenin annene seni ilişki yüzünden şikayet etmesinden belliydi. Keşke çocuk için acele etmeseydin, bende annen gibi düşünüyorum sus pus duran bir kocaya bir ömür tahammül edebileceğini zannetmiyorum.

Aşık konuşayım mı? Senin kocan tırsağın teki, annesinin sütünden daha kesilmemiş. Evet anne kutsaldır ama sende annesin, sana ağırlık vermesi gerekirken kendi annesinin ağzının içine bakıyor. Madem annesine bu kadar düşkündü evlenmeseydi. Dengeyi kuramayacağını pek ala biliyordu, senin başını yaktı. Ki daha böyle olacağı taa kayınvalidenin annene seni ilişki yüzünden şikayet etmesinden belliydi.
İlk defa keşke vajinismus tedavisi olmadan boşansaydım kurtulsaydım dedim biliyor musun 😓

Açık konuşayım mı? Senin kocan tırsağın teki, annesinin sütünden daha kesilmemiş. Evet anne kutsaldır ama sende annesin, sana ağırlık vermesi gerekirken kendi annesinin ağzının içine bakıyor. Madem annesine bu kadar düşkündü evlenmeseydi. Dengeyi kuramayacağını pek ala biliyordu, senin başını yaktı. Ki daha böyle olacağı taa kayınvalidenin annene seni ilişki yüzünden şikayet etmesinden belliydi. Keşke çocuk için acele etmeseydin, bende annen gibi düşünüyorum sus pus duran bir kocaya bir ömür tahammül edebileceğini zannetmiyorum.
Ne diyorsunuz? Aman Allah ım!

İlk defa keşke vajinismus tedavisi olmadan boşansaydım kurtulsaydım dedim biliyor musun 😓
Evet keşke boşansaydın Taa o konundan beri hafızamdasın, o gün eşinin sana attığı mesajdan belliydi senin hiçbir zaman arkanda durmayacağı..
O zamandan beri kendine yazık ettiğini düşünüyorum,keşke kendi hayatını eline alıp kurabilsen. Zaten eşinin varlığıyla yokluğu bir. Kötü gününde yanında olamayan, eşinin arkasında duramayan adam bir zahmet sana gölge yapmasın.

Ne diyorsunuz? Aman Allah ım!
Ben konu sahibini ilk konularından itibaren biliyorum,o zamanlar dışarıdan okuduğum için yorum yapma şansım yoktu ama hep aklımda kalan üyelerden olmuştu. Malesef ki gerçek, konu sahibi aslında iyi biri aam evlilik kumar işi, kendine yanlış eş seçtiğini düşünüyorum.

Gerçekten bende sinir oldum kayınvalidenize. Karşınızda güldüğüne göre inadına inadına yapiyo olmalı. Sert dille uyarın diyicem de zaaten indirmişsiniz bardağı çanağı. Daha onun ustune evinize geliyorsa arsiz demektır. Arsize laf anlatamazsiniz. Allah yardımcınız olsun gerçekten. Ben ama eşinize kızmadım. Adam napsın. Belki yerın bigun aranız iyi olur da ben ortada kalırım diyerek karışmak istememiştir. Adam karışma artık demiş zaaten ama anlayana. Daha ne desin zavallı

Ben konu sahibini ilk konularından itibaren biliyorum,o zamanlar dışarıdan okuduğum için yorum yapma şansım yoktu ama hep aklımda kalan üyelerden olmuştu. Malesef ki gerçek, konu sahibi aslında iyi biri aam evlilik kumar işi, kendine yanlış eş seçtiğini düşünüyorum.
İnanın çok şaşırdım. Kadın hakikaten ruh hastası çıktı. Yani bu kadın eve sokulmuycak cinsten ki oğlu gerekeni yapmamış zamanında, şimdi de korkuluk gibi var da yok. Çok üzüldüm konu sahibine.

İnanın çok şaşırdım. Kadın hakikaten ruh hastası çıktı. Yani bu kadın eve sokulmuycak cinsten ki oğlu gerekeni yapmamış zamanında, şimdi de korkuluk gibi var da yok. Çok üzüldüm konu sahibine.
Kadın hiçbir şekilde oğluna suç bulmuyor. Acaba kendi oğlumda mı sıkıntı var diye düşünmek yerine konu sahibini annesine şikayet edecek kadar yüzsüz ve pişkin. Anne oğul birbirini tam anlamıyla tamamlıyorlar. Umarım kurtulur konu sahibi, ne eşi ne kayınvalidesi onun bu çabasını haketmiyor.

Bence
Bir kac sinir krizi
Sutum kesildi ayaklarindan sonra
ben 5 dakika daha bu evde kalirsam ambulansi arayip beni akil hastanesine yatirin diye aricam de
Olmadi annemle birlikte gidicem bune be yeter ben bunun icin mi evlendim diyip terk edin
Cozumler bunlar ki ben olsaydim o evde bir tane porselen cam kalmazdi

Kadın hiçbir şekilde oğluna suç bulmuyor. Acaba kendi oğlumda mı sıkıntı var diye düşünmek yerine konu sahibini annesine şikayet edecek kadar yüzsüz ve pişkin. Anne oğul birbirini tam anlamıyla tamamlıyorlar. Umarım kurtulur konu sahibi, ne eşi ne kayınvalidesi onun bu çabasını haketmiyor.
Hayır bir de kaynanaya ne yani. Mahremini anasına anlatan bir erkek hiçbir şeyi haketmiyor. Iyyy tiksindim heriften. Anasında da hiç utanma yok.

Oğullarımın evlenip anne karımla ilişkiye giremiyorum diye bana geldiklerini düşünemiyorum, hatta düşünmek bile istemiyorum. Bu nasıl bi leveldir?? Tövbeler olsun şu an konuyu unutturdu bana bu mevzu.

Kadının hasta olduğunu biliyorsunuz o zaman kendinizi hasta etmeyin. O deli ayağına yatıp her istediğini yapıyor. Bebeği kucağına vermeyin. Emzirmek için yatak odasına gidip kapınızı kilitleyin. Bir şeyleri döküp saçacak ve ağızınıza geleni söyleyecek kadar delirdiniz madem o anda çatır çatır yüzüne söyleyin rahatsız olduğunuz şeyleri. İsterse totosuyla gülsün. Bundan sonra sinirlenmeyin.

Kv si annesine mi sikaayet etmis

Simdi birsey anlatayim yeni evliyiz kizima hamileyim acayipte sinirliyim esimle tartistik bir an once arabanin kapisini ac binip gidelim dedigim haalde konuyu uzatti telefonu yere caldim sonra yaptirdik anneme de anlatmistim zaten
Esim kil donmesinden ameliyat oldu ben 5 6 aylik hamile halimle hizmet ederken kv anneme beni sikayet etmis
Tabi annem de
O babasinin kizi esim ayda bir telefon kiriyor tansss a birsey diyemem demis
Kv bozulmus
Aklima geldi de biraz daha nefret ettim

X