Lutfen acil yardim edin :(

Khvhyl

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
136
39
23
Arkadaşla nolur yardim edin ne ypacağimi bilmiyorum 6aylik hamileyim bilmedigim tanidigimin olmadigi bi şehirde yaşiyorum eşimle her yemekten sonra park bahçe çarşi yuruyus ypyoruz ama hep ayni yerler sıkiliyorum bi aktivite ypmak istiorum eglenmek istiorum hava sicak serin yerlere gitmek istiyorum arkadaşim olsa onla vakit gecirmek istiorum ama yok gidip gelecegim konusacagim imsan yok evde tüm gun yalnizim tek gördugum konustugum insan eşim eşimde işten yorgun geliyo üstune grlmekte istemiyorum kendi memleketim arkadaşlarimla ailemle yol mesafesi 1bucuk saat kalmasam bile günubitlik gidip geleyim diorum izin vermiyor hamileyim diye bitlikte gidelim bi hafta sonu diorum onada gitmiyo arkadaşlarimla ve eşleriyle tanistirmak istiorum arkadaslarima gitmek istiorum dün eşime fazlasiyla dırdır ettim göndermiyo diye aramizda yaş farki oldugu icin eglence zevk anlayışimizin farkli oldugunu söyledim çunku bn evdeysek bile yetiskin oyunlari var onlardan bari oynayalim derim su savasi ypalim gulup şakalasalim eglenelim isterim bu sözume alınmis sen bna yaşli diosun moruk diosun dedi ama bn oyle demedim o sinirle topla esyani cabuk kal 1ay yada hic gelme dedi bni memleketime yolladi ailenide aricam alın kizinizi başiniza çalin biktim artik çildirtti bni dicem dedi ararsan ailemi cocugun yüzunu goremessin bu evlilik biter dışa yansıtmayalim hic birseyi dedim biktim artik filan dedi ama ailemi aramadi bn aileme gittim güler yüzle hic birsey olmamis gibi herşey cok guzel diye biz eşimle msjda kavga edioruz msj sesi gelio aileme mutluyuz özluyoz birbirimizi msjlaşioz gibi izlenim veriyorum hamilelik hormonlarindan fazla geldim üstune abarttigimin farkindayim özur dilerim diyorum yinede affetmiyo kalbim sıkişti elim ayagim titredi işime odaklanamadim senin yuzunden dedi akşamda düşundum olmicak böyle boşicam seni filan dedi bn yavrumuz bi yarisi eksik mi dogsun filan dedim boşucam olmaz böyle filan dedi tatminsizsin doyumsuzsun amacın hava atmak gezmek fotograf cekilmek dedi ama oysa amacim evde olsak bile eglenmek ucurtma ucuralim piknik ypalim su savasi ypalim kart oyunlari var evde onlardan oynayalim filan istiorum eşimle aramizda 11yaş var bn gerektiginde ona uyum saglamays calisiorum olgun davraniorum giyinişim olsun onunla gittigim ortamlar sohbetler olsun uyum saglamaya calisiyorum bnim yaşim kucuk o da bnim yaşima uyum saglasin istiorum evliligimi bitiremem ailemin cevredekilerin yuzune bakamam cunku ailemde psikolojik sorunlari var bna dünyayi dar ederler bide hamileyim yavrumu buyutemem tek başima ardim edin ne ypicam 2gun sonra evime dönucem cunku bebegimin kontrolu var eşimle geldigimde kavga etmek istemiorum ne yapicam

Senı o kadar ıyı anlıyorum kı sıkılman cok normal eşin anlayıssizlik yapmış. Sen evine dön esinde konusmuyosa konusmasın konuşmayıp napıcak ayrıca sonra bı kac gun sonra oturur konusursunuz. Umarım düzelir. Sırf bu yüzden boşanılmaz. Nolur sanki bu erkekler biraz anlasa biz kadınları. Sanki onlar hamile gıbı davranıyorlar. Stres yapma dön evine. Normal hayatına devam et. Zaten bebegin olunca sıkılmaya vaktin kalmıcak. Hayırlı dogumlar sımdıden.

Guzel kardesim hadi 11 yas buyuk biri ile evlenmissin secim senin kimse karisamaz ama adam evlenirken yasini kucuk mu soyledi ki adama yaslisin dedin? Evlenirken keske bunlari da dusunseydin.
Her seyi gectim seni bosayacagim diyen adama yalvarmak nedir? Madem bosanmaktan bu kadar korkuyorsun dilinin bir ayari olsun. Adam hamilesin diye izin vermiyormus kotu bir niyeti de yok tamamen seni dusundugunden eee?

Sen geri vites yaptıkça eşin daha cok ustune gelecek.
Yakın zamanlı yapman gereken; ben özür diledim elimden geleni yaptım sen ilk fırsatta boşanmayı düşündün deyip biraz tepkinizi gösterin.
Uzun zamanli yapman gereken ise en kısa zamanda kendine çevre edin. Komşu vs. Zaten bebek doğunca ilk bir iki sene cok canının sıkılacagi vaktin olmayacak . Daha sonra o sana arkadas olacak. Daha sonra anaokul ilkokul caglarinda onun arkadaslarinin annesi ile arkadaşlık edeceksin derken belli bir zaman sonra insan birde bakmış ki bırak can sıkıntısını hangisine yeteneğine sasiriyor

2 gün sonra evine git burası benım evim çok istiyorsan sen git ben biryere gitmiyorum de ,

ve mumkunse kendine bir komşu falan bulmaya çalış ,
bu adamla bilerek evlenmişsin ve birdaha yaşıyla ilgili laf etme ,

he bu arada eşinde cok karektersiz bir adammış hamıle kadını kapıya koyarak kendini belli etmiş.

sıkılmakta tamam haklisin arkadasim ama kimsede evinde su savaşı yapmiyor eşiyle sizin istekleriniz çok cocukca geldi bana
adama birde yaşlısın demişsiniz adam yasli degilde size gore fazlasiyla olgun biri geldi bana

Hamile halinizle bu tavrı haketmiyorsunuz ama sizde adamı sık Boğaz etmişsiniz gibi geldi. Yok oyun oynayalım yok şunu yapalım. Valla bende hamileyim. Evden çıkmak istemiyorum. Ve bu dediklerinizi yapacak vakit bile bulamıyorum. Eşinize yaşından dolayı vurgu yapmanız çok yanlış olmuş. Adam belli kırılmış. Bu isteklerinizden bunalmış. 1,5 saat hamileyken yol gitmenizi istememesi çok normal bence ama yine de yaptıkları hoş değil.
Bu arada neden dışarı çıkamıyorsunuz? Sosyal çevresi olmayan gezilemeyecek bir yerde mi oturuyorsunuz?

Yaşlısın demen çok yanlış kimse seni kandırmadı sen bilerek evlendin. Kocan da anlayışsız ortada sebep yok bebek var ama boşanmayı dile getiriyor. Seni sevdiğini düşünmüyorum. Sevseydi eşinin halinden anlardı bir haftasonu farklı bir şey yapmak ister en fazla güzel dille aktive yapamayacağınızı söylerdi. Eşinden çocuğundan vazgeçmek istemezdi

1- yaş konusunda eşinizin biraz daha anlayışlı olması lazım, sonuçta evlenirken biliyordu kendinden küçük bir kadınla evlendiğini onun isteklerini karşılayamayacaksa hiç bu işe baştan başlamasaydı, siz her ne kadar onun gibi olgun olmaya çalışsanız da bir yere kadar, ama o sizin yaşınızı yaşadı yani o konuda onun biraz yumuşaması lazım
2- binanınızda hiç mi komşunuz yok, yeni taşınmış olabilirsiniz ama şimdiden tanışın çocuk olunca acil destek alabileceğiniz birileri olmalı
3- ailenize olayları yansıtmamakla iyi yapıyorsunuz ama tam tersini de söylemeyin, yarın birgün Allah korusun boşanırsanız ee hani siz çok iyiydiniz birden ne oldu demesinler yalancı durumuna düşmeyin, telefonunuzun sesini kısın birşey olmaz
4- hamilelikten hormonlardan dolayı böyle oluyordur ama gerçekten evinde kimse su savaşı yapmıyor
sizin ve eşinizin yaşı nedir

Su savaşı mı? açıkçası kendiniz için hiç bir hayat kuramamanizin faturasını esinize kesemezsiniz. Yani neden bu kadar çok boş vaktiniz var? Tamam çevreniz yok. Ama insan kendine uğraşacak birseyler bulmali. Esiniz de çalışıyorsa onun öyle gezmeye tozmaya belki hali yoktur. Beraber birşeyler yapmak istemeniz normal. Ama burdaki dengesizlik sizin fazla boş olmanızdan kaynaklı. Bunu telafi etmek de bana göre esinize düşmüyor. Hamile halinizle 1.5 saat yol (heleki. Yazın ortasında) istememesi gayet normal. Yaşından vurmuş gibi olmuş oda onu kompleks yapmıştır şimdi. Zaten yaşça küçükle evlenene hep "ilerde senden bıkmasin" gibi cümleler kurulur. Onun patlaması da fazla olmuş. Sizin beklentileriniz de normal günler için ona fazla gelmiş olabilir. Bence iki taraf da birbirinden özür dilemeli. Beraber program yapmak istiyorsaniz esinizin gündelik yaşamını göz önünde bulundurularak yapmaya çalışın. Sağlıkla bebeginizi kucaga alin insallah. Insallah bundan sonra hamileliğiniz üzüntüsüz gecer

Bebek dogunca nasil egleneceksiniz esas ben onu merak ediyorum. Simdi boyle birbirini kemiren ciftler dogumdan sonra da sac saca bas basa giriyorlar

Evin icinde su savasi,ucurtma ucurmak da pek utopik olmus, bunu kabul etmeyen kocaniz akilli,sizde gariplik var diyorum ben. Bu genclik degil zira

Nerede yaşıyorsun merak ettim.
Ben yeni evliyken dağ başında yaşadım. Kimse yoktu. Yakın bir köy vardı. Oranın öğretmeni,hemşiresi v.s ile tanıştım. Ayrıca köydeki gençlerle de görüştüm. Ilk önce onları ben yemeğe davet ettim. Sonra onlar beni çağırdı,çok iyi vakit geçirdik. Halen görüşürüz ama oranın keyfi ayrıydı.

Eğlenmek istiyorum diyen kadını boşamayla tehdit etmek..

Aç telefonu, yaptıklarını söylediklerini kaldıramıyorum, ben bunu haketmedim de, aç davanı gelmiyorum de. Sonra çekirdeğini al ve köpek oluşunu izle. Tecrübeyle sabit. Havlayan köpek ısırmaz.

Aynı bende böyle bir yerde bekarken yaşadım. İnternet dizilerine falan başladım eski Türk filmlerini izlemeyen başladım. Tek lüksümüz bir kafeye gitmekti. Zaten 1 Tane kafe vardı :) yine de konu sahibi kadar sıkılmıyordum :)

Bn konusmasam bile eve birsey olmamis hibi o konusup kavga etcek şu şoyle bu boyle diye

Ypamam yaşim kucuk ailem sahip cikmaz ve bi yola ciktimi geri dönuş barisma ypmaz

off valla kadın alt tarafı demiş ki aramızda yaş farkı var adamsa işi boşanmaya getirmiş
şu isteklerin nesi anormal yaa
gezmek istemesi mi, biraz eğlenelim demesi mi
eşiniz kusura bakmayın ama odunun teki, hamile eşine bunları yapacak kadar karaktersiz.
baktı kadın hamile artık kaçamaz da
göstermiş kendi pis ruhunu.
biz de kadına diyoruz ki keşke öyle demeseydin.
ne demiş yani? hakaret mi etmiş, kötü mü konuşmuş.
yalan mı yani yaş farkı yok mu.
allahından bulsun pislik herif, bir gram geri adım atmayın da köpekler gibi dönsün size.
inanamıyorum yaa bu adamların yaptığına, çok sinirlendim.

Insallah ama eşim özur dilemez bn diliorum yatıştirmak için onuda kabul etmiyo

sıkılmakta tamam haklisin arkadasim ama kimsede evinde su savaşı yapmiyor eşiyle sizin istekleriniz çok cocukca geldi bana
adama birde yaşlısın demişsiniz adam yasli degilde size gore fazlasiyla olgun biri geldi bana
Yaşli demedim oba olgunsun dedim yaşin buyuk ondan isteklerimiz zevklerimiz farkli dedim o yaşlisin motuksun diye anladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…