Lutfen acil yardim edin :(

Hangi ilde Ilcedesiniz arkadas olalim benim de ailemle aramda 2 saat falan var ama su savaşı vs icin enerjim yok yine de konunun bosanmaya gelmesi o kadar sacma ki esiniz haksiz. Biraz ucundan kiyisindan abartmis olsaniz da bu sekil tepkiyi hak etmediniz tabi ki..Yalvarmayin eşinize siz ustune dustugunuz icin uzatiyor konuyu..

Evde siz kendinize hobi bulun. Elinizin yatkın olduğu eğlenceli şeyler bulabilirsiniz.
Akşamları da zaten yürüyüşe çıkıyormuşsunuz. Bunalmışsınız, bunaltmışsınız. Eşiniz de aşırı tepki vermiş.

Sanirim kucuk yasta evlenen ve hemen cocuk yapanlarin geneli bu sekilde. Eltim de 18inde anne oldu. Kocasi 30 yasinda. Gecenlerde piknige gittik ve yerden yuksek mi oynasak demisti. Istemsiz kahkaha atmistim. Tuhaf ya ne bileyim. Neden cocuklugunuza doymadan gezmeden eglenmeden evlenirdiniz ki?

Su savaşı önemli tabii.

18 yaşında bir insan neden böyle bir hayatı seçer, anlamış değilim. Sizin boş vaktiniz çok diye adamı darlamışsınız belli ki. Kendinize hobi edinin. Mesela kitap okuyabilirsiniz. Size çok faydası olacağına eminim.

Bu Tülay geri dön minvalindeki yalvarmalarınız da size yol-su-elektrik olarak geri dönecek, emin olabilirsiniz. Tutuştuğunuzu belli etmeyin bu kadar.

Dünyayı dar edeceklerde napacaklar bacım adam sana, seni boşayacağım diyor farkında mısın?
Bunu ona hissettirme bari yalvarmayı da bırak artık.

hahaha çok güldüm ya süpersiniz

Ya kusura bakmayında su savaşı nedir bi komik geldi konuya odaklanamadım

Bende İşimi,gücümü,hayatımda ki herkesi bırakıp ülke değiştirdim.Sizin boş vaktiniz çok ama eşiniz çalışıyor Ve yorgun geliyordur eve.Bilmiyorum hiç çalışma hayatınız oldu mu ama akşama çalışmak Ve sonrasında dışarı çıkmak çok zor gelir insana.Benimde ilk zamanları çok canım sıkılıyordu şimdi spora yazıldım kendi kendime bişeyler yapmaya başladım.Yine arkadaşım Yok ama sadece eşimin suratını görmekten sadece onunla zaman geçirmekten çok memnunun.Ben olmasam eşimde bütün hafta sonu uyur çıkmaz evden ama Benim öle bir düzene uyum sağlamayacağımı bildiği için hayatında Belki de hiç yapmadığı uzun doğa yürüyüşlerine filan gideriz.Kısacası eşiniz sizi gözden çıkarmış yasa onu bu şekilde olduğu gibi kabul edip sesinizi çıkarmamanız için böle yapıyor

Evde su savaşı yapmak mı. O nerden çıktı ben oyun da sevmem mesela. Boş zamanlarımda ya net ya kitap. Ben de yaşlıyım galiba. Adamı çok bunaltmış olabilirmisin. Ama eşin gerçekten çok ayıp eymiş hamile kadından sırf bu yuzden boşanmak istemesi çok ama çok büyük bir ayıp. İkiniz de anlayışlı olmakısınız

Benn de aynı durumdayım memleketimden uzak bir yere geldim ne akraba ne arkadaş ne komşu hiç kimsem yok burada o kadar küçük bir ilçedeyiz ki yapacak hiçbir şey yok bütün gün evdeyim tek başıma eşim de yoğum rvr her akşam yorgun geliyor erken uyumak istiyor bende çok sık aileme gidiyorum yapacak bir şey yok çünkü böyle durumlarda anlayışlı bir eş lazım başka çaresi yok malesef Allah sabır versin

Yas farkını söyleyince yok diyorlar. E illaki cikiyor. Adam da kötü dememiş ki. Yolda birsey olsa çocuğa birsey olsa diye izin vermemiş. Sorun senin beklentinin cok fazla olması. Yas farkı varken yaşlı demen de zoruna gider. Sonucta onun etrafı biliyor senin 11 yas kucuk olduğunu. Zaten etraftan duyuyordur. Sen de cidden kalbini kirmissin. O da senin

Su savaşı nedir ya hu oyyy....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…