Lutfen acil yardim edin :(

Uçurtma uçurup şu savaşı yapmak istiyorsanız keşke evlenmeseydiniz sizden 11 yaş büyük bir eş le zor olacak bunları yapmak.

18 yaşındaymışsınız, bu kadar oyun istemenize boşuna şaşırmışımm

Bu aksam herkes kocasina su savasi yapalim mi diye sorsun bence
Bakalim kac tanesi kabul edecek
Az önce sordum. Sohbet sırasında gülüyordu, şu savaşını duyunca ifadesiz bir hal alıp bana o şekilde baktı. Hamilelikte hormon etkisini biliyordum da bu kadar etkileneceğini hiç düşünmemiştim dedi.
Ben sordum kocama su savasi yapalim mi diye sitenin bahçesinde yapmayı kabul etmedi ama balkonda yapabiliriz dedi
Beni ciddiye bile almadı. Sıcak mi bastı, gidip dondurma alalım dedi sonra o kadar uzak konuya ifadesi muazzamdi ama, hiç öyle mimiksiz görmemiştim

Ya gülün eğlenin tabi de, su savaşı nedir arkadaşım.
Aklıma en son orta okulda balonlara su doldurup birbirimize attığımız geldi..
Allah korusun hamilesin, ayağın falan kayar, düşersin.
Bu ayrılanacak şey değil..
Çocuk olsun onunla oynarsin bollll boooolll merak etme

sıkılmakta tamam haklisin arkadasim ama kimsede evinde su savaşı yapmiyor eşiyle sizin istekleriniz çok cocukca geldi bana
adama birde yaşlısın demişsiniz adam yasli degilde size gore fazlasiyla olgun biri geldi bana

Ay deme öyle biz yapıyoruz kocam 34 yaşında ben 29 yaşındayım
Bu kızcağız yaşının gerektirdiği şeyleri istiyor ama zor yani o anlayışsız kocayla.

Amannn biz güreş tutuşuyoruz, top havuzuna girip oynuyoruz. Su savaşı yapalım desem hemen 5 litre damacanayı kapar gelir. En iyisi ben susayım ya gerçekten kimse yapmıyo mu? Biz miyiz acayip? Herkes evde bişeyler oynuyodur diyordum ben. Gerçekten oynamıyor musunuz be?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…