lütfen bana fikir verin

20 yaşındayım tam da bu dediğiniz aklımı kurcaladı ben böyle biri değilim ya da ailem bu yapıda degil 1 kez giderek hayatımın hatasını yaptım çok berbat hissettim zaten kendimi tekrar aynı şeyleri yapmamaya tövbe ettim ne dualar ettim inanın , bu gercek ask mı degil mi diye düsündürüyor beni artık
Canım kardeşim daha çok küçüksün kanma bu tiplere. Ne güzel işte bir cizgin var belliki onu koru. Boşver seni isteyen bu kararına saygı gösterir, belliki derdi başka. Gidecek heryer bulur böyleleri ama takmış kafaya nede olsa sen sınırları olan bir kızsın onlarada böylesi cazip gelir. Gerekiyorsa kapıyı göster de yinede taviz verme. Ve asla oraya GİTME.

Canım kardeşim daha çok küçüksün kanma bu tiplere. Ne güzel işte bir cizgin var belliki onu koru. Boşver seni isteyen bu kararına saygı gösterir, belliki derdi başka. Gidecek heryer bulur böyleleri ama takmış kafaya nede olsa sen sınırları olan bir kızsın onlarada böylesi cazip gelir. Gerekiyorsa kapıyı göster de yinede taviz verme. Ve asla oraya GİTME.
teşekkür ederim yazdıklarınız için hepinizi seviyorum çok iyi geldi bana yazdıklarınız gerçekten🥺

evet az sonra söylediğimde aynen bunları diyecek bana..
Bu arada ne derse desin. "Ben sana meramımı dile getirdim bana saygı duymak zorundasın, eğer duymazsan asıl sen beni sevmiyorsun demektir. " De, boşver hiç önemseme. Hatta bırak gitsin, böylelerinden adam olmaz

Son düzenleme:
Pardon ama neden hep böyle şeylerde sadece karşı tarafın kırılmamasını düşünüyorsunuz bazen de bencil olmak gerekir biraz kendinizi düşünün karşınızdaki insanın sizi nasıl konumlandırdığına, kırmamak için onunda çaba sarf edip etmediğine bakın. Ayrıca madem karşımdaki bana saygı duymuyor gitmezdim. Ben istemiyorum dediğimde kocam bile zorlayamaz herkes haddini bilmeli. Ayrıca fikirlerinizi önemsemeyen biriyle bir arada olmak için çözüm bulmayn kökten kurtulun böyle insanlar mucizevi bir şekilde değişmezler. Anasının babasının eğitemediği insanları eğitmeyi üstlenmeyin.

beni üzen de beni gerçekten çok sevdiğini hissettirip bu konularda hayır dediğimde sen beni istemiyosun sevmiyosuna getirmesi biri bana anlatsa ya hadi gitsin yoluna diye öğüt verecegim bir mesele ama gelin görün ki konu kendim olunca aklım durdu
Umarım kiraladığı yere önceden kendisi gidip kamera gibi goruntu kaydı alan bir cihaz yerlestirmiyordur.
Bu sürekli kiralık evler vs..
Tehlikeli işler bunlar.
Yaşında genç.
Bu şekilde adın bir cikarsa çok zorlanirsin,dikkat et derim ve giderim.

Bu arada ne derse desin. "Ben sana meramımı dile getirdim bana saygı duymak zorundasın, eğer duymazsan asıl sen beni sevmiyorsun demektir. " De, boşver hiç önemseme. Hatta bırak gitsin, böylelerinden adam olmaz
söyledim az önce ve tahmin ettiğimiz gibi sen beni sevmiyorsun özlemiyorsun beni manipüle ediyorsun dedi hatta şoktayım.. belki gözümün açılması için yaşanması gereken bir olaydı bilmiyorum ama tuhaf konuşuyor gerçekten 😂

Pardon ama neden hep böyle şeylerde sadece karşı tarafın kırılmamasını düşünüyorsunuz bazen de bencil olmak gerekir biraz kendinizi düşünün karşınızdaki insanın sizi nasıl konumlandırdığına, kırmamak için onunda çaba sarf edip etmediğine bakın. Ayrıca madem karşımdaki bana saygı duymuyor gitmezdim. Ben istemiyorum dediğimde kocam bile zorlayamaz herkes haddini bilmeli. Ayrıca fikirlerinizi önemsemeyen biriyle bir arada olmak için çözüm bulmayn kökten kurtulun böyle insanlar mucizevi bir şekilde değişmezler. Anasının babasının eğitemediği insanları eğitmeyi üstlenmeyin.
evet bazen göz kör oluyor galiba cahillik mi aşk mı bilmiyorum ama yazdıklsrınızı okudukca benimde aklım basıma geliyor

Umarım kiraladığı yere önceden kendisi gidip kamera gibi goruntu kaydı alan bir cihaz yerlestirmiyordur.
Bu sürekli kiralık evler vs..
Tehlikeli işler bunlar.
Yaşında genç.
Bu şekilde adın bir cikarsa çok zorlanirsin,dikkat et derim ve giderim.
yok ablacım o tür bir şey değil ama erkek sonuçta çok da güven olmaz tabiki dediğiniz gibi

söyledim az önce ve tahmin ettiğimiz gibi sen beni sevmiyorsun özlemiyorsun beni manipüle ediyorsun dedi hatta şoktayım.. belki gözümün açılması için yaşanması gereken bir olaydı bilmiyorum ama tuhaf konuşuyor gerçekten 😂
İşine gelmedi tabi. Olmadı hayalleri suya düştü. Manipülasyonun ağa babasını kendisi yapıyor. 😅 Tabi herşey de bir hayır vardır canım.

evet bazen göz kör oluyor galiba cahillik mi aşk mı bilmiyorum ama yazdıklsrınızı okudukca benimde aklım basıma geliyor
Sen yaşına rağmen olgun bir kızsın çünkü. Buraya gelip sormandan belli. Yaş kaç olursa olsun bir insan herzaman ikinci bir fikir için insanalara danışmalı.

Sen yaşına rağmen olgun bir kızsın çünkü. Buraya gelip sormandan belli. Yaş kaç olursa olsun bir insan herzaman ikinci bir fikir için insanalara danışmalı.
kesinlikle fikir almanın önemini tekrar anladım ve sizinle beraber bu gece sizin için küçük ama benim için büyük bir tabuyu aştık gibi hissediyorum beraber 🥹🫶🏻

aynen öyle telefonu suratıma kapattı 15 yaşında ergen gibi , soğumam için gerekli tüm çabayı sarfetti sağolsun
Ohhh iyi olmuş bak. Bazen insan göremiyor yakışıklı filansa belki biraz ona kapıldın biraz da tatlı dilliyse işte kandırmaya çalışmış seni ama olmadı. 😏

kesinlikle fikir almanın önemini tekrar anladım ve sizinle beraber bu gece sizin için küçük ama benim için büyük bir tabuyu aştık gibi hissediyorum beraber 🥹🫶🏻
Canım inanki bizim için de çok önemli. Keşke herkes senin gibi davransa da kendini kurtarsa. Benim için bir genç kızın burada sorduğu soru çok önemli, belki birimizin bir sözü, fikri fayda olacak.

ne kadar size teşekkür etsem az hepiniz hakkınızı helal edin lütfen…
Ne hakkı kuzum kıyamam. Benim de bir kız kardeşim var senden 3 yaş büyük hiç farkınız yok. Hepiniz kardeşlerimizssiniz işte. Sen karakterli bir kızsın takdir ettim seni 😉

Hem sen dua ettim demedin mi? Seni buraya getiren de bizi konuşturan da O. ☺️

X