lütfen bana fikir verin

westreal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
54
30
25
merhabalar size şuanki ciddi bir sorunumdan bahsedip fikirlerinizi almak istiyorum. erkek arkadaşımla yaklaşık 1 yıldır beraberiz aramızda güzel bir ten uyumu ve duygusal bağ var ancak erkek arkadaşım inanılmaz cinselliğe düşkün bende onu seviyorum ancak bazen işi çok abartıyor bundan bir kaç ay önce bungalova gittik ve sonrasında pişman oldum kendimi kötü hissettim benlik bişey değildi sanki o kadarı o zamandan beri tekrar gidelim diyip duruyor ona kendimi rahat hissetmediğimi söylediğim zaman sen beni istemiyorsun diyor bugünde aynısını yaptı ve konuyu onu istememe getirdi bende ailemin sorun çıkarabilecegini riske atmamızı söylediğim halde bana sormadan bir bungalovu yarın ayarlamış ve bana mesaj atıyor şimdi yarın ayarladım diye asla gitmek istemiyorum ama ona söylediğimde durumu yanlış anlıyor yarın gidersem de bunu hep yapar emrivaki bir şekilde gibime geliyor sizce ona tavrımı nasıl belli etmeliyim onu kırmadan gerçekten nasıl davranıcsgımı şaşırdım..

merhabalar size şuanki ciddi bir sorunumdan bahsedip fikirlerinizi almak istiyorum. erkek arkadaşımla yaklaşık 1 yıldır beraberiz aramızda güzel bir ten uyumu ve duygusal bağ var ancak erkek arkadaşım inanılmaz cinselliğe düşkün bende onu seviyorum ancak bazen işi çok abartıyor bundan bir kaç ay önce bungalova gittik ve sonrasında pişman oldum kendimi kötü hissettim benlik bişey değildi sanki o kadarı o zamandan beri tekrar gidelim diyip duruyor ona kendimi rahat hissetmediğimi söylediğim zaman sen beni istemiyorsun diyor bugünde aynısını yaptı ve konuyu onu istememe getirdi bende ailemin sorun çıkarabilecegini riske atmamızı söylediğim halde bana sormadan bir bungalovu yarın ayarlamış ve bana mesaj atıyor şimdi yarın ayarladım diye asla gitmek istemiyorum ama ona söylediğimde durumu yanlış anlıyor yarın gidersem de bunu hep yapar emrivaki bir şekilde gibime geliyor sizce ona tavrımı nasıl belli etmeliyim onu kırmadan gerçekten nasıl davranıcsgımı şaşırdım..

Sırf seks yapmak için tutmuş orayı dimi? Benim de için almazdı gitmeyi ve gitmezdim. Benim ne hissettiğimi önemsemeyen adamın duygularıyla empati kurmam

Sırf seks yapmak için tutmuş orayı dimi? Benim de için almazdı gitmeyi ve gitmezdim. Benim ne hissettiğimi önemsemeyen adamın duygularıyla empati kurmam
kesinlikle yani sorduğumda sadece seninle baş başa kalmak film izlemek falan istiyorum diyor ama onunla kalmayacağını biliyorum sinirden deliye döndüm ayarladığını söyleyince sakinleşip konuşmamız gerektiğini söyledim ama şimdi ona ne şekilde tepki verip geri çevirebilirim bilmiyorum

İstemediğinizi net şekilde söyleyin. Buna saygı duymak zorunda. Bu konuda saygı görmüyorsanız ilişkiniz icin durum çok itici ve çirkin bir durum oluşturur.
ben bir önceki gidişimizden beri kendimi çok kötü hissediyorum ilişkiye girmedik ama ona yakın bişeyler oldu ve gebelik korkusu vs psikolojim zaten bozuk aylardır geçmedi o korkum bunu bile bile yapması korkumu söylediğimde de saçmalama istemediğin hiç bir şey olmaywcak diyor ki biliyorum oraya gittiğimizde durmayacagını şuan bana çok kötü hissettiriyor bu yaptığı

Sen gitmek istemiyorsun ve gitme. Kimse kimseyi zorlayamaz, sen burda nasıl söyleyeceğim gitmeyeceğimi diye kivranirken o seni kaybetmekten korkmadan rezervasyon yapıyor, cesarete bak.
evet ben ona telefonda ailem sıkıntı çıkarır vs derken yer ayırttım bile dedi ve güldü aksini söylediğimde ise sen beni istemiyosun arzulamıyosun vs diyip üste çıkmaya çalışıyor

ben bir önceki gidişimizden beri kendimi çok kötü hissediyorum ilişkiye girmedik ama ona yakın bişeyler oldu ve gebelik korkusu vs psikolojim zaten bozuk aylardır geçmedi o korkum bunu bile bile yapması korkumu söylediğimde de saçmalama istemediğin hiç bir şey olmaywcak diyor ki biliyorum oraya gittiğimizde durmayacagını şuan bana çok kötü hissettiriyor bu yaptığı
Konu cinsellik yaşayip yaşamamak veya ne kadar yaşadigin degil. Anladığım kadarıyla yetişkin bir kadınsın, çocuk değilsin. Bu konuda karar sana kalmış. Kararın ne olursa olsun sana saygı duymasını net bir biçimde ona ifade et. Rahatsızlığını bilmesine rağmen sirf şu emrivaki tavrı bile oraya gitmemen için bir sebep.

evet ben ona telefonda ailem sıkıntı çıkarır vs derken yer ayırttım bile dedi ve güldü aksini söylediğimde ise sen beni istemiyosun arzulamıyosun vs diyip üste çıkmaya çalışıyor
Böyle manipülatif hareketlere düşmeyin lütfen ya, ayirttiysan ayirttin benim durumum bu. Benim kararıma saygı duymadığını düşünüyorum deyip bir daha birlikte kalmayın bakalım ne kadar sürecek ilişkiniz

Ay mide bulandırıcı. Yer ayarlayıp istemediğiniz halde götürmesi vs. Sizi konumlandırdığı yer beni şüpheye düşürdü. Kesinlikle istemiyorsanız gitmeyin ve sizi beni istemiyorsun gibi gibi söylemlerle manipüle etmesine izin vermeyin. O orayı ayarlarken sizin ne hissedeceğinizi düşündü mü ki siz kırmadan halletmeye çalışıyorsunuz? Bunuda bir düşünün isterseniz.

Konu cinsellik yaşayip yaşamamak veya ne kadar yaşadigin degil. Anladığım kadarıyla yetişkin bir kadınsın, çocuk değilsin. Bu konuda karar sana kalmış. Kararın ne olursa olsun sana saygı duymasını net bir biçimde ona ifade et. Rahatsızlığını bilmesine rağmen sirf şu emrivaki tavrı bile oraya gitmemen için bir sebep.
20 yaşındayım o da benimle yaşıt aslında birbirimizi çok seviyoruz ama konu cinsellik olunca sanırım yenik düşüyor hormonlarına artık baska sekilde adlandıramıyorum yaptığını ama birazdan arayıp gerçekten içimi dökücem ona

Yani size bu şekilde hissettirdiğini niye söylemiyorsnz ha söylemeniz üzerine devam ediyorsa akıl düşmüş uçkura demektir hiç sevmediğim durumlar ne desem bilemedim

Yaşınızı bilmiyorum ama bir sene de çok uzun değil. Ne aşklar geliyor geçiyor. Siz pişman olacaksınız sevgiliniz de almak istediğini alacak. Bu durum gün gibi ortada.

Yarın giderseniz muhtemelen her istediğinde gireceksiniz.

Of bu da klasik laf. Pişman olduysanız asla gitmeyin. Sizin hislerinize o önem vermiyor ama siz kendi hislerinize önem vermek zorundasınız. Ne kadar da bencil bir insan sevgiliniz.
konu galiba cinsellik olunca gerçekten bencil biri bir kaç kez daha şahit oldum ama bu sevgimin önüne geçti artık

X