lütfen bana fikir verin

öyleyse çok şanslısınız bana da ögretin lütfen😂
Benimkinin tek sebebi fazla alınganlık buda yanlışları daha çabuk görmeme sebep oluyor. Hayatımın merkezine baskalarını koymuyorum mesela sadece kendim varrım bide kocam🤣 mesela bir insanın bana en ufak yanlısı dokunsun buz gibi soğuyorum isterse ates olup gelsin mümkünatı yok ısınamam tekrar. Mesela kocama bile keskin çizgilerim var neye sinir olduğumu bilir ona göre davranır bende aynı şekil ona dikkat ediyorum tabi tek taraflı değil ama asıl mesele bazı seyleri görmek

öyle de oluyor ne yazık ki umarım bu huyumu da aşabilirim en kısa zamanda..😔

söyledim az önce ve tahmin ettiğimiz gibi sen beni sevmiyorsun özlemiyorsun beni manipüle ediyorsun dedi hatta şoktayım.. belki gözümün açılması için yaşanması gereken bir olaydı bilmiyorum ama tuhaf konuşuyor gerçekten 😂
İlk adımı attın canım tebrik ederim 🤩

Ne hakkı kuzum kıyamam. Benim de bir kız kardeşim var senden 3 yaş büyük hiç farkınız yok. Hepiniz kardeşlerimizssiniz işte. Sen karakterli bir kızsın takdir ettim seni 😉

Hem sen dua ettim demedin mi? Seni buraya getiren de bizi konuşturan da O. ☺️
Canım inanki bizim için de çok önemli. Keşke herkes senin gibi davransa da kendini kurtarsa. Benim için bir genç kızın burada sorduğu soru çok önemli, belki birimizin bir sözü, fikri fayda olacak.
yaa duygusallastım gercekten böyle hepimiz bir masada toplanmışız da benim icin konusuyomusuz gibi hissettim iyi ki varsınız hepiniz💖

Benimkinin tek sebebi fazla alınganlık buda yanlışları daha çabuk görmeme sebep oluyor. Hayatımın merkezine baskalarını koymuyorum mesela sadece kendim varrım bide kocam🤣 mesela bir insanın bana en ufak yanlısı dokunsun buz gibi soğuyorum isterse ates olup gelsin mümkünatı yok ısınamam tekrar. Mesela kocama bile keskin çizgilerim var neye sinir olduğumu bilir ona göre davranır bende aynı şekil ona dikkat ediyorum tabi tek taraflı değil ama asıl mesele bazı seyleri görmek
öyleyse bu dediklerinizi de dikkate alıp uygulayacagım🫶🏻

öyleyse bu dediklerinizi de dikkate alıp uygulayacagım🫶🏻
Ne kadar mesrla demişim kız şimdi fark ettim. Bence de uygula ve sonraki ilişkilerinde fikirlerini önemseyen insanlarla ol. Hayat ah vah ne yaptım ben demek için çok kısa hayatınon tadını çıkar. Allah güzel ahlaklı insanlarla karşılaştırsın hepimizi

Hadi geçmiş olsun,ilk zorlu parkuru atlattin Güçlü ol daha zoru geliyor.Bu adam bu işi burda bırakmaz,aklına koymuş yeri tutmuş farklı manipüle etmeye yönelik yolları deniyecek.Hormonlar tavan yapmış,ruhunuzu, kalbinizi asla önemsemiyor şu an derdi başka.Sizi kıskandırma,acindirma,ona olan sevginizi , zaafınızı kullanma,aramayarak iletişimi keserek cezalandırma vb.... Bunlara hazır olun, yaşınız genç bu aranızdaki şey aşk değil en azından onun için.İstediğini elde ettiğinde kara batak gibi bir görünüp bir kaybolacak ve bir süre sonra tamamen bitirecek ve siz vicdaninizla ve ağır pişmanlıkla yaşamak zorunda kalacaksınız

Hadi geçmiş olsun,ilk zorlu parkuru atlattin Güçlü ol daha zoru geliyor.Bu adam bu işi burda bırakmaz,aklına koymuş yeri tutmuş farklı manipüle etmeye yönelik yolları deniyecek.Hormonlar tavan yapmış,ruhunuzu, kalbinizi asla önemsemiyor şu an derdi başka.Sizi kıskandırma,acindirma,ona olan sevginizi , zaafınızı kullanma,aramayarak iletişimi keserek cezalandırma vb.... Bunlara hazır olun, yaşınız genç bu aranızdaki şey aşk değil en azından onun için.İstediğini elde ettiğinde kara batak gibi bir görünüp bir kaybolacak ve bir süre sonra tamamen bitirecek ve siz vicdaninizla ve ağır pişmanlıkla yaşamak zorunda kalacaksınız
bunları yasamayı gerçekten istemiyorum inşallah en hayırlısı olsun tek duam bu

merhabalar size şuanki ciddi bir sorunumdan bahsedip fikirlerinizi almak istiyorum. erkek arkadaşımla yaklaşık 1 yıldır beraberiz aramızda güzel bir ten uyumu ve duygusal bağ var ancak erkek arkadaşım inanılmaz cinselliğe düşkün bende onu seviyorum ancak bazen işi çok abartıyor bundan bir kaç ay önce bungalova gittik ve sonrasında pişman oldum kendimi kötü hissettim benlik bişey değildi sanki o kadarı o zamandan beri tekrar gidelim diyip duruyor ona kendimi rahat hissetmediğimi söylediğim zaman sen beni istemiyorsun diyor bugünde aynısını yaptı ve konuyu onu istememe getirdi bende ailemin sorun çıkarabilecegini riske atmamızı söylediğim halde bana sormadan bir bungalovu yarın ayarlamış ve bana mesaj atıyor şimdi yarın ayarladım diye asla gitmek istemiyorum ama ona söylediğimde durumu yanlış anlıyor yarın gidersem de bunu hep yapar emrivaki bir şekilde gibime geliyor sizce ona tavrımı nasıl belli etmeliyim onu kırmadan gerçekten nasıl davranıcsgımı şaşırdım..
Kırmadan mı? Öyle bişey yok istemiyorsan gitmeyeceksin kararına saygı duymayan kişiden de ayrılmayı göze alacaksın.
Yaşınızı bilmiyorum ilişkisinde cinsellik beklentisi isteği olabilir bu normal ama senin dünya görüşüne uymuyorsa o zaman bırakacaksın bu kişiyi

Çok ama çok çirkin. Seks rıza ile içe sinerek olması gereken bişi. Böyle pipisinin ucundaki pusulaya uygun yaşayan erkeklerden iğreniyorum. Açık açık söyleyin ama sanmam ikna olacağını. Ya şap içsin ya da defolsun gitsin. Seks baskısı midemi ciddi şekilde bulandırıyor.

Kırmadan mı? Öyle bişey yok istemiyorsan gitmeyeceksin kararına saygı duymayan kişiden de ayrılmayı göze alacaksın.
Yaşınızı bilmiyorum ilişkisinde cinsellik beklentisi isteği olabilir bu normal ama senin dünya görüşüne uymuyorsa o zaman bırakacaksın bu kişiyi
merhaba, 20 yaşındayım. kırmadan söylemeye çalıştığımda bana karşı inanılmaz sert konuştu bende sert konuşmaya başlayınca yükseldik ve ayrıldım dün gece ve inanırmısınız az önce aradı ve kalk hazırlan gidelim orda konuşalım dedi bu mu gerçekten gece boyu düşünüp bulduğu çözüm inanılır gibi degil..

Çok ama çok çirkin. Seks rıza ile içe sinerek olması gereken bişi. Böyle pipisinin ucundaki pusulaya uygun yaşayan erkeklerden iğreniyorum. Açık açık söyleyin ama sanmam ikna olacağını. Ya şap içsin ya da defolsun gitsin. Seks baskısı midemi ciddi şekilde bulandırıyor.
açık açık söyledim ve ondan ayrıldım ablacım bu kadar severken insan bir gecede ne kadar soğuyabilirse o kadar soğudum dün geceki kavgamızın kıyametimizin üstünde az önce arayıp hadi gidip orda konuşucaz diye diretmesi beni daha çok şoka soktu diyebilirim acaba ben mi görmedim böyle biri olduğunu yoksa iyi mi sakladı kendini bilmiyorum asla

X