Saç Uzatma Yöntemleri Lutfen para tuzagina dusmeyin

minakman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2016
142
28
44
Arkadaslar 2 yil once saclarim feci sekilde yandi ve kisacik kestirtim.2 YILDIR sac uzatma konusunda denemedigim urun ,serum,sampuan,hap kalmadi. Ben burada size goz karari uzamadan degil,bildiginiz cetvel mm cm olcumumden bahsedecegim.sacim yandiktan sonra aglayarak ciktigim kuaforden eve kendimi attigimda ,basladim uzatma yontemi aramaya.millet şiddetle ne tavsiye ettiyse zahmetine parasina bakmadan, basladim denemeye.ve her 3 ayda bir dip boyasi yaparak,cikan dipleri cetvelle mm ile cm ile olcerek sonuca vardim.denedigim urunler tam bir fiyasko idi.dax denilen saccccma sapannn urune 3 aylik kullanim icin 120 tl para verdim.biotin haplarina _ilk ay etki etmez_dediler 3 ayda toplam 150 tl para verdim.uzatmayi vaat eden sampuanlar.allah onlari nasi biliyosa oyle yapsinnnn hic bir halta yaramiyorlar.cetvelle olcumlerim sonucu her ay cikan sonuc 1.5 cm. Daha otesi 1 mm bile yokkk.en pahali serumlar bile 1.5 cm den ote gitmedi.oteki dunyada hakkimi tum bu umut tacitlerinden alacagim.ALDANMAYIN.KANMAYIN.SACIN BIR GENETIGI BIR DNA SI VAR.BUNU DEGISTIREMEZSINIZ.lutfen bir urun aldiginizda sacinizi boyayin.urunu 3 ay deneyin.her ay sacinizdan 1 tel koparip cetvele yatırın.gozlerinizle gorun uzamasi gerekenden 1 mm bile fazla uzamicak.paranizi car cur etmeyin.dolandiricilara para yedirmeyin.:dip not:bakim yaglarinin sacimi onardigi,besledigi dogrudur.keratin icerikli urunlerinde saci onardigi dogrudur.deneyimlerim sonucu en azindan bunlara tanik oldum bu konuda hak yemek istemiyorum.saygilar....

Benim saçım çok hızlı uzar bunu genetik olduğunu düşünüyorum ama ben bir ara sarmaşık özlü bir şampuan kullanmıştım o zaman daha da hızlı uzamıştı zaten saçların dipleri karıncalanıyor yıkadığında bazı ürünler etki ediyor :KK66: ha birde sinameki kürüde bende işe yaramıştı

benim saçlar genetik olarak yavaş uzamaya meyilli, ama son 2 haftadır yağ karışımı ve dax supergro kullanıyorum (aktardan aldım) 2 cm bir uzama elde ettim devam edeceğim...en iyi çözüm hızlı uzatmaya çalışıp uçlardan kötü olan saçları kestirmek bence...

:KK23:Arkadaşlar asıl saçı ne uzatıyor .hiç bir ürün kullanmamak yağlı saçı düz olanların neden çabuk uzuyor çünki saç diplerden kendi yağı ile besleniyor.buda demek oluyorki saçı çok şampuanlamamak saçın kurumasına engel olmak çok kimyasal işlem uygulamamak çünki saçı yakıyo ve kurutuyo.çok fazla ürün kullanmamak saçınız kuruysa bir hafta yağlanmasını beklemek .yağlı bir saçınız varsa yıkayın yağlı ve düz saç zaten hızlı uzuyor sebebi çok fazla yağ üretmesi dedim gibi dıştan yağ sürmek besler ama sonuçta saç diplerimizinde hava almaya oksijen almaya ihtiyacı var.o yüzden saç diplerini mümkünse rahat bırakmak en iyisi eyer saç uçlarınız kuru ise saç serumları sürün ve saç dipleriniz bırakın kendi kendine kendi ürettiği yağ ile beslensin saçı uzamış salıklı bir şekilde olan arkadaşlarımın söylediği tek şey saçıma hiç bişey kullanmıyorum sadece şampuan diyorlar tabiki bakım yapmak güzel bişey ama haftada deilde ayda 1 veya 2 kere yapmak yeterli bence inanın artık doğal şeyler kalmadı.herşeyden kimyasal içerikler görüyorum o yüzden saçımızı özgür bırakmamız gerektini düşünenlerdenim.:KK23:

:KK23:Arkadaşlar asıl saçı ne uzatıyor .hiç bir ürün kullanmamak yağlı saçı düz olanların neden çabuk uzuyor çünki saç diplerden kendi yağı ile besleniyor.buda demek oluyorki saçı çok şampuanlamamak saçın kurumasına engel olmak çok kimyasal işlem uygulamamak çünki saçı yakıyo ve kurutuyo.çok fazla ürün kullanmamak saçınız kuruysa bir hafta yağlanmasını beklemek .yağlı bir saçınız varsa yıkayın yağlı ve düz saç zaten hızlı uzuyor sebebi çok fazla yağ üretmesi dedim gibi dıştan yağ sürmek besler ama sonuçta saç diplerimizinde hava almaya oksijen almaya ihtiyacı var.o yüzden saç diplerini mümkünse rahat bırakmak en iyisi eyer saç uçlarınız kuru ise saç serumları sürün ve saç dipleriniz bırakın kendi kendine kendi ürettiği yağ ile beslensin saçı uzamış salıklı bir şekilde olan arkadaşlarımın söylediği tek şey saçıma hiç bişey kullanmıyorum sadece şampuan diyorlar tabiki bakım yapmak güzel bişey ama haftada deilde ayda 1 veya 2 kere yapmak yeterli bence inanın artık doğal şeyler kalmadı.herşeyden kimyasal içerikler görüyorum o yüzden saçımızı özgür bırakmamız gerektini düşünenlerdenim.:KK23:

kesinlikle katılıyorum her gün saç yıkamak demek saça sürekli kimyasal yüklemek demek ve saç derisinin dengesini bozmak demek...çok sık yıkamak yerine saçı kendi haline de bırakmak lazım... :)

X