Lütfen Yardım ediin :( ACİL

pollyece

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
9
0
Merhaba ben bu sene sbs'ye girecegim. biliyorsunuz sbs'ye tam 4 gün kaldı ve ben şu an birsürü deneme çözüyorum ama çok stres yapıyorum. çünkü son günlerde denemelerim iyice düşmeye başladı yani çok dengesiz heyecan yüzünden aptal aptal yanlışlar yapıyorum. geçtiğimiz 3 gün içerisinde kendime olan güvenim neredeyse sıfıra indi. yapamayacağım diye korkuyorum. yapamazsam ailemin yüzüne bakamam. sizce bu korku , heyecan ve stresimi nasıl yenebilirim. Lütfen bana yardım ediin!

Canım 2 çocuğumda bu süreçten 2-3 sene önce geçtiler,çok iyi dereceler elde ettiler,benim onlarla olan tecrübemden dolayı sana fazla heyecan ve panik yapmamanı öneririm,sakin kafayla ve zamanı doğru kullanarak daha iyi sonuçlar alabilirsin,son günlerde stres yaşamaman ve doğru beslenme ve düzenli uykuda önemli,ve ailenden bu kadar çekinme sonuç her ne olursa olsun ,kabul etmek ve destek vermek zorundalar ,belliki duyarlı bir genç kızsın yoksa şimdiden kendine böyle dert edip paylaşmazdın ,sana başarılar ve yüksek puanlar dilerim.puanını paylaşırsan takip edeceğim ,sevgiler

Merhaba ben cevap vermeyi unutmusum size cok özür dilerim ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutlarım. SBS puanım 424 küsür geldi. Suan ECA Elginkan Anadolu Lisesine gidiyorum butun ailem bundan memnun ve ben de cok memnunum hedefimiz orasıydı zaten. Cevabınızdan dolayı da tesekkür ederim :)

X