Lütfen yardim edin arkadaslar:(

Esim anlayisli biri aynen herkesin bi gecmisi var nekadar kacabilirdim ki dügün günü orayada damöayabilirdi böyle hic olmazsa benden bi beklentisinin olmamasi gerektigini anlamistir diye düsünüyorum sadece onca seneden sonra icimi hala birazcikda olsa acitabilmesi bana cok koydu kendime kiziyorum esimi seviyorum gayet de mutluydum Ama o günden beri allak bullagim..
İçin burkulabilir bu da doğal kendine dürüstçe sorduğunda eşini gerçekten seviyor musun iliskinizde yanlis olan bir şey var mi içini burkan sevgi mi ask mi yaşanmışlıklara mi pişmanlık mi yoksa dostluk mu bunu bul önce

Öncelikle geri döndügün icin Sagol beni ayiplamayin nolur Ama kendime sormadan duramadim acaba evlenmeseydim nolurdu.. Bide hangi eski sevgili mutluluk diler ki arindan da evlenmeseydin evde kalsaydin dedi aklima karistirdi bende engelledim ama insan düsünüyo..
Düşünürsün aklının bir anda bulanması çok normal bence. Hiç ummadığın zamanda cıktı geldi bu hep böyle olur. İnan konussan biraz zaten soğuduğunun farkına varırsın. Belki yıllarca bekledin ve şimdi geldi bu sadece bi şok etkisi. Ne sen o eski sensindir ne de o. Bosver olsa zaten beraberken olurdu birşeyler.

İçin burkulabilir bu da doğal kendine dürüstçe sorduğunda eşini gerçekten seviyor musun iliskinizde yanlis olan bir şey var mi içini burkan sevgi mi ask mi yaşanmışlıklara mi pişmanlık mi yoksa dostluk mu bunu bul önce
Sanirim icimi burkan sadece benim onu cok sevmem di simdide ben biraktm Ama sen evlendin al bak suclu sensin demesiydi bosuna üzüldügüm yillara yaniyorum ve hala demek ki okadar naif ve aptalmisim ki o yazidan sonra aklima yine gelmis..

Düşünürsün aklının bir anda bulanması çok normal bence. Hiç ummadığın zamanda cıktı geldi bu hep böyle olur. İnan konussan biraz zaten soğuduğunun farkına varırsın. Belki yıllarca bekledin ve şimdi geldi bu sadece bi şok etkisi. Ne sen o eski sensindir ne de o. Bosver olsa zaten beraberken olurdu birşeyler.
Haklisin cok haklisin okadar bekledim yillarca evlenince geldi beni buldu ya yani bunlari görmek icin evlenmem mi Sartti .. Cok tesekkür ederim icimi ferahlattin

Sanirim icimi burkan sadece benim onu cok sevmem di simdide ben biraktm Ama sen evlendin al bak suclu sensin demesiydi bosuna üzüldügüm yillara yaniyorum ve hala demek ki okadar naif ve aptalmisim ki o yazidan sonra aklima yine gelmis..
Şu an bu konuyu sil aklından adam amacına ulaşmış huzurunu bozmuş kıs kış da gülmüştür yapacağın en güzel şey eşine sıkıca sarılıp çok mutlu olmak

Kaçan balık büyük p
Nedemek o anlamadim :/

Aynı şey değil mi. Evlenince sana bir şekilde ulaşıyor. Asıl şimdi ulaşmaması lazım. O çok yanlış yapmış. Sende.
Evet diyorum ya yanlis yaptim zaten iyi niyetli düsündüm bianlik seyle cevap verdim hatamin farkindayim cok pismanim Ama elimden ne gelir ku herseyi iptal etsem nolucak yine üzülücem bu seferde niye ayrilma karari aldim diye üzülücem.

Haklisin cok haklisin okadar bekledim yillarca evlenince geldi beni buldu ya yani bunlari görmek icin evlenmem mi Sartti .. Cok tesekkür ederim icimi ferahlattin
Rica ederim canım hemen hemen aynı şeyleri yaşadım tecrübe ettim. Ben de söylemiştim sözlüme dürüstlük en iyisi. İçini ferah tut hiç birşey değişmedi, bekar olsan da değişmezdi. :KK51:

Evet diyorum ya yanlis yaptim zaten iyi niyetli düsündüm bianlik seyle cevap verdim hatamin farkindayim cok pismanim Ama elimden ne gelir ku herseyi iptal etsem nolucak yine üzülücem bu seferde niye ayrilma karari aldim diye üzülücem.
Hayatının hatasını yapma derim nacizane adam olaydı şu an eşin o olurdu !!!

Aklınız karışmış olabilir ama bu durumun üstünde çok durmayın. Aksi takdirde hem kendinize hem de eşinize zor zamanlar yaşatırsınız.
Eşinizle yeni bir hayat kuracaksınız bunun heyecanını yaşamak varken,böyle strese girmeye gerek yok.
Siz zaten kendi iradenizle eşinizi seçmişsiniz,kafanız karışmasın.Eskileri rafa kaldırın hatta atın.:KK66:

Aklınız karışmış olabilir ama bu durumun üstünde çok durmayın. Aksi takdirde hem kendinize hem de eşinize zor zamanlar yaşatırsınız.
Eşinizle yeni bir hayat kuracaksınız bunun heyecanını yaşamak varken,böyle strese girmeye gerek yok.
Siz zaten kendi iradenizle eşinizi seçmişsiniz,kafanız karışmasın.Eskileri rafa kaldırın hatta atın.:KK66:
Tesekkür ederim Dimension bi anlik düsüncesizlikle yaptigim bisey di..

Bitmiş gitmiş diyorsun ama içim cız etti ona yanıyorum diyorsun hangisi ??
Bitmiş birşey için için cız etmemeli öyle değil mi ??
Üzüldüm cünkü benimle beraberken bile bana öyle seyler söylememisdi belki de üzülmüs olmasina üzülmüsümdür bilmiyorum sadece Ben onu gercekten cok sevmisdim simdi birden öyle cikip gelmesi bian nebileim öyle oldu lütfen beni yargilama insaniz hepimiz sasabiliriz..

X