Lütfen yardim edin arkadaslar:(

Üzüldüm cünkü benimle beraberken bile bana öyle seyler söylememisdi belki de üzülmüs olmasina üzülmüsümdür bilmiyorum sadece Ben onu gercekten cok sevmisdim simdi birden öyle cikip gelmesi bian nebileim öyle oldu lütfen beni yargilama insaniz hepimiz sasabiliriz..
Asla yargılamak ne haddime yanlış anlama sadece senin bu soruları kendine sormani istedim bitti geçti mi gerçekten yoksa devam ediyor da kendine mi itiraf edemiyorsun?

Asla yargılamak ne haddime yanlış anlama sadece senin bu soruları kendine sormani istedim bitti geçti mi gerçekten yoksa devam ediyor da kendine mi itiraf edemiyorsun?
Bitti gecti sadece sordum kendime acaba mecbur mu kaldi ayrilmaya ö dönem diye cünkü benim bile hatirlamadigim ona aldigim seylerin resmini yollayip artik bi önemi kalmadi atabilirim bunlari dedi amaci Sanirim sadece canimi yakmakti.

Bitti gecti sadece sordum kendime acaba mecbur mu kaldi ayrilmaya ö dönem diye cünkü benim bile hatirlamadigim ona aldigim seylerin resmini yollayip artik bi önemi kalmadi atabilirim bunlari dedi amaci Sanirim sadece canimi yakmakti.

Bencede amacı aklını bulandirip intikam almaya çalışıyor sanırım..
Gerçekten sana birşeyler hisseden adam neden evlenmeni beklesin ki

Veya evlendigimi duyup neden bana öyle saldirsin ki . Sahsen ben asla yazmazdim icinden sevinirdim okadar dügün nezaman falan da yazmis Ama cevap vermedim

Sana aşık olsa evlendiğinde hayalet gibi hortlamazdı sana ulaşmak için herşeyi yapardı..
Adamın amacı huzur bozmak bence eşini seviyorsan ona sarıl ve böyle bir adamı düşünüp zamanını boşa harcama..
Imkansız daima ilgi çekicidir ama gerçekte çok can yakar keşkelerle yasamanı istemem

Merhaba arkadaslar,
Benim cok büyük bi sorunum var ne yapcagimi bilmiyorum lütfen bana yardim edin ben yeni evlendim yaklasik bir ay oldu daha dogrusu nikahlandim yurtdisinda yasadigim icin nikah dügünden bi kac Ay önce de olabiliyo Ama dügüne kadar annemlerle yasiyacagim.. esimi severek evlendim kendisi cok iyi biri neredeyse iki sene konusduk. Ama o beni Daima benim onu sevdigimden daha cok sevmistir.. Gecen hafta basima bisey geldi eski ciktigima yazdi mutluluk diledi hemen ardindan da Sitem etti lütfen yanlis anlasilmasin ben onu cok sevdim 4 sene bekledim yillar sonra birden evlenmissin hayirli olsun mesajini görünce cok sasirdim ve o günden beri cok kötüyüm bu seferde kendime acaba esini seviyomusun niye cevap verdim acaba evlenmekle hata mi ettim gibi sorular sormaya basladim ve dayanamayip esime söyledim birbirimizl süre tanimaya karar verdik. Bana yazmadan önce gayet mutluydum Allah rizasi icin basindan ayni olay gecen var mi veya bana biri Akil verebilir mi kendimi cok kötü hissediyorum tesekkür ederim kizlar..

Sana aşık olsa evlendiğinde hayalet gibi hortlamazdı sana ulaşmak için herşeyi yapardı..
Adamın amacı huzur bozmak bence eşini seviyorsan ona sarıl ve böyle bir adamı düşünüp zamanını boşa harcama..
Imkansız daima ilgi çekicidir ama gerçekte çok can yakar keşkelerle yasamanı istemem
Bana ulasabilir istese ki evimi biliyo haklisin Ego sorunu olan biriydi zaten tek düsüncesi nasil yaparsin benden sonra nasil evlenirsin kafasindaydi Sanirim tesekkür ederim Deli ve Cesur ❤.

X