LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALDATILDIĞIMI DÜŞÜNDÜM NİŞANI ATTIM

Sen sormadan yüzükleri vermişsin. Onlar üstlenmesi diye küsüyorsun.
Bu gizemli haller ilginç acaba denetimli serbestlik VS mi var falan. Bitmişse boşver ya. Neyse ki mişanmış

Bitmesi iyi olmus. Uzulme. Hatta sukret bence cunku bir isler ceviriyor gibi eski nisanlin.

adam seni aldatmis bi de sifre demis seni salak yerine koymus resmen bi kadin nisanlina "balım" diyosa bu acik aleni aldatmadir baska bi aciklamasi olamaz........
ustune ustluk ailesi de cok terbiyesiz ve de kultur farki zate basli basina cok onemli bas etmesi alismasi vs.. cok zor
hala doner mi diye soruyor musun ???!
saf olma bi daha donersen bu nasilsa beni seviyo saf bu der 13858834 kez aldatir...

çok sevdiniz emek verdiniz inandınız güvendiniz ne de yapsa sizi kaybettiğine pişman olmasını sizde isterdiniz bir defa olsun karşınıza geçip konuşmasını isterdiniz
Şahsen ben bir daha karşılaşmak istemezdim, sizin gibi çok sevip, emek veren, inanan güvenen 5 kadın tanıyorum, 5'i de farklı zamanlarda aynı adama aşık oldu, adam da iş güç yoktu ama maşallah su gibi para harcardı, bu adamın hayatına giren ilk kadın bir çocuğuyla ortada kaldı ve adama o kadar güvenmişler ki kadıncağızın ailesi mülklerini ipotek ettirip adama kredi çekmişler, adam ortada yok ama aile hala adamdan kalan borçları ödüyor, giden mal mülkleri de cabası, diğer 4 kadının da çocukları oldu, çocuklardan en küçüğü 1 yaş civarlarında, adam yine sırra kadem, kadınlar çocuklarıyla ortada kaldı, şimdilerde adamın dolandırdığı kişilerle muhatap olmak zorunda kalıyorlar, adamdan geriye 5 kadın, 6 çocuk ve dosyalar dolusu dolandırıcılık suçlamaları var, dolandırılanlar ve polis adamın peşinde ama bulabilene aşk olsun.

Nişanlınız sizi aldattı mı yoksa örnek verdiğim adam gibi dolandırıcının tekiydi de foyası ortaya çıkacak diye mi sizden uzaklaştı orasını bilemem ama şifreli konuşmalar ve gizemli halleri şöyle bir hatırlayıp oh iyi ki hayatımdan çıkmış diyerek yolunuza devam edin ve arkanıza dahi bakmayın.

Bu adam sana bı mesaj atsa sen koşa koşa gidersin.aldatilmissinn nişanı da atmissin daha ne ozuru bekliyorsun yaşandı bitti de

Öncelikle merhaba çok sıkıntılıyım sizinle paylaşıp fikirlerinizi almayı çok istiyorum nişanlımla şubatta tanıştım nişanlımla kültürlerimiz farklı ama çok iyi anlaşıyorduk ailelerimizde çok iyi anlaşıyordu her şey çok güzel gidiyordu ancak nişanlım sürekli bi gizemliydi benden telefonlarını saklıyordu kendi adına hiç kredi kartı hesabı yoktu uçağa binmiyor otelde kalamıyordu sorduğum zaman uçaktan korkuyorum askerlik yapmadığım için de otelde kalamıyorum diyordu farklı illerde yaşıyorduk ama ben ne zaman gel dersem arabasıyla benim için geliyordu bir dediğimi iki etmiyordu çok mutluyduk ama sürekli içimin bir köşesinde bir korku bir his vardı benden bir şey sakladığına dair ne kadar araştırsam da bulamıyordum en sonunda ona güveniyordum sonra biz temmuzda nişanlandık çok güzel bi nişan yaptık her şey dört dörtlük ilerliyordu ama biraz ilgisizleşmeye başlamıştı biraz umursamazlığa başlamıştı son zamanlarda bu yüzden sürekli tartışıyorduk sorumluluklarını yerine getiremediği için sürekli nişan atmaktan bahsediyordum ben istanbulda kalıyordu nişanlım işi yoktu ama kira gelirlerinden maddiyatları çok iyiydi ama sürekli akşam saatlerinde arıyordum ne yapıyorsun bana bir adamın yanına gidiyorum diyordu tapu işi gündüz arıyordum yine aynı bir adamın yanına gidiyorum diyordu sürekli bir adamın yanına gidiyorum diyordu bana bende güveniyordum hiç sormuyordum ama telefonlarını saklıyordu ben aldığım zaman ben erkeğim bir erkeğin telefonu karıştırılmaz gururum var diyordu ve daha bir sürü olaylar yaşıyorduk en son geçen hafta istanbuldan beni görmeye geldi iki gün kaldı sabah yola çıkacaktı ki aniden hastalandı ve hastaneye yatırdılar sabah uyanır uyanmaz yanına gittim sonra çok kötüydü telefonlarını dahi gözü görmüyordu tam röntgen çektirirken telefonunu açtım whatsapta bi kadının konuşmalarını gördüm istanbulda kadın profil resmi falan her şey var gece saat 12 de konuşmuşlar kadın olum bugün misafir var gelme demiş nişanlımda gelmiim mi demiş kadın gittiklerinde haber veririm demiş nişanlımda benim az işim var o zaman bende işimi bitireyim haberleşiriz demiş kadın balım falan demiş ben gördüm ekranın resimlerini çektim hemen sonra yanına gittim yüzüme baktı sende bi şey var ne oluyıor dedi hastaydı daha çok titremeye başladı bitti dedim seni asla affetmeyeccem bana bunu yapmayacaktın beni aldatmayacaktın biz daha yeni nişanlıydık dedim ayağı kalktı yanlış anladın onlar şifre dedi o konuşmalar şifre dedi işle ilgili şifre daha kötü oldum yüzükleri çıkarıp verdim çıktım hastaneden sonra annesi babamı aradı ben biliyorum onlar şifre yapmayın dedi babam inanmadı bitirdi ablası beni aradı msjları ablasına gönderdim ve sonra bütün ailesi sülalesi sustu ne bir açıklama ne bir özür ne de bir karşılık dahi vermeden bitirdiler nişan eşyalarını alıp gittiler . Aklım almıyor o kadar severken nasıl bir defa bile karşıma çıkmadan açıklama yapıp özür dilemeden gittiler bir anda nasıl kayboldular???? Acaba bi gün pişman olacak mı dönecek mi benim onu çok sevdiğimi biliyordu döner mi bir gün yardımcı olun lütfen ??
Ucuz kurtulmussun kardes.bunun icin sevin bence.aile pek tekin gibi gelmedi bana.kendini istemedigin bi olayin icinde bulabilirdin.neler neler duyuyoruz.

Öncelikle söylemek istediğim bu kurt türk meselesi nedir ya ?? Benim eşimde diyarbakırlı ben bizden bir farklarını görmedim .. Onlarda Allah â inanıyor bizde onlarda türkiye de bizde bu ayrım niye ki ?? Sana gelince nisanlın gerçekten aldatmasa bile neden bi kadınla şifreli konusma gereği duysun ki ?? İyi işler yapmadigi ortada ...

Yaa hadi sen aşktan gözün kördü kafanda oturmayan şeylere rağmen yaptın nişanı.
Baban demedi mi oğlum senin mesleğin ne?
Kızımı kira gelirleri ile geçindirip boş beleş mi yaşayacaksın diye..

Aklım almadı kusura bakma.

Bana jigololuk yapıyor gibi geldi :S

Otelde kalmayan askere gitmeyen uçağa binmeyen adam polisten kanundan kaçıyor dur önce onu düşün ve evet kanun dışı bir iş yapıyorsa bunlar şifreleşme olabilir ama bu daha büyük bir aldatmadır doğru yapmışsın uzak dur kör olma pişman olursun

Otelde kalmayan askere gitmeyen uçağa binmeyen adam polisten kanundan kaçıyor dur önce onu düşün ve evet kanun dışı bir iş yapıyorsa bunlar şifreleşme olabilir ama bu daha büyük bir aldatmadır doğru yapmışsın uzak dur kör olma pişman olursun

Şahsen ben bir daha karşılaşmak istemezdim, sizin gibi çok sevip, emek veren, inanan güvenen 5 kadın tanıyorum, 5'i de farklı zamanlarda aynı adama aşık oldu, adam da iş güç yoktu ama maşallah su gibi para harcardı, bu adamın hayatına giren ilk kadın bir çocuğuyla ortada kaldı ve adama o kadar güvenmişler ki kadıncağızın ailesi mülklerini ipotek ettirip adama kredi çekmişler, adam ortada yok ama aile hala adamdan kalan borçları ödüyor, giden mal mülkleri de cabası, diğer 4 kadının da çocukları oldu, çocuklardan en küçüğü 1 yaş civarlarında, adam yine sırra kadem, kadınlar çocuklarıyla ortada kaldı, şimdilerde adamın dolandırdığı kişilerle muhatap olmak zorunda kalıyorlar, adamdan geriye 5 kadın, 6 çocuk ve dosyalar dolusu dolandırıcılık suçlamaları var, dolandırılanlar ve polis adamın peşinde ama bulabilene aşk olsun.

Nişanlınız sizi aldattı mı yoksa örnek verdiğim adam gibi dolandırıcının tekiydi de foyası ortaya çıkacak diye mi sizden uzaklaştı orasını bilemem ama şifreli konuşmalar ve gizemli halleri şöyle bir hatırlayıp oh iyi ki hayatımdan çıkmış diyerek yolunuza devam edin ve arkanıza dahi bakmayın.
+1

çok sevdiniz emek verdiniz inandınız güvendiniz ne de yapsa sizi kaybettiğine pişman olmasını sizde isterdiniz bir defa olsun karşınıza geçip konuşmasını isterdiniz
Ya lütfen hala çok sevdiniz emek verdiniz sizde isterdiniz deme.
İnan herkes senin gibi değil.
Evet ben emek verseydim kimliğini ismini bile saklayan arkamdan iş çeviren bi insanın benden özür dilemesini pişman olmasını beklemezdim.
Yoluma bakardım. Bu kadar gizli kapaklı yaşayan biri zaten bi şeyler gizleyerek bu açığa çıktığında beni kaybetmeyi göze almıştır. Kim neye pişman olacak Allah’ını seviyorsan ?
Kusura bakma ama adam seni iyi niyetli biri görmüş bu fırsatı kaçırmayayım demiş, aldattığı da ortaya çıkınca “ailesine” rezil olmamak adına uzatmamış, tek kelime etmemiş bu kadar net.. lütfen emek falan demeyin yani

Eskiden askere gitmeyene kız verilmezmiş hey gidi..
Askere gidecek bi işe girip belli süre çalışıp, ev geçindirebileceğini kanıtlayacak da öyle alacakmış kızı damat efendiler.. eskiden..
:KK51:

Ne kadar sacma hassasiyetler gosteriyorsunuz ya. Hakaret mi etmiş kötülemiş mi konu sahibi?
Ne hemen ayrimcilikmis, konuyu okumuyormus bilmem ne? Buraya "Ben Türküm eşim yunan, çerkes, laz, vsvsvs ama yinede iyi anlasiyoruz." Yazabilirdi ve eminim hickimse sıkıntı etmezdi. Etmedigini de baska konularda gördüm gayet. Ama kürt yazınca iyi birsey bile soylesen illa birileri biyerinden tutup konuyu ayrimciliğa çekiyor otomatik olarak, kiyametler kopuyor. Sizi anlamiyorum cidden.

Bence aldatma deyil..sanki baska şeyler ceviriyor ...oğlum dermi bi kadin sevgilisine..ayrica apar topar hic birsey olmamuş gibi bu ayriliği kolayca kabullenmeleride cok ilginc...yatin kalkin dua edin...

X