Maddi durumu iyi olmayan biriyle olur muydunuz

Zengin olmasina gerek yok ama Tembel bir adamla asla olmaz
Her kadın ve erkek için demiyorum ama artık insanların kriterleri de değişti.
Karakterli, vicdanlı, merhametli, dürüst ve çalışkan olmanıza bakmıyorlar artık, varsa yoksa maddiyat.
Bu ekonomik şartlarda belki haklılar ama bunu yalnızca karşı taraftan beklemek de etik değil, ilişkiler evlilikler çıkar ilişkilerine döndü iyice.

50-60 yaşındaki birisi evleneceği kişinin maddi imkanlarını ölçüp tartabilir belki, en azından orta yaş grubunun maddi beklenti içinde olmasının su kaldırır bir yanı var tabii maksat başka değilse ama genç insanlar anlaşılır gibi değiller, 25 yaşındaki birisinin aileden imkanı yoksa ev ve araba sahibi olması şu ekonomik şartlarda mümkün değil, kadının ben araba alabiliyor muyum ki karşımdakinden arabası olmasını bekliyorum demesi lazım.

Sadece güzelliğe bakmıyor ki o auraya da bakıyor bir tanıdığım var adam boylu poslu yakışıklı zengin evlendiği kadını görsen ne alaka derdin ama adam bir şey bulmuş demek ki
Siz güzellik dediginiz için ben dedim , o zaman güzelliğe bakmadan zengin koca bulmuş tebrikler tanıdığınıza

Her insanın belli kriterleri var. Eğer sen de belli başlı bir yaşam standartına sahipsen ve o standartın altında kalmaktan hoşlanmıyorsan sırf çocuk ciddi ilişki insanı diye niçin kabul edesin ki? Belli ki senin tarzın değil işte.

Kızı konu açtığına açacağına bin pişman ettiniz.Neden aşağılıyoruz acaba
Fikrini söyle geç."Sen kimsin" temalı yorumlardan ben bile tiksindim.Baskalarinin yorumlarının aynısını yazmak zorunda değiliz.Lutfen biraz saygi

ya benim ailemde satip yeme derdinde değil, benim annemde şu ev senin şu ev abinin sana şu kadar para va diyo ama söylemek istedigim şey farkli.
Kendimize gelince ay ben daha 20 yasindayim neyim olabilir diyip karşısindaki kendisiyle yasit belkide 3 5 yaş buyuk insandan herseyinin olmasini beklemek.
bakin mesela konu sahibesi arkadaş kendi arabasi yok, belkide cebinde aylık yemek parasi disinda üç kuruş yok ki çok normal ögrenci ama karşısında kendisiyle yaşıt olan bir insanı sadece arabası yok, yemek paramı karsilamadi vs diyerek degerlendirmesi anlatabilmişimdir umarım.
Ne zaman kendi kazancın olur, ne zaman altına arabani evini cekersin, cebine paranı doldurursun o zaman karşındakine ay parası yok şoyle boyle dersin.
Belki çocuk karun kadar zengin ama ailenin mal varlığını kendisininmişçesine saçmayi sevmiyordur.
Ben oyleyim mesela annemden alacagim parayi harcarken düşünürüm ama kendi paramı eze eze yerim.

Bazen hemcinslerimi anlamakta zorluk çekiyorum. Bir erkege sorsak der ki Türk kızları paragöz! Eee konuya bakinca erkeklerin düşünceleri haksiz gelmiyor.
Yasiniz kac Allah askina!
Ben kac senedir çalışıyorum anca geciniyorum arabam yok işe otobusle gidiyorum siz öğrenci halinizle arabali sevgili ariyorsunuz.
Babasinin evinde rahat yaşarken sevgilisi tarafından da pamuklara sarilmayi istiyor. Gercek hayat oyle degil yavrucuğum. Çocuk efendi sana da deger veriyorsa daha ne istiyorsun derdim ama gerek yok simdiden ayril çocuğu oyalama belli ki onu sevecek birini hak ediyor

Sugar daddy istiyor bu yaw o cocugu sal nolur

Babasının evinde rahat yaşıyor olsa bu kadar takıntılı olmazdı paraya. Muhtemelen babasının evinde yaşayamadıklarını sevgilisi yaşatsın istiyor. Çok tehlikeli durum, genelde saçma sapan şeyler yapıyor bu durumdaki genç kızlar.

Ya sevgilime yıkılamazsam diye panik yapıp konu açmak mı

Bu sene mezun oluyorum, ne yapsam da güzel bir iş bulsam, kendimi nasıl geliştirsem de güzel maaşlara çalışabilsem, maaşımla nereleri gezsem, şöyle bir araba alabilsem, şuraları görebilsem vs hiç böyle dertleriniz, planlarınız yok di mi?
Siz ancak ne yapsam da birine yıkılsam, kimi nasıl söğüşlesem, bunun arabası yok hayatıma nasıl sponsor olacak gibi şeylere kafa yorun.
Mükemmel bir gelecek planı gerçekten.

Ne yani, diğer herife onca takıntının sebebi bu muydu? Parası var, arabası var, rahatça harcıyor diye. Ah ulen bu yaşta bile iyi niyetim kalmış kıyıda köşede bi yerde. Onu da kullana kullana sana kullandık, iyi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…