Maddi yonden guvensizlik

Kadın maddi olarak kendine gizli birikim yapmakta haklı sonra zor durumda kalmamak için
evlilik çok uyumlu olmasa da evli iken çocuk olmalı bence neden insanın evladı olmasın ki. sanki başkası ile evli olunsa iyi bir insan mı çıkacak belli değil. bu yüzden çocuk olsun hayata öyle devam eder.

Kendinize ait para olmasında abes bir durum yok
Tabiki de olacak siz kadınsıniz
İyi gün var kotu gün var
Çevremde 20yil sonra boşanan kadinlar var
Evliliğin garantisi yok
Boşanma anında bircok erkek canavarlasir
Ozaman bir kuruşun bile peşine dusuyorlar
Ben kimseye saf baglanmam saf guvenmem
Benimde bekarken biriktirdiğim altınların vardı babamda duruyor
Hiç dokunmadım ve eşimle ev alacağımız zaman da onları vermeyeceğim ortak maaşımizla alacağız
Benim mantığım fifty fifty 😉

acaba calisiyor olmam benimle evlenmek istemesinde etkili miydi?
son zamanlarda böyle şeyleri çok görüyor duyuyorum ya burada da benzer konular var çevremde de. artık insanlar tek başına yaşayıp tek maaşla geçinmek daha maliyetli diye evlenip sanki kendilerine bir ev arkadaşı edinme eğilimindeler özellikle erkeklerde çok görüyorum. sevgi aşk kafa ve vücut uyumu değil sanki bir ortaklık gibi bakan çok buna bir de ev işlerine yardım etsin kadın değil mi yemek yapsın bana baksın falan. sizin eşiniz böyle olmayabilir tabii. güvence altına alma isteğiniz bence çok mantıklı. evlilik bu bitebilir insanlar her gün ne sürprizlerle karşılaşıyor kendinizi güvence altında tutmak için her zaman bir paranız olması fikri hiç mantıksız değil. bunun salt eşinize duyduğunuz güvensizlikle de alakası olmamalı açıkçası. neticede her şeyden önce bir bireysiniz.

X