Mantıksız mı sanki ? Sevmiyor da galiba ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kim etiketledi konu sahibini? Konu sahibinin yazdığı saçmalıklara ve bence etik olmayan şeylere insanlar yeter artık dedi. Çarpıştırabilmemiz için önce sizin de sahip olmanız gerekli. Ben göremedim o özelliği sizde ne yazık ki. Ayrıca böyle laf salatalarına, kelime karmaşalarına hiç gerek yok. Bakın olumsuz en ufak bir yorumda saldırıya geçtiniz. Demek ki savunduğunuzu sandığınız şeyi o kadar da savunmuyormuşsunuz. Hayatınızda başarılar dilerim.
Evet bana ahkam kesen sizde o çok var (!) çünkü..Okuyun bakalım sayfaları neler yazılmış.
Siz saldırı görmemişsiniz. Ben kendimi bilirim siz bana üslupsuz deyince öyle olmuyorum.
Bana sataşan sizsiniz.
İstediğini söyleyen istemediğini işitir. sizde zerre üslup yok.

Ben size başarılar dilemiyorum. Beni alıntılamayın lütfen.

Lütfen sorar misiniz ceylanı nasıl etiketlemiş millet :)
Ne demişler mesela ?
Kel ceylan mi demisler ?
Kıllı ceylan mi ?
Yoksa iğrenç ceylan mi ?
Ya da kro mu ?
Sevket'in para delisi olan karısı Ferhunde'ye benzetmiş mi misal ?
Ne yapmış bu kk kadınları bu optimist ceylan' a ?
Demek ki yanlışa yanlış da demeyeceğiz. Regl kanımla kandırcam derken valla bravo canım haketmiş pis kıllı kel dememiz gerekiyor bizim de. İnsanlara iyi görünmek adına savunduğum, doğru bulduğum şeyi söylemekten vazgeçemem yani.

Ayrıca şunu da belirteyim, insanlar size, bunca saçmalığa bunca çirkinliğe rağmen neden bu kadar destek olduğunuzu sorduklarında usluba karşı hassasiyetinizi belirten cevaplar veren sizdiniz ben değil. Bu kadar canhıraş uslubu konuyu savunup, konu sahibine neden aynı hassasiyeti göstermediğinizi sorduğumda verdiğiniz cevap talihsizlik bence.
Konu sahibine saldıran diğer üyelere yazmadığınız gözümden kaçmıyor merak etmeyin.
Siz asla yansız değilsiniz.
Kıza tonla hakaret edildi. Ama o üyeler alıntılanmıyor.

Sizin de tavrınız çok talihsiz maalesef.

Keşke açıklamasaydı.. Buranın böyle yapacağı belliydi..

Hanimefendi ceylan bakire olmadigini aciklayinca siz de "yalana basvurma, bir daha cinsellik yasamak istemiyorum de" dediniz ornegin.
Destekleyen biri olarak siz bile bu soyledigine inanamadiniz ve tepki gosterdiniz esasen.

Biz de ayni sekilde ayiptir ya hu yaptiginiz dedik.
Biz simdi neden durduk yere uslupsuz, kizi kaciran olduk.

Ceylan cikar ben efendi gibi, iki medeni ve olgun insan gibi nisanlimla bu iliskiyi konustum, evlenme tereddutlerimi cinsel iliskiye bakis acimi vs ama hakarete ugradim ya da terk edildim deseydi gereken destek verilirdi.

Ama ceylan bir insani kandirmayi dusunuyor hanimefendi.
Ceylan bir insani kandirmayi, masada birakmayi dusunuyor, arkasindan cok cirkin seyler soyluyor.

Ya hu polisin haberi olsa dolandiricilik, hakaret sucu olarak isleyebilecegi bir konuyu ve kisiyi nasil savunuyorsunuz, akil alir gibi degil.

Ama en iyi polis vicdandir.

Ben adami savunmuyorum, konu sahibinin dusunceleri yanlis.
Yanlisa yanlis demeyi engelleyen sey gonul bagiysa psikoloji egitiminiz size yanlilik ogrettiyse ne diyebiliriz ki.

Konu sahibine saldıran diğer üyelere yazmadığınız gözümden kaçmıyor merak etmeyin.
Siz asla yansız değilsiniz.
Kıza tonla hakaret edildi. Ama o üyeler alıntılanmıyor.

Sizin de tavrınız çok talihsiz maalesef.
Tonla ne denildi kıza onu soruyoruz ?
Ne dediler tonla hakaret kısmında mesela ?

Sevgili Ceylan;
Bu konuya son mesajım.
Bak senin için bu kadar kurşun gögüsledim kıymetimi bil..

Evlenme canım.. başını yakma..
Özelden de yazıştık. Daha ayrıntılı biliyorum konunu.Sırf onun için bu kadar yazdım. Daha ayrıntılı bildiğim için bazı şeyleri.. dediklerin üzdü beni canım.
O adamla evlenme..:KK43:

Diyelim zorla evlendin sevmeye çalış../Umarım bu olmaz..

Cepheden uzaklaşıyorum..
Sağlıcakla kal..
:KK51:

Hanimefendi ceylan bakire olmadigini aciklayinca siz de "yalana basvurma, bir daha cinsellik yasamak istemiyorum de" dediniz ornegin.
Destekleyen biri olarak siz bile bu soyledigine inanamadiniz ve tepki gosterdiniz esasen.

Biz de ayni sekilde ayiptir ya hu yaptiginiz dedik.
Biz simdi neden durduk yere uslupsuz, kizi kaciran olduk.

Ceylan cikar ben efendi gibi, iki medeni ve olgun insan gibi nisanlimla bu iliskiyi konustum, evlenme tereddutlerimi cinsel iliskiye bakis acimi vs ama hakarete ugradim ya da terk edildim deseydi gereken destek verilirdi.

Ama ceylan bir insani kandirmayi dusunuyor hanimefendi.
Ceylan bir insani kandirmayi, masada birakmayi dusunuyor, arkasindan cok cirkin seyler soyluyor.

Ya hu polisin haberi olsa dolandiricilik, hakaret sucu olarak isleyebilecegi bir konuyu ve kisiyi nasil savunuyorsunuz, akil alir gibi degil.

Ama en iyi polis vicdandir.

Ben adami savunmuyorum, konu sahibinin dusunceleri yanlis.
Yanlisa yanlis demeyi engelleyen sey gonul bagiysa psikoloji egitiminiz size yanlilik ogrettiyse ne diyebiliriz ki.
Hayır o dediklerimin arkasındayım. Adama yalan söylememeli. Vebal almamalı.
Saklamayı asla desteklemiyorum.
Sadece burada bu kadar söylememeliydi. Bazı üyelere özelden yazıp fikir alsaydı. Bana yazdı ama açıklamadım tabi ki.
Yoksa dediğimin arkasındayım.

Vebal olur adamı kandırmamalı..

Hayır o dediklerimin arkasındayım. Adama yalan söylememeli. Vebal almamalı.
Saklamayı asla desteklemiyorum.
Sadece burada bu kadar söylememeliydi. Bazı üyelere özelden yazıp fikir alsaydı. Bana yazdı ama açıklamadım tabi ki.
Yoksa dediğimin arkasındayım.

Vebal olur adamı kandırmamalı..

Kandirmamali.
Hakaret etmemeli ve ettirmemeli.
İcine sinmeyenler varsa terk etmeli.
Terk edemiyorsa susup oturabilmeli.

Herkesin bir onuru var, bir baskasinin onuruna dil uzatmak cok ayip bir sey.
Hele de kendini savunamayacak birine.

O adam burayi okusa, kalkip size neyi desteklediginizi sorsa ne diyeceksiniz?
Yapici uslubu ona da kullanacak misiniz?
Adamin burada ne killari kaldi, ne kelligi, ne tipsizligi, ne igrencligi.

Ben de haza hanimefendi degilim, sinirlendigimde elbette sacmayabilirim de
Ama bu kadar sistematik bir sekilde es adayim elestirilse bir gururuma dokunur yani.

Burda bahsedilen kisi sizin herhangi bir seyiniz de olabilirdi hatta siz bile olabilirdiniz
Ceylan sizin arkanizdan killi kahve kel kahve igrenc kahve deseydi yine de ceylan hassas bir doneminde diyebilir miydiniz?

Benim herhangi bir menfaatim yok, herhangi bir zararim da olmaz ama vicdan ve objektiflik denen seyler sadece sozlugumde kalan kavramlar degil.

Kandirmamali.
Hakaret etmemeli ve ettirmemeli.
İcine sinmeyenler varsa terk etmeli.
Terk edemiyorsa susup oturabilmeli.

Herkesin bir onuru var, bir baskasinin onuruna dil uzatmak cok ayip bir sey.
Hele de kendini savunamayacak birine.

O adam burayi okusa, kalkip size neyi desteklediginizi sorsa ne diyeceksiniz?
Yapici uslubu ona da kullanacak misiniz?
Adamin burada ne killari kaldi, ne kelligi, ne tipsizligi, ne igrencligi.

Ben de haza hanimefendi degilim, sinirlendigimde elbette sacmayabilirim de
Ama bu kadar sistematik bir sekilde es adayim elestirilse bir gururuma dokunur yani.

Burda bahsedilen kisi sizin herhangi bir seyiniz de olabilirdi hatta siz bile olabilirdiniz
Ceylan sizin arkanizdan killi kahve kel kahve igrenc kahve deseydi yine de ceylan hassas bir doneminde diyebilir miydiniz?

Benim herhangi bir menfaatim yok, herhangi bir zararim da olmaz ama vicdan ve objektiflik denen seyler sadece sozlugumde kalan kavramlar degil.
Tamam siz haklısınız. Ben hatalıyım.

Konuya son mesajım.
Lütfen beni alıntılamayın artık sevgili üyeler..

Konudan çıkmak istiyorum ama bildirim geliyor.
Ben ''ceylan'' değilim, sadece bu konuya yazan bir üyeydim.
Herkes haklı ben haksızım, gideyim artık izin verin.
İyi forumlar.

Son düzenleme:
Tamam siz haklısınız. Ben hatalıyım.

Konuya son mesajım.
Lütfen beni alıntılamayın artık sevgili üyeler..

Konudan çıkmak istiyorum ama bildirim geliyor.

Ben de bunu demiştim aslında, siz Ceylan değilsiniz neden bu kadar sahiplendiniz mevzuyu?

Kendinden 15 yaş küçük kadınla yalan dolan üstüne kurulu bir evlilik peşinde olan adam melaike mi? Burada herkesin kabahati var. Düğünlerine az kalmış, biz mahkeme jürisi değiliz, neden böyle yapıyorsun diye sormaktan ötesine geçmek halsizlik olur çünkü hayat onun hayatı. O da üslubunca cevap verdi, yerin dibine de soksa koca kendi kocası. Sakin olun lütfen.
İnsanlar sinir bozukluklarını espriye vurarak anlatmaya meyilli olabilir, Sonuçta burada anonim herkes. Normal ilişkide bile düğün arefesinde asap bozukluğu olur, bence bu kadar yüklenmek haksızlık. Site kadınlar kulübü, kız kendinden başka kimseye kötü bir kelam etmedi (eşi de kendisi sayılır)
Yapma etme dedik içinden çıkamıyorsa yaşayacağı sıkıntıyla yine kendis yüzleşecek. Daha önce de yazdığım gibi, insanın kendisine yaptığını kimse yapmıyor. İnş mutlu olsunlar ne diyelim.

Ben de bunu demiştim aslında, siz Ceylan değilsiniz neden bu kadar sahiplendiniz mevzuyu?
Sabahtan beri ayni seyler farkli cumle yapilari uyeler hep ayni seyler etrafinda donuyor bumerang gibi konu ne dedi ben dedi kim dedi o dedi ben bunu demistimdi arada bir ogretmenmisiniz le
O paraya bahceli villa alinir ki var
Sinirim bozuldu yeminle :KK70::KK70::KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X