MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

Bugun bende gittim ilk tedavi icin aksam ilk ignemi yaptiracagim benim kalcadan yapilacak benim gibi kalcadan olan varmi ignelerini

sonuçlarım 5 de çıkıcak biraz heyecan yaptım sanırım düne kadar ne kadar rahattım ne zaman şu testi yaptım ozaman heyecan bastı beklentim arttı.adet olucak gıbıyım ama olamıyorum sökülmemiş hissi var sürekli.göğüslerim de acıma yok sadece hafıf dolgunluk hissi söz konusu.

Kızlar çok önemli bişey sorucam size benim bugün transfer gününü sayarsak beşinci günüm çatlatma iğneside oldum o gün,bugün bağırsak enfeksiyonu olduğum için doktora gittim beta hcg de baktılar 4.88 çıktı doktor sınırda perşembe bidaha yapalım dedi sizce bu iğnenin etkisimidir,yoksa yükselirmi nolur bilgisi olan varsa yardım etsin morelim çok bozuldu ilaçları bile bırakmak istedim nerdeyse.Bu arada beşinci gün embriyosu iki tane transfer edildi

5. gün embriyosunun tutunma günü daha kısa oldugunu biliyorum ama bu transfer gününü sayarsak daha 5 gün olmuş.bence 5. gün embriyosu için bile erken oldugunu düşünüyorum.çatlama iğnesinin etkisi büyük olasıkla bence.ama sen genede doktorunun dediğini yaparak bidaha tahlil yaptır ve hemende moralini bozma.çatlama iğnesinin etkisi bile olsa 5. günde zaten çıkmaz sonuçların.sakın bırakma ilaçlarını.

Kızlar çok önemli bişey sorucam size benim bugün transfer gününü sayarsak beşinci günüm çatlatma iğneside oldum o gün,bugün bağırsak enfeksiyonu olduğum için doktora gittim beta hcg de baktılar 4.88 çıktı doktor sınırda perşembe bidaha yapalım dedi sizce bu iğnenin etkisimidir,yoksa yükselirmi nolur bilgisi olan varsa yardım etsin morelim çok bozuldu ilaçları bile bırakmak istedim nerdeyse.Bu arada beşinci gün embriyosu iki tane transfer edildi
az daha sabır canım... stres sana hepimize zararlı.

az daha sabır canım... stres sana hepimize zararlı.
5. gün embriyosunun tutunma günü daha kısa oldugunu biliyorum ama bu transfer gününü sayarsak daha 5 gün olmuş.bence 5. gün embriyosu için bile erken oldugunu düşünüyorum.çatlama iğnesinin etkisi büyük olasıkla bence.ama sen genede doktorunun dediğini yaparak bidaha tahlil yaptır ve hemende moralini bozma.çatlama iğnesinin etkisi bile olsa 5. günde zaten çıkmaz sonuçların.sakın bırakma ilaçlarını.
Kızlar evet erken biliyorum ama off ne bilim ya çok demoralize oldum yani adet ağrısı gibi ağrılarım var bu sefer oldu demiştim kendi kendime acaba bu çatlatma iğnesinin etkisi vücduddan nezaman çıkar

sana cevap yazdıktan sonra mesajını gördüm ama takipteyim bundan sonra :)
Hoşgeldin canım o halde ben de burdan devam ediyim.. İşlemler yapıldıktan sonra rapor çıkar mı bilmiyorum canım ama eğer rapora uygunsan keşke önceden yapsaydın ilaçlarda çok farkediyo çünkü :KK43: Bende bu arada ANA testi negatif çıkmıştı en azından ordan yırttım yoksa herşey var maşallah ne ararsan bende :KK70: Senin de mutlaka ölçüm yapılır diye düşünüyorum.. Ben ilk tedavimi Başkentte yaptırdım ve inanırmısın herkese aynı tedavi uygulanıyo orda hiçbişey ölçüp biçilmeden aynı ilaçşar veriliyo.. Ayrıca pozitif sonuçtan sonra da bence kese gözükür gözükmez standart tüm kontrollerin yapılması gerekiyo.. Bana 9. haftaya kadar hiçbir test yapılmadı.. Defalarca söyledim aşırı derecede gece terlemelerim var diye normal denilip geçildi.. hiç de normal değilmiş.. Sen ihmal etme canım.. Gerekirse başka bi doktora gebelik kontrolüne geç her testini yaptır gerekirse vitamin falan kullan

transferden 2 gün önce yaptıgını dusunursek 7 gün olmuş senın sanırım çatlama iğneni yapalı.tam sınırdasın bence. perşembeki testte anlarsın .perşembe 4 den düşük olsa bile üzülme çunku 10. günde vs anca çıkabilir kanda tekrar. bende ölcem ağrıdan iş yerinde wc ye gıtmekten öldum ha adet oldum ha olucam durumundayım.inş idrar testi beni yanıltmaz.

Canım embriyo rahme tutunmadan beta hcg yükselmez.. 5. gün embriyosu da olsa transferden sonra 6-7. günlerde beta hcg salgılamaya başlar vücut.. Moralini yüksek tut daha herşeyin çok başındasın

X