MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

Pazar günü yumurtlar toplanacak. Sadece 4 yumurta var 18-19mm boyutunda.

İlk tüp bebbek denemem gerçekten zormuş. Size sormak istediğim toplamadan sonra ilaç yada iğne kullanıyor muyuz? Ben sormayı unuttumda

Pazar günü yumurtlar toplanacak. Sadece 4 yumurta var 18-19mm boyutunda.

İlk tüp bebbek denemem gerçekten zormuş. Size sormak istediğim toplamadan sonra ilaç yada iğne kullanıyor muyuz? Ben sormayı unuttumda
canım inşallah opun iyi geçmiştir. biraz geç yazıyorum ama opudfan sonra ilk gün antibiyotik verirler, bir de progestan. folik asit de zaten kullanıyorsundur, ona devam edersin

Kızlar benim de cuma yumurtalar toplanmıştı, opu dan sonra günde 4 litre su içerek ve tabii doktorumun da titiz takibiyle ohss yi çok hafif atlattım çok şükür. Bugün kontrolüm vardı, karnında çok az su var ama transfere engel değil dedi. Çarşamba günü nasipse transfer olacak. Hepimize hayırlı haberler, güç kuvvet versin Allahım.

Kızlar benim de cuma yumurtalar toplanmıştı, opu dan sonra günde 4 litre su içerek ve tabii doktorumun da titiz takibiyle ohss yi çok hafif atlattım çok şükür. Bugün kontrolüm vardı, karnında çok az su var ama transfere engel değil dedi. Çarşamba günü nasipse transfer olacak. Hepimize hayırlı haberler, güç kuvvet versin Allahım.
amin canım, inşallah hayırlısıyla transferin gerçekleşir... benim de inşallah bir engel çıkmazsa salı transferim, seninle birlikte bekleyeceğiz desene:)

Kızlar 5 yumurtadan sadece 1 tanesi döllenmiş :KK43:
olsun canım, bak aynı durumdayız, benimki 3. güne dayandı, birazdan ararlar bakalım bugün nasıl... ben kendimi üzdüm başta, ama sonradan dedim ki niye üzülüyorum ki hiçbir kontrolüm yok bunun üzerinde... sen de böyle düşün canım

olsun canım, bak aynı durumdayız, benimki 3. güne dayandı, birazdan ararlar bakalım bugün nasıl... ben kendimi üzdüm başta, ama sonradan dedim ki niye üzülüyorum ki hiçbir kontrolüm yok bunun üzerinde... sen de böyle düşün canım
Ayy inşallah canım, senin nezman tranfer?

Çok şükür canım opun güzelce olmuş hayırlısıyla tranferinde güzel geçer bize güzel haberler verirsin

hayatguzel2015 hayatguzel2015 senden iyi haberler bekliyorum inşallah, yatıyorsun dimi kalkma pek fazla, yarın benimde transfer İnşAllah aynı anda gelir bebişlerimiz :KK200:
:spor:
sağol canım inşallah vcanım hamilelik topiklerinde yazarız. Transferden sonra hemen kaldırdı tuvalete götürdüler sınra yattım bir de eşim eve getirdi o zaöman kalktım bir de tuvalete kalkıyorum öyle işte, bakalım ilk dega 5. Günn embriyo transfer edildi daha önce 2. Gün ve 4. Gün edilmişti. İnşallah tutunur canım. Yarın semin de haberlerini bekliyorum :KK200:

sağol canım inşallah vcanım hamilelik topiklerinde yazarız. Transferden sonra hemen kaldırdı tuvalete götürdüler sınra yattım bir de eşim eve getirdi o zaöman kalktım bir de tuvalete kalkıyorum öyle işte, bakalım ilk dega 5. Günn embriyo transfer edildi daha önce 2. Gün ve 4. Gün edilmişti. İnşallah tutunur canım. Yarın semin de haberlerini bekliyorum :KK200:
Canım transferden sonra tuvalete gitmek sakıncalı değil mi ki ? :110:
Benim klinikte 15dk yatırıyor sadece. Benim ufaklık 3.gün embriyosu olcak inşallah :KK200::halay:

Canım transferden sonra tuvalete gitmek sakıncalı değil mi ki ? :110:
Benim klinikte 15dk yatırıyor sadece. Benim ufaklık 3.gün embriyosu olcak inşallah :KK200::halay:
Valla benim doktor ilaçlarına dikkat et saatinde al onun dışında birşey olmaz dedi☺️ Her seferinde de farklı farklı oldu bu tuvalet işi. İlkinde beklettiler yarım saat sonra yaptım, 2.dinde sürgüye transferden hemfn sonra yaptım. Bu sefer de hemen kendim yaptım. Maşallah senin 3. Gün fıstığına o zaman:nazar:

Arkadaşlar transferden sonra yatıyor musunuz ? Benim transferim regl den sonra olacak ama şimdiden bunu düşünüyorum ne yapsam şansımı artırırım diye gerçi biliyorum ve inanıyorum ki rabbim ol desin ne yapsam yapmasam fark etmez ama işte yine de kafamda bu düşünceyi şimdiden engelleyemiyorum

X