Mart Ayı Gebelik Planlayanlar

Kızlar merhaba gruba yazayım dedim hamileyim yumurtlamanın 11. Günde önce testte çok silik biraz önce de kan da öğrendim Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Kızlar merhaba gruba yazayım dedim hamileyim yumurtlamanın 11. Günde önce testte çok silik biraz önce de kan da öğrendim Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Aminn çok sevindim çok her şey çok güzel olur umarım, 11. Gün dedin ya daha öncesinde test vs yaptırmışmıydın benimde 10. Günüm falan ama çıkmıyor testler de

Bugün adet günüm test yaptım negatif çıktı sizce hala umut var mı?

10-11 de yumurtlama oldu 12 sinde çatlama yumurtlama olarak tahmini 11. Günüm sen kaçıncı günündesin
13.günüm, çatlamanın 13.günü hep adet olmuşumdur hiçbir zaman gecikmez. Normalde 14-16 gün içinde adet gelir derler ama benim hep 13.gün adetim geliyor

13.günüm, çatlamanın 13.günü hep adet olmuşumdur hiçbir zaman gecikmez. Normalde 14-16 gün içinde adet gelir derler ama benim hep 13.gün adetim geliyor
Ben sadece bu ay ilk defa yumurtlamamı takip ettim desiğin gibi 14. Günü adet derler ama ben hep o ay hangi gün adet oluyorsam diğer ay ya o gün yada bi gün öncesinde olurum

Çok yeni 2 aydır sadece. Gecen ay yumurtlama günlerini kaçırdım bide nöropotik ilaçlar kullanıyodum bıraktım onları bu ay ovulasyon testi kullandım sen ne zamandır deniyosun
14 ay. Bu süreçte daha çok yenisiniz stresi kenara bırakın ve sürecin keyfini çıkarın bence. Ben bunu yapamadım ilk günden beri çok stresliyim sonuç olarak hiçbir problem olmamasına rağmen olmuyor

Ayy gerçekten mi nasıl sevindim siz klomen oviterelle kullanmıştınız sanırım kimyasal gebeliğiniz olmuştu benim gibi değil mi benimde aynı ben daha test yapmadım bekliyorum

Aminn çok sevindim çok her şey çok güzel olur umarım, 11. Gün dedin ya daha öncesinde test vs yaptırmışmıydın benimde 10. Günüm falan ama çıkmıyor testler de
Merhaba canım yumurtlamayı 16. Günde görünce 11. Günde kaset test yaptım hayaliden biraz daha belirgin çizgi çıktı dayanamadım kan verdim kan da çıktı

Ayy gerçekten mi nasıl sevindim siz klomen oviterelle kullanmıştınız sanırım kimyasal gebeliğiniz olmuştu benim gibi değil mi benimde aynı ben daha test yapmadım bekliyorum
Kimyasalım yazın oldu canım ovitrrlle geçen ay vuruldum olmadı bu ay kendim ovülasyonla takip ettim 16. Günü gördüm bugün de 11. Gün test yaptım testte çıktı sonra kan verdim çıktı sonuç 45 çıktı beta canım

14 ay. Bu süreçte daha çok yenisiniz stresi kenara bırakın ve sürecin keyfini çıkarın bence. Ben bunu yapamadım ilk günden beri çok stresliyim sonuç olarak hiçbir problem olmamasına rağmen

Merhaba canım yumurtlamayı 16. Günde görünce 11. Günde kaset test yaptım hayaliden biraz daha belirgin çizgi çıktı dayanamadım kan verdim kan da çıktı
Ya çok sevindim dün gece kan verdim ben negatif :KK43: bugun adet olmam gereken 2. Gün tüm umutlarım bitti

X