Mart Ayı Gebelik Planlayanlar

Kızlar benim adet günüm 3 gün gecikti beta hcg verdim önce 26 çıktı 2 gün sonra 14 e düştü doktor kimyasal gebelik dedi ama kanamam lekelenmem yok, dış gebelik bu kadar düşük beta hcglerde gözleniyor mu korktum kimyasal değil dış gebelik olabilir mi diye çok bilgim yok çünkü :KK43: kimyasal gebelikse kanama ne zaman olur acaba

Kızlar benim adet günüm 3 gün gecikti beta hcg verdim önce 26 çıktı 2 gün sonra 14 e düştü doktor kimyasal gebelik dedi ama kanamam lekelenmem yok, dış gebelik bu kadar düşük beta hcglerde gözleniyor mu korktum kimyasal değil dış gebelik olabilir mi diye çok bilgim yok çünkü :KK43: kimyasal gebelikse kanama ne zaman olur acaba
Birkaç güne değer sıfırlanır adet olursun diğer ay sağlıkla gelsin bebisiniz🙏

Kizlar takvime gore benim yumurtlama günüm dündü, sizler nasil biliyorsunuz? Yumurtlama öncesi mi yoksa sonrasi da degerlendirmeye devam etmeli miyiz? Biz gecen ay denemeye basladik uygulamada isaretli degerlendirme gibi planladik aslinda ama tecrubeli olanlariniz yorumlarsa sevinirim
Merhaba naptınız var mı bi belirtiniz aşağı yukarı günlerimiz aynıydı

Kızlar benimde adet günüm 23 Mart cumartesi. Dün yani 3 gün kala hem erken gebelik hem kaset test yaptım negatif çıktı. Dün gece baya karnım şişti. Adet ağrısı ve yanma oldu kasıklarımda ama bugün daha farklı ağrı. Yani kasıklarımda yürüdükçe ağrı oluyor batma şeklinde. Biz 8 aydır deniyoruz. Yeni evlendiğimiz için 1 yıldan önce detaylı bakmıyorlar. Ama bende görünen bir sıkıntı yok. Eşimde de ileri hareket biraz düşük. Ama doktor olumsuz birşey söylemedi. Ben 32 eşim 43 yaşında. Herkes soruyor varmı birşey diye. İnşallah bu ay hepimize nasip olur.

Kızlar benimde adet günüm 23 Mart cumartesi. Dün yani 3 gün kala hem erken gebelik hem kaset test yaptım negatif çıktı. Dün gece baya karnım şişti. Adet ağrısı ve yanma oldu kasıklarımda ama bugün daha farklı ağrı. Yani kasıklarımda yürüdükçe ağrı oluyor batma şeklinde. Biz 8 aydır deniyoruz. Yeni evlendiğimiz için 1 yıldan önce detaylı bakmıyorlar. Ama bende görünen bir sıkıntı yok. Eşimde de ileri hareket biraz düşük. Ama doktor olumsuz birşey söylemedi. Ben 32 eşim 43 yaşında. Herkes soruyor varmı birşey diye. İnşallah bu ay hepimize nasip olur.
Zaten şu etrafın baskısı olmasa daha az strese giricez

Ahhh şu etraf yok mu yaa bende bayrama hamile girmek için o kadar dua ediyorum ki adet günüm yarın bakalım

Ne durumdasınız belirti var mı? Benim karın ağrısı bugün yarın regl olacak gibiyim
Ben yumurtlamayı ayın 8’inde hisssetmeye başladım üç gün sürdü o ağrı sonrasında günlerce sürekli adet ağrısı gibi kaşık ağrısı oldu sonra o ağrılar bitti şimdi de yine adet ağrısı gibi hafif hafif ağrı girip çıkıyor bilmiyorum inşallah olur vardır bebek

Ben yumurtlamayı ayın 8’inde hisssetmeye başladım üç gün sürdü o ağrı sonrasında günlerce sürekli adet ağrısı gibi kaşık ağrısı oldu sonra o ağrılar bitti şimdi de yine adet ağrısı gibi hafif hafif ağrı girip çıkıyor bilmiyorum inşallah olur vardır bebek
Yaaa inşallah vardır. Şimdi olursak yıl bitmeden anne olurız inşallah 🙏

Kızlar selam, biz de birkaç aydır deniyoruz ama nasip olmadı henüz. Regle 9 gün var beklemedeyim fakat öncesinde aklıma şey takıldı. bir kere kalp durmasına bağlı kürtaj yaşadım o zaman reglden 8 gün önce kasık batması falan yaşamıştım öyle anlamıştım hamile olduğumu ama bu ay hiçbir belirti yok sıfır belirti. Hiç belirti yaşamadan hamile olan var mı merak ettim yoksa bu aydan da ümidimi kesmeli miyim? :KK43:
Canım bende ilk gebeliğimde hiç bir belirti yaşamadım zaten bunun yüzünden 2,5 aylıkken öğrenmiştim hamile olduğumu . Sadece işten gelince uyuyordum ama yorgunluktan ve sıkıldığımdan diye düşünmüştüm . Herkeste çok farklı oluyor . Ay bide 10 tane Antep fıstığı yerim demiştim koca paketi bitirmiştim 😀😀

Canım bende ilk gebeliğimde hiç bir belirti yaşamadım zaten bunun yüzünden 2,5 aylıkken öğrenmiştim hamile olduğumu . Sadece işten gelince uyuyordum ama yorgunluktan ve sıkıldığımdan diye düşünmüştüm . Herkeste çok farklı oluyor . Ay bide 10 tane Antep fıstığı yerim demiştim koca paketi bitirmiştim 😀😀
Ahaha çok tatlısınız 😍 ben hamile değilmişim ama 🥹 nasip tabii bu iş ama cevapladığınız için çok teşekkür ederim 🌸

Merhaba canım inşallah olur tabiki bilemeyiz bunu adetin geçmesini beklemen gerekiyor ne kadardır düşünüyorsun :)
Canım 2 aydır düşünüyoruz geçen ay yumurtlama günlerini kaçırmıştık bugun regl günüm ama olmadım sarı akıntım var krem yapıda bakalım ne olacak evde idrar testi yapıyorum hala negatif

Selam kızlar ben de bu ay hamile kalmayı umuyordum. Epeydir istiyoruz. Sonunda çift çizgiyi gördüm😊 umarım mart ayı hepimiz için uğurlu gelir. Kan verdim 2703 çıktı değerim. Yarın tekrar çağırdı doktor.
Ya hayırlı olsun çok sevindim , hamilenin duası tutarmış nolur çok dua edin bizimde kucaklarımız dolsun :)

Merhaba kasık ağrılarını bir kaç gün mü hissettiniz yoksa yumurtlamadan sonra hep oldu mu belki adetiniz habercisidir bir kaç gün önce ağrıması
Yumurtlama zamanı sağ kasık ağrım vardı baya hatta deli gibi test yapıyordum şimdi bugun adet günüm 2 gün önce kan verdim negatifti şimdilerde evde test yapıyorum. Ne olacak bilmiyorum çok iyi değerlendirdik. 2 gündür çok ağrım vardı kesin regl olucam diyordum bugün adet günüm ve ağrım yok sadece sağ kasıkta arada ağrı hissediyorum yoğun bir şekilde yapışkan sarı akıntım var. İnşallah adet değildir :KK43: çok umutluydum.

Beklenen adet tarihiniz geçmeden test vermeyin bence hatta doktorlar adet tarihi bir kaç gün geçsin diyorlar
Doğru, ama ama ama diye burada içimde atan kelebekler bir konuşsa bir sürü neden sıralar. Çok istiyorum eşime bu haberi vermeyi anne olmayı o kadar uçsuz gibi geliyorki şuan sanki adet olsam dünyam başıma yıkılacak gibi hissediyorum

X