Mart Ayı Gebelik Planlayanlar

Ya hayırlı olsun çok sevindim , hamilenin duası tutarmış nolur çok dua edin bizimde kucaklarımız dolsun :)
Tabi isteyen herkese sağlıkla hayırlısıyla versin Rabbim diye dua ediyorum❤️ ben de istiyordum olmadı bir süredir. Geçen ay hamile bi arkadaşa demiştim dua et lütfen bana da diye. Bu ay pozitif i gördüm çok şükür. Darısı isteyen herkesin başına inş. O çift çizgiyi görme isteği nasıl bi istektir çok iyi biliyorum☺️

Kızlar ya benim adetim muhtemelen 31 mart gibi başlaması gerekiyor pkos var bu arada. Göğüs ağrım arada karın kramplarım var evdede gebelik testi olmadığı için lh testi yapayım dedim sonuç böyle çıktı gebelik olabilir mi acaba

Eklentiler

• IMG_3719.jpeg
    IMG_3719.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar benim de testime bakar mısınız ben 72 gündür adet olmuyorum ve Aralık'ta düşük yaptım ondan sonra adet görmedim söktürücü alıp ovulasyon denicem dedim ki ilk defa kullancam ama süktürücü almadan dün gece merakımdan bi deniyim dedim 2 saat WC ve sıvı alımı olmadan yaptım iki çizgi çıktı koyu şaşırdım ve bu günde 3 saate kadar sıvı ve WC olmadan yaptım aynı mı yoksa az silik mi anlamadım ve yumurtladım mı çatladı mı çatlamadı mı nasıl olunca çatlıyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Eklentiler

• IMG-20240329-WA0000.jpeg
    IMG-20240329-WA0000.jpeg
    92 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar yaklaşık 5 gün önce test yaptım görseldeki gibi çıktı akşam kan verdim 0.21 çıktı 48 saat sonra tekrar kan verdim 0.1 reglime 7 gün var bende inanılmaz uyku mide bulantısı sık idrar bir de dün sol kasık ağrısıyla uyandım. Bugün de meme uçlarımda kabarcıklar gördüm hafif de kaşınıyor sizce gebelik olabilir mi test böyleydi 5 gün önce dediğim gibi ama değerler öyle çıkmıştı 2 gün önce en son kan verdim

Eklentiler

• Screenshot_20240329_123532_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240329_123532_WhatsApp.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar yaklaşık 5 gün önce test yaptım görseldeki gibi çıktı akşam kan verdim 0.21 çıktı 48 saat sonra tekrar kan verdim 0.1 reglime 7 gün var bende inanılmaz uyku mide bulantısı sık idrar bir de dün sol kasık ağrısıyla uyandım. Bugün de meme uçlarımda kabarcıklar gördüm hafif de kaşınıyor sizce gebelik olabilir mi test böyleydi 5 gün önce dediğim gibi ama değerler öyle çıkmıştı 2 gün önce en son kan verdim
Bence tekrar test yapın adetiniz geciktikten sonra kan testi

Sağol canım 🥰 belirtim sadece karın ağrısı oldu bende. Hatta 1 paket ped bitirdim adet oluyorum kesin diye diye. Ama olmadım. 3 gün gecikti. Adetim 12 şubattı. Cuma sabah test yaptım erken gebelik testinden. Çift çizgi çıktı. Cumartesi de kan verdim
Erken gebelik testinde pozitifi gördükten sonra verdiğiniz kanda değeriniz kaç çıkmıştı?

X