Saç Şekillendiriciler Maşa mı, Düzleştirici mi, Saç Şekillendirici mi?..............

nilgz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
8
0
Arkadaşlar saçım ince telli ve gerçekten çabuk yağlanan bir yapısı var. Bir türlü karar veremiyorum düzleştirici mi alsam maşa mı ya da saç şekillendirici mi...:KK31: Daha çok dalgalı ve kıvırcık olarak kullanmaya meyilliyim, saçıma zarar vermeyecek, beni çok uğraştırmayacak iyi bir ürün almak istiyorum.. Sizin tavsiyeleriniz neler? Hem ürün hem de marka açısından yardım ederseniz sevinirim.:KK52:

Selam. Saçın ince telli ve çabuk yağlanıyorsa maşa ile yaptığın dalgaların çabuk söneceğini düşünüyorum. Bence düzleştirici al. Hem düzleştirici ile de iri dalga da yapılabiliyor. İnternette nasıl yapıldığı ile ilgili videolar var.
Ben babylissin buharlı saç düzleştiricisini kullanıyorum. Çabuk düzleştiriyor. Memnunum. Düzleştiriciden önce saç koruyucu kullanırsan saçların daha az kırılır. :KK34:

bence maşa al düzleştirirsen sönük olur benim de öyle oluyo. maşa uğraştırıyo biraz ama yapınca çok hoş oluyo ben videoları seyrederek yaptım. daha havalı gözüküo... düzleştiriciyle de dalga yapılıyomuş ama tam bilmiyorum. buarada geçen bir markette hem dışının yapısı aynı maşa gibi olan hem de düzleştirici olan bi alet gördüm. onu bulabilirsen onu al, iki taraflı kullanırsın :KK3:

Remington s6500 slleek & curl canım yani her ikisi içinde kullanabilirsin.
Kendim kullanıyorum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
Ayrıca saç şekillendiriciyi saçına önceden uygularsan daha geç bozulur

Off of aynı sorun bende de mevcut benim de saçLarım ince teLLi ve yağLı maaLesef :106: DüzLeştiricisini de, maşasını da, ütüsünü de denedim. Hiç biri iyi değiL :KK20: üsteLik saçLarım yandı ve uçLarı da fazLasıyLa kırık. Kestiriyorum ama nafiLe :KK5: Ancak düzLeştiriciden vazgeçemiyorum en nefret ettiğim şey saçLarımın daLgaLı haLi ne kadar zararı oLsa da uyguLuyorum mecburen :85:

X