Masturbasyondan sonra pişman oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Z

zalimyar

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi zalimyar
Merhaba arkadaşlar masturbasyon yaptıktan sonra içime pişmanlık ve suçluluk duyguları günah duyguları gelıyor....
masturbasyon yapmak istemıyorum ama kendime engel olamıyorum...sonra utanıyorum.. dua bıle edemıyorum..pişman oluyorum.hatta aglıyorum bıle....
niye bu şekılde düşünüyorum çözemedimde.yardım edınde kurtulayım şundan nasıl kurtulacagım bundan. senağlamasenağlama
[ /B]

• Konu Sahibi zalimyar
o duyguyu allah vermiş zaten..senin elinde olan bişi diil ki.hem neden günah olsun ki?kendi kendine tatmin oluosun.erkekle bişi yapsan neyse:)
takma kafana bunu bence.ihtiyac bu ve günah diil..

• Konu Sahibi zalimyar
ınsanıı vee dogal bıseyy bence pısmanlık duyucagın bı olay degıll takma kafanaa..:1hug:

• Konu Sahibi zalimyar
bencede utanılacak bir durum değil bu..
bir ihtiyaç cinselliği yaşamak..
işini bitirdikten sonra alırsın abdestini edersin duanı..

• Konu Sahibi zalimyar
canım masturbasyonu çoğu erkek ve kadın yaptıgına göre demekkı vucudun istedığı bir şey..
fiziken buna nasıl engel olabılecegın konusunda bir fikrim yok...
dini boyutunuda bılmıyorum...
ama için rahat olmalı bence....

• Konu Sahibi zalimyar
Canımm üzme kendini, yaptığın günah değil, sadece ihtiyaç. Vücudun ihtiyaç duymasa bunu yapmak istemezsin. İyi şeyler düşün ve kafana takma.

• Konu Sahibi zalimyar
canım paylaşımım için teşekkurlerde ya kişi evli değilse ama bir şekılde dürtüler devreye giriyorsa..
insanın en buyuk düşmanı nefsı galıba....

• Konu Sahibi zalimyar
canım paylaşımım için teşekkurlerde ya kişi evli değilse ama bir şekılde dürtüler devreye giriyorsa..
insanın en buyuk düşmanı nefsı galıba....

nefis düşmansa yaptıgın şeyde uygun deildir o zaman heraldeşakkıdı

• Konu Sahibi zalimyar
Merhaba arkadaşlar masturbasyon yaptıktan sonra içime pişmanlık ve suçluluk duyguları günah duyguları gelıyor....
masturbasyon yapmak istemıyorum ama kendime engel olamıyorum...sonra utanıyorum.. dua bıle edemıyorum..pişman oluyorum.hatta aglıyorum bıle....
niye bu şekılde düşünüyorum çözemedimde.yardım edınde kurtulayım şundan nasıl kurtulacagım bundan. senağlamasenağlama
[ /B]

sen evli degilsin kendi kendine mecburen yapmak zorundasin sonucta cogu insan burda kabul etmesede buda ekmek ve su gibi bir ihtiyac ve dusun sen bekarsin baska caren yok biz evliler yapmiyormuyuz esimiz yanimizda yokken saniyorsun :)

ben günah olduğunu duymuştum ama tam olarak bilemem gerçi ben yapmıyorum rüyalarla idare edoruz kaydirigubbakcemile5 şakkıdı :jeyyar:

Merhaba canim bir sey sorabilirmiyim ama cahiligime kizma lutfen kadinlarda erkekler gibi ruyalarinda bir seyler goruyormu? ben hic gormedim o yuzden merak ettim cevaplarsan sevinirim tesekkurler.

Arkadas gereken aciklamayi yapmis :) tskler bilgiler icin
bende iyi olmadigini biliyorum
nediyimki cidden karsi koyamadiginizi anliyorum ama
elinizden geldigince baska seylere yonelin akliniza gelince ozelikle
dua edin etmekten cekinmeyin sakin
:)

Merhaba canim bir sey sorabilirmiyim ama cahiligime kizma lutfen kadinlarda erkekler gibi ruyalarinda bir seyler goruyormu? ben hic gormedim o yuzden merak ettim cevaplarsan sevinirim tesekkurler.
sizin bu zamana kadar rüya görmemenize gelince ben bekar olmama rağmen doğuştan cinsel dürtülere sahp bir insanım burcumdan kaynaklanıo beliki de siz bu konulara biraz uzaksınız bu yüzden de olabilir :kahve:

canim cevabin iicn tesekkurler. simdi bunlari yazinca bende iicmden keske bende gorsem diye gecirdim ama bu ruya istekle olmaz ne zaman olacagi beli degil. peki ruyadan sonra orgazm oldugun nasil belli oluyor? gusul abdeste gerek varmi canim?

[ /B]

bbbeautiful arlkdaşım gayet net acıklamış
bende böyle biliyorum özetle

eğer zinaya düşecek kadar arzun isteğin oluyosa, zinaya düşmemek için mastürbasyon yapmanın dinen bi sakıncası yok kendini suçlu hissetme bu elinde olmadan hisettiğin bi duygu

Son düzenleme:
bizlere toplumumuz seks ve seksten zevk alma evlilik öncesi yasakladığı için,bu küçüklükten beri kafamıza kazındığı için böyle hissetmen normal

bizlere toplumumuz seks ve seksten zevk alma evlilik öncesi yasakladığı için,bu küçüklükten beri kafamıza kazındığı için böyle hissetmen normal

ablacım arkadaşın sorunu toplumsal yapılan baskıdan dolayı veya başka kişilerin yasağından dolayı diil
(ayrıca toplum diil , inandığımız! allah yasaklıyo) neyse konu bu diil :)))

vicdanen pişmanlık duyduğu bişi için yardım istemiş
zaten gerekli bilgilerde verildi pişman olmasınada gerek yok

Son düzenleme:
hamileyken napcaz peki.....evliyim ama eşimle ilişkiye giremıyorum..bana da farz mı...senağlama

yaa arkadslar orgazm nasil bişey orgazm olunca veya ruyalanınca erkeklerinki gibi sivi gelirmi acaba onlarinki geliyomuş

kızlar gercekten bu doguştan gelen bır durtu oldugunu oglumu görunce anladım 1.5 yasındakı oglum bıle ılk fırsatta yere yatıp surtunerek masturbasyon yapabılıyor

yaa arkadslar orgazm nasil bişey orgazm olunca veya ruyalanınca erkeklerinki gibi sivi gelirmi acaba onlarinki geliyomuş

Vajina kasların kasılıp gevşemesi olayı. Kaba tabirle; o anda baban gelse karşına dikilse tanımazsın.. Bütün vücudunu saran bir zevk dalgası.. Sıvı ise orgazmdan dolayı değil, tahrik olmadan dolayı gelir. Asıl amaç penisin vajinaya girişini kolaylaştırmaktır.

Bazı yerlerde erkekler gibi boşaldığını, idrara benzediğini ama idrar olmadığını, bu şekilde orgazm olduğunda çok daha zevk aldığını belirten kadınlar var ama, ne kadarı doğru, bilinmez..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X