Göz Makyajı Maybelline lash sensational maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Gokcegizem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2016
15
4
26
tek kelimeyle HAAARİKA ! Uzuuun zamandır rimel arayışlarındaydım. 1 yıl içerisinde birçok markanın ürünlerini kullandım. Fakat hiçbirinin performansı beni çok ta ekilemedi. Bu rimel biliyorsunuz ki ülkemize yeni geldi. Haliyle çok konuşuldu. Olumlu yorum kadar olumsuz yorumlarda oldu tabiiki. Tabi konu rimel olunca koşup gittim aldım hemen. Alış o alış. Ben böyle bir rimel ne gördüm ne duydum. Fiyatıda performansına göre çok çok düşük. İndirimsiz fiyatı ortalama 20 tl iken indirimlerde 12 tl ye kadar düşebiliyor. Tabi bende dururmuyum. Bol bol stokladım bu rimelden :KK70: şimdi birazda özelliklerinden bahsedeyim.
Kirpik özelliklerim:kısa, seyrek, düz
Bir rimelden ne isterseniz fazlasıyla karşılığını veriyor. Kirpik özelliklerime görede değerlendirirseniz sizin için bu bilgiler daha faydalı olacaktır :) Fırçası iki yönlü. İç kısmı çok güzel bir şekilde tarayıp çooook güzel bir şekilde uzatıyor. Hemde tek bir geçişte bile mükkemmel etkisini gösteriyor. Dış kısmı ise kirpiklerin sayısı 100 ise sanki 10000 miş gibi gösteriyor. Dik gösteriyormu diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Benim kirpiklere kirpik kıvırıcı bile yaramıyorken bu rimelle kirpik kıvırıcı olmadan dimdik kirpiklere ülaşabiliyorum. İnanılmaz ! Tek katla bile mükemmel bir sonuç alabilirsiniz. Tabii benim gibi rimeli fazla fazla rimel rimel durmasını seviyorsanız 2. Katta o özelliği bulabilirsiniz :) şimdi diyeceksiniz ki yahu bu rimelin hiç mi bir olumsuz yönü yok ? Tabiiki var :) özellikle çok zor temizleniyor. Ben genelde gece yatmadan yoluyorum kirpiklerimi ertesi gün çıkarmakla uğraşmayayım diye :KK70: tabii siz sakın benim yaptığımı yapmayın ! Doğru bir makyaj çıkarıcı kullanırsanız birkaç dakikada temizleyebilirsiniz :) kirpik dökme sorunu yaşayanlar varmış.. Ben 3. Kutuyu bitirmek üzereyim henüz rastlamadım. Tabiiki bu kirpik yapısıyla alakalı. Onun haricinde çevremdeki herrrkese tavsiye ettiğim, indirimlerde arkadaşlarıma zorrrrla birdaha bulamazsın diyerek aldırdığım bir rimel. Kesinlikle bir şans vermelisiniz bu rimele :KK66: :KK70:

X