🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Selamlar, ben şimdi hemen gebelik istemiyordum. Genetik testlerini bekleyecektim. Ama 27 Nisan takvime göre yumurtlama ve yüksek gebelik ihtimali zamanıydı. Eşim bir salaklık yaptı. En erken ne zaman kan tahlilinde çıkar döllenme varsa? Rahim filmi de çekilecek. Bebek varsa riske atmak istemiyorum.

Test yapmayı düşünüyormusunnnn
Canım dün işten gelince yaptım aslında ilk idrarı bekleyemedim. İki farklı marka test almıştım birinde silik çizgi çıktı ilk 5 dakikada öbüründe hiçbir şey çıkmadı. Çizgi çıkan b-good marka çıkmayan da Al Bi. Ben de o yüzden güvenemedim. Bugün sipariş verdiğim Laboquickler gelecekti ama 1 Mayıs olduğu için gelemeyecek galiba Kan ver diyceksin şimdi ama özel hastaneler o kadar terski yaşadığımız yere. Öyle bekliyorum işte birkaç gün daha geçsin diye:)

10-12 gün sonra çıkabilir.

Kızlarrr doktor gittim adetin ikinci günü, rahim kalınlığı normal, kist yok, yumurtalıklar iyi görünüyor dedi hormon testi şu şekilde bilgisi olan yorumlarsa sevinirim, femara ve folbiotic verdi ama femara yan etki yapar mı bilemedim

Eklentiler

• IMG_5664.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 55
Femaranın yan etkisi yok okuduklarıma göre başka topiğe de yazmışsınız galiba. Ama insan bünyesi tabi fakat yan etki yapan klomen kist yapıyormuş

Femaranın yan etkisi yok okuduklarıma göre başka topiğe de yazmışsınız galiba. Ama insan bünyesi tabi fakat yan etki yapan klomen kist yapıyormuş
Evet tabi herkese göre değişir ama bazıları çok bariz ve genelde herkese yaptığı için bi sormak istedim, çok teşekkür ederim

Evet tabi herkese göre değişir ama bazıları çok bariz ve genelde herkese yaptığı için bi sormak istedim, çok teşekkür ederim
Klomen daha sıkıntılı yan etki konusunda içiniz ferah olsun bu ay sonuc elde edemezsem öbür ay bende femara isteyeceğim, rica ederim

Sat 26 mart bat 24 nisan

Admin daha doğru bilgiyi verir ancak testiniz pozitifse hangi ayda doğum olacaksa o topiğe gitmeniz gerekiyor burası gebe olmayıp planlayanlar için sağlıkla gelsin bebeğiniz
Evet haklısınız ama test sonucumu az önce öğrendim buraya girdiğimde bilmiyordum

Ahh canım simurgggg çok özledim senii
Minnoşumuz da sen de iyisiniz şükür zaman hızlı geçiyor minişini sağlıkla kucağına aldığının haberini de dört gözle bekliyorum
Edoşumuz yolu açtı inşallah arkanızdan teker teker gelcez

Amiiinn arkandan gelcez edoşum
Uzun zamandır girmiyordum nasılsınız iyisiniz dimi kuzuşum
Canım benim pazartesi çok kanamam oldu. Şükür kese iyi dediler. Sorun yok dediler. Cuma kontrol var onu bekliyorum. Diken üstündeyim yani. Baya korktum. Sen nasılsın? Napıyorsun bu ay?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…