🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Benim de yumurtlama erken oldu kuzum bu ay o yüzden sordum sana da zaten sağlı sollu kaşık ağrılarım yoğunlaşmıştı çatladığını fark ettim bende bakalım beklemedeyim pik günün falan kaçırdım bende
Hsg cekildiği gün boşluk bırakın sonra devam dedi ilişki için ben hsg den dolayı ağrım oldu sanmıştım ama değilmiş zaten bu ay gebelik olmadığı benim için daha iyi kolonoskopi oldum narkoz hsg nargoz antibiyotik aldım iki kere vs derken adete sevindim bu ay da dr bi problem teşkil etmez demişti yarın çağırdı gidicem sabah napıcaz merak ediyorum.

merhaba, kürtaj sonrası 15. günden sesleniyorum. ilk adetim ne zaman olacağını bilmeden yanınızda olmaya geldim. ilk adet sonrası gebelik planlaması ile sizlerleyim.
ben 24. günde ilk adetimi görmüştüm , şimdi 2. yi bekliyorum

ikinciden sonra bende inşallah sizlerle olurum

Kuzum daha erken zaten ama bak oh da dalgalanma olabiliyor aaa olmuyo pozitif die hiç kendini strese koyma sen yap hergın duzenlı aynı saatinde sıvı alımınada dikkat et bak nasıl pik olucak yaptıkça at testlerini ben aydınlatırım seni 🥰
Ya yerimmm aydınlat beni tamam yola devamke 😅

Sat bat söyle ekliyim aşkım 🥰
Önceden yazdığımı etiketlemistim tekrar kuzum yine yazayım sat 10nisan bat 5mayis

Bat değişebilir hala yumi yok çünkü insallh gelmezde mucizelerimize kavuşuruz

Aynen kuzucumm forumda okuduğum kadarıyla herkes femara öneriyor. Hatta eşim bile konuya o kadar hakim ki doktora diyor ki hocam klomen sanırım kist yaptı bir sonraki sefer ilaç mı değiştirsek 😀
Evet kuzum klonun kist yapıyor femara kullan 🥰

Tabii ki kuzum inşallah sağlıklı bir gebelik geçirip alırsınız bebişlerinizi kucağınıza 😍😍
İnşallah kuzum çokkk teşekkür ederim😍
Oyy maşallah Allah nazarlardan saklasın duyarsınız kuzum hadi hayırlı haberlerle gel bize 🧿😍
inşallahh canım benimm dualarını eksik etme😍
Canım benimmmm🥰🥰🥰inşallah uğur getirir seni seviyorum ❤️❤️❤️
Bendee seni seviyorummm bendee 😍

Aşkım beni de yarın dr çağırdı tedavi şekli için ilkinde bu yumurta geliştirici çatlatıcı iğne mi kullanıyoruz onlardan mı başlayacak bilgin var mı
Kuzum ben iğnenkullanmadım çatlatma için ilacı kullanıyorsun yumurta gelişimine doktor kontrol ediyor çatlatmak için doktor iğne veriyor ve ilişki saati öneriyor ben sadece femara kullandım doktor kontrolü dışında 🥰

Arkadaşlar birşey danışacağım lütfen bilgisi olan varsa yazsın adetimin 5 ıncı günü bugün dünden beri gelmiyordu bugün peçeteye sildikçe geldi biraz sonra yine durdu yarın sabaha rahim filimi çektireceğim sorun olur mu sizce ? Çok kararsız kaldım çünkü

Hsg cekildiği gün boşluk bırakın sonra devam dedi ilişki için ben hsg den dolayı ağrım oldu sanmıştım ama değilmiş zaten bu ay gebelik olmadığı benim için daha iyi kolonoskopi oldum narkoz hsg nargoz antibiyotik aldım iki kere vs derken adete sevindim bu ay da dr bi problem teşkil etmez demişti yarın çağırdı gidicem sabah napıcaz merak ediyorum.
Doğru kolonoskopide oldun sen kuzum neyse bakalım yarın bir git ne diyecek haber ver bize de 🥰

Normalde 28-29 günde bir regl olurdum kürtajdan sonra 24. Günde oldu
Şimdi 2. Reglimi 28. Günde bekliyorum ama bakalım geç mi erken mi olur bilemiyorum nasip 🥹
Sonra yeniden denemeye başlayacağız
Peki doktorun 24. Günde olmanın normal olduğunu söyledi dimi?

X