🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰
🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@tatluboncuk18 Nisan
B bernaad 26 Mart21 Nisan
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Mart23 Nisan
@Psrk4126 Mart25 Nisan
@CinnamonQueen30 Mart30 Nisan
Pamlok Pamlok 5 Nisan1 Mayıs
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
@Sipser5 Nisan3 Mayıs
@yagmurkardelenn10 Nisan5 Mayıs
@nurella067 Nisan10 Mayıs
@defne959 Nisan11 Mayıs
Merveeee57 Merveeee57 14 Nisan13 Mayıs
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 18 Nisan13 Mayıs
@Nrarslnn10 Nisan13 Mayıs
Bir mesaj attım ama kaynadı galiba arada 🙈🙈🙈
Sat:4 Nisan
Bat:2 Mayıs inşallah olmaz tabi

Naptım bilmem ki 😂😂😂yapmışımdır , sadece 2 pik günü değerlendirdik biz ya çatlamayı değerlendirmedik olur mu ki
16sı uygulamaya göre pik görünüyordu bizde de bir tek o gün ilişki oldu ama göreceğiz 😅 ovü testi sipariş ettim gelsin deneyeceğim bakalım. Bakalım ilk ay tek ilişki ile tutacak mı 🤣 (uzun süredir deneyenler şuan bu mesaja gülüyor muhtemelen😅)

16sı uygulamaya göre pik görünüyordu bizde de bir tek o gün ilişki oldu ama göreceğiz 😅 ovü testi sipariş ettim gelsin deneyeceğim bakalım. Bakalım ilk ay tek ilişki ile tutacak mı 🤣 (uzun süredir deneyenler şuan bu mesaja gülüyor muhtemelen😅)
Daha yolun başındasınnnnnn😂dur bakalım ilk ay

Vallahi sen daha ilk aydan böyleysen uzun zaman geçince düşünemedim kuzum mesela ben 2 senedir uğraşıyorum 😂😂😂
Ya bizim zaten her ay tam o günleri değerlendirme olasılığımız çok düşük o yüzden random ilerleyeceğiz😅 ilk aydan hamile kalan çok var etrafımda o yüzden belki dedim 😅 zaten takılıyorum şuan ilk ayın heyecanıyla 🫢🤗

Ya bizim zaten her ay tam o günleri değerlendirme olasılığımız çok düşük o yüzden random ilerleyeceğiz😅 ilk aydan hamile kalan çok var etrafımda o yüzden belki dedim 😅 zaten takılıyorum şuan ilk ayın heyecanıyla 🫢🤗
Aaaa bak ilk aydan kalanda var şimdi yok değil ama inşallah o şanslı kişilerdensindir kuzum rabbim bekletmesin zaten o kadar uzun hemencik oluversin 🥰🤲

Kızlar size birşey sormak istiyorum şimdi ben reglimi çözemiyorum. Ayın 11 de lekelenme başladı üç gün sürdü daha sonra dördüncü günü tam söküldü yani ayın 14ü şuan hala devam ediyor. Ben şimdi adet başlangıcı hangi günü baz alıcam 11 mi 14 mü

Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰
🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@tatluboncuk18 Nisan
B bernaad 26 Mart21 Nisan
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Mart23 Nisan
@Psrk4126 Mart25 Nisan
@CinnamonQueen30 Mart30 Nisan
Pamlok Pamlok 5 Nisan1 Mayıs
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
elaceyda elaceyda 4 Nisan2 Mayıs
@Sipser5 Nisan3 Mayıs
@nyxnyx4 Nisan3 Mayıs
@yagmurkardelenn10 Nisan5 Mayıs
@nurella067 Nisan10 Mayıs
@defne959 Nisan11 Mayıs
Merveeee57 Merveeee57 14 Nisan13 Mayıs
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 18 Nisan13 Mayıs
@Nrarslnn10 Nisan13 Mayıs
10 mayis bat benide eklermisiniz

Kuzum ben iğnenkullanmadım çatlatma için ilacı kullanıyorsun yumurta gelişimine doktor kontrol ediyor çatlatmak için doktor iğne veriyor ve ilişki saati öneriyor ben sadece femara kullandım doktor kontrolü dışında 🥰
Anladım aşkım bakalım yarın gidince ne diyecek hsg sonrası üç dört ay müsade veriyolarmış normalde galiba burda hep öyle okumuştum.

Doğru kolonoskopide oldun sen kuzum neyse bakalım yarın bir git ne diyecek haber ver bize de 🥰
Bide doğum teminatı yaptırmıştım geçen ay bir ay bekleme şartı vardı da vardı iyi denk geldi benim için 🤦🏻‍♀️😅 ederim kuzum bakalım ne diyecek kimi dr hsg den sonra 3-4 ay müsade ediyo galiba şans yüksek oluyo diye. Benim dr işlemden sonra görüştüğümüzde regl olursa üçüncü günü bekleme gel tedavi şekillerini konuşalım demişti bakalım ne diyecek erkene aldım randevuyu da sabırsızlıktan ölcem 🙈😅 haber ederim aşkım senin bat ne zaman biz yakınız birbrimize demi aynı gün cekilmiştik hsg yi de

X