Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aboooo ne çok şey yazılmış inşallah arada hamile haberi de vardır, benim yeğenin anaokul mezuniyeti vardı bugün pek bi yoğundum şimdimde yemek var gece okurum artık, aklım sizde seviyorum sizi Kızlar, minikleri izledim bi özendim bi özendim allahım kendi çocuğumu böyle izlemeyi nasip et dedim, göz yaşlarımı zor tuttum 😢😢

Amin canım Herkes yaşasın inşallah bu duyguyu.:dua:
Selam kızlar karnemizi aldık takdir aldı kuzum.. darısı başınıza amiin.❤

Tebrikler kuzuya caney:KK9: kaça geçti kuzu.
biz de mezun olduk takdır aldık, allah geleceklerını de basarılı yazsın ınsallah. anneler olarak bız de kep ve cubbelerle foto cektırdık, ne de olsa sabah aksam bız de az caba harcamadık yanee, o cubbe ve kep bızım de hakkımızdı haksız mıyım
Hayırlı olsun Felixciğim nice cüppeler giymesine inşallah.

Oğluşumda takdir aldı 7.sınıfa geçti. Allah kolaylık versin kuzularımıza bahtları açık, şansları bol, sağlıklı hayırlı ömürleri olsun inşallah.
Herkesler tatsın bu duyguları. Allahım tüm bebiş isteyenlerin göbüşlerini şişir:anneadayı: kilolarını arttır inşallah.Aminnnnn.......

Bence hiç bi sorun yoktur. Aklına kötü düşünceler geliyorsa onlardan kurtulmak için adete 7 gün kala patlat bi progesteron testi , emin olur rahatlarsın. Ben kürtajın olumlu bi etkisi olduğunu düşünüyorum bunun

inşallah canım , agrısız adet olmak da cok farklı geldı bana :) bunye herseyı kaldıramıyo tabı, o agrılı adetlerden sonra bu adet olmalar cok tırt geldı ya :)

Ben çektirdim opudan sonra bi etkisi olmadi. Tüplerde sorun yok bence yumurtaliklarda. Her tedavi kapasiteyi azaltıyor biliyorsun.

Bende yaptım ama yaptığım ay bişey olmadi. Bence tüplerde sorun olanda başarılı bu yöntem. Senin de tüplerinde sorun yok gebe kaldığına göre.o yüzden bizde yaptığım ay kaldım ise yaramaz.

Biz tarcın çörek otu bal onu yapmalıyız. Özgürcan bunu yap şayet bat gelirse. Hatta yapalım hep birlik.

bunu ben denemek ıstıyorum bu ay, adetın kacıncı gunu baslıyoduk

ohhh seninkinede maşallah o vakit... bencede anneler daha çok hakediyor özellikle başlarda o cübbe ve kepleri.. :KK70: Çoookkk gördüm harıl harıl proje ödevi hazırlayan ana ben.. :)

tesekkurler kuzum, aynen proje odevlerı velıler ıcın zaten, cocuklara cok agır onlar. of of yollarda getır gotur ısten ızın al faalıyetıne katıl zor oldu ama ınsallah ılerısı daha da guzel olur

Hayırlı olsun Felixciğim nice cüppeler giymesine inşallah.

Oğluşumda takdir aldı 7.sınıfa geçti. Allah kolaylık versin kuzularımıza bahtları açık, şansları bol, sağlıklı hayırlı ömürleri olsun inşallah.
Herkesler tatsın bu duyguları. Allahım tüm bebiş isteyenlerin göbüşlerini şişir:anneadayı: kilolarını arttır inşallah.Aminnnnn.......

OO maşallah size de kuzum, ınsallah hepımıze bır kere daha mınık yavrularımızı anasınıfı ve ılkokul kapılarında bekledıgımız gunler yazar allahım canım

Canım 1 kez yaptı ve o ay hamile kaldı 2 lt süte 2 demet kökleriyle maydonoz bunu kullanmadığı bir tencerede kaynatmış kaynayınca yere koyup beline battaniye sarıp buharın dışarı çıkmasına engel olmuş dizlerinin üstünde durarak bu buharın içine girecek şekilde yaklaşık 45 dk durmuş mesafeyi iyi ayarla buhardan yanmayasın, bu işlemi yaptıktan sonra o ay hamile kaldı, onun tüplerde yapışıklık vardı Dr laporoskopi önermişti 1 ay sonra operasyon olacaktı, buharla beraber içimden acayip bi şeyler söküldü akıp durdu demişti, ben de tüplerde sorun olmamasına rağmen ben de yapmıştım canım.
sağol kuzum,bu ay inşAllah sağlıklı hamilelik nedeniyle batta kırmızı görmem ama görürsem de ilk iş bu ay yapacağım kararlıyım,denemedim demem en azından

e ben yarın başliiiim o zaman zuzu, ne kaybederım kı, hormonları ters etkıleyecek bısey degıldır heralde
yok bu öyle bişiy değil zannımca ben bu kürü destekliyorum valla.. eşi de destekle keçiboynuzu özü falan.. başla tabi geç kalmış değilsin bence de.

Ben çektirdim opudan sonra bi etkisi olmadi. Tüplerde sorun yok bence yumurtaliklarda. Her tedavi kapasiteyi azaltıyor biliyorsun.

Bende yaptım ama yaptığım ay bişey olmadi. Bence tüplerde sorun olanda başarılı bu yöntem. Senin de tüplerinde sorun yok gebe kaldığına göre.o yüzden bizde yaptığım ay kaldım ise yaramaz.

Biz tarcın çörek otu bal onu yapmalıyız. Özgürcan bunu yap şayet bat gelirse. Hatta yapalım hep birlik.
Ben etkisi açısından değilde bu geçen zamanda yapışıklık falan olmuşumdur artı usg de sağ tüpün ucunda küçük karartı gibi bişey vardı o nedir acaba diye çektirmeyi düşünüyorum, tüp tedavisi kapasiteyi azaltıyor da doğru değil, tüp o ay overlere düşen folikülleri geliştiriyor yani tedavi olmasa o düşenlerden 1 i baskın olup büyüyor diğerleri küçülüp yok oluyor yani senin rezervine bir etkisi yok o yüzden reglinin 2. Günü bekleniyor ki rezervden overlere o ayki foliküller düşsün.
Maydonoz kürünü çok çok önce yapmıştım bana bir etkisi oldumu bilmiyorum o ay hamile kalmadım ama sonrasında kalmıştım, dediğin doğru tüplerde sorunu olanlarda işe yarıyor bencede benim rahim filmi 3 yıl önce çekilmişti bi sorun çıkmamıştı ama şu an ne durumda merak ediyorum belki önümüzdeki ay çektirebilirim. Çörek otu bal tarçın da bu ay geç kaldım ama önümüzdeki ay ben de yapıcam tekrar

biz de mezun olduk takdır aldık, allah geleceklerını de basarılı yazsın ınsallah. anneler olarak bız de kep ve cubbelerle foto cektırdık, ne de olsa sabah aksam bız de az caba harcamadık yanee, o cubbe ve kep bızım de hakkımızdı haksız mıyım
Tebrikler canım gelecekleri de en az bu takdirleri kadar iyi olsun :)

bende çok duydum,enfeksiyon varsa,tıkanıklık varsa açılıyormuş,yani bence de kuzum denemekten ne çıkar ki,
biz elimizden geleni yapalım da takdir Allahın
bende var o kitap. okumus almıştım otlarını ve sut maydonoz raki kurunu de yapmistim. yalniz o ilk kaynatigin buhar ciksin oyle otur ustune. hani yaniyorum diye oturup kalkmayacagin sicakliktayken otur. 2 sene onceydi hatirlamiyorum tam, ozaman kurleri yapanlari arastirirken, tupleri miydi rahmimiydi yumurtaliklarimiydi biri yazmisti, cok sicakken yapmis büzüşme olmus o saydiklarimdan birin de. yani dikkatli yapmali.

X