Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabii aklında kalacağına normal mi değil mi bi dr yorumu gerek ,iyi doktorlara denk gelirsin inşallah
bişey sorucam olduki hiçbirşeyim yok sadece düzenim şaştı ve saçmaladı.. bir ilk yaşıyor olup eğer regl olmayı beklediğim dönem yumurtalamam gerçekleşmişse az buçuk olan regl belirtilerim belkide yumurtalama belirtisi ise çarşamba günü kontrolde ne zaman yumurtalamış olduğum görünür mü .?

bakalım ne göünecek ayyy çok heyecanlı kim bilir sen nasıl heyecanlısındır. : )

Çok olmasa da var biraz heyecan. Kalp atışını duymak benim asıl derdim. Sonrada kanda kromozom testini geçebilmek. Ondan sonra rahatlayıp anne oluyorum moduna girecem :))

bişey sorucam olduki hiçbirşeyim yok sadece düzenim şaştı ve saçmaladı.. bir ilk yaşıyor olup eğer regl olmayı beklediğim dönem yumurtalamam gerçekleşmişse az buçuk olan regl belirtilerim belkide yumurtalama belirtisi ise çarşamba günü kontrolde ne zaman yumurtalamış olduğum görünür mü .?
Ne zaman yumurtlama olduğunun sonradan anlaşılacak net bi zamanı yok bence sadece adetin 21.günü progesteron testiyle yumurtlama olmuş mu ona bakılıyor ,yani ben böyle biliyorum canım

panic_attack panic_attack çok güzel değerin, bugün öğleden sonra keseyi göreceksin, çok heyecanlı, sonra kese içinde bebişi görmeye gideceksin, sonra kalp atışı :))
@Armin çok geçmiş olsun, bugün sen de göreceksin, önemli bir şey çıkmayacak, verdikleri tek kullanımlık hap işi çözmüş olacak. Ayrıca dedikleri gibi bir şey olsa bile tedaviye başlamadan ortaya çıkması daha iyi olmuş olur bence
@Beste78 çokk geçmiş olsun yeğenine, çok üzüldüm. Ben üniversitedeyken kız kardeşimi okulda iytmişler, kafasına sıranın çivisi batmış, dikiş atmışlar, bana söylemediler, eve gidince bana yazdığı mektubu verdi, orda anlatmış, sonuna ama iyiyim üzülme abla demiş, şimdi 24 yaşında ama hala içim acıyor düşününce. Kimsenin ayağına taş değmesinn
cilekliturta_33 cilekliturta_33 turtalar büyüyorrr, değer harikaaa.
sağlıkla, keyifle bitirin bu süreci, tüm hamile arkadaşlar. Bebeklerle dolup taşacak burasıı yahu :)) buluştururuz ileride hepsini:)
@Effective çift çizgi, tescillenir bence de hamileliğin. Tebrikler şimdiden
Çok sağol canım, kardeşinin de duygusallığını seveyim kıyamam oturup mektup yazmış bir de, insanın psikolojisi bozuluyor Valla 2 gündür gözümü kapadığımda başından kanlar akanken ki o hali geliyor gözümün önüne, allahım bütün çocukları korusun, çocuğu olan arkadaşlarım şu çocuk parklarında çok dikkatli olun her yer tehlike dolu

Yine mesajlar birikmiş canlar hepsini okuyamadım. Size güzel bi haber vermeye geldim. Bugün bebeği ve kalp atışını gördüm :eek: Umarım hepinize nasip olur :dua: herkes için bolca pozitif enerjiler gönderiyorum.
:KK68:
Gözün aydın canım, hep güzel haberlerle sağlıkla geçsin hamileliğin 🙏

Yok kuzum o anlaşılmaz biraz daha bekle der gelmezse tarlusal verir.

aynen ondan zaten artık bişey var gözüyle bakıyorum tek duam ciddi bişey çıkmasın.. çünkü gebelik olsan çıkardı testte.. geç falan yumurtladığımı sanmıyorum.. bi bu ay mı öyle olacak aniden 5 gün geç mi yumurtlamış olucam kafamda deli sorular.. gene salı bi test yaparım ..

gizli hamilelik diye bişey var biliyosun :) :) :) 9 aydan once anlayamayız kesın konusamayız kesın gızlı hamılesın , ama dur ya gızlı hamılelıkte adetlerını sureklı oluyodun ama di mi :) :) :) :)

onu sonradan goremıyorlar oyle dıye bılıyorum zuzu, yumurtlamanın kesın olup olmadıgını gormek ıcın sadece progesteron testı yapıyor degerıne gore 21. gunde yumurtlamıs mısın yumurtlamamıs mısın onu goruyor dıye bılıyorum nacızane

Dualarınıza ihtiyacımız var kızlar 🙏🏻 Bugün 6. Günümüz var gibi yok gibi bir çizgi umarım artar 🙏🏻 kimyasal bilmem ne olmaz çook korkuyorum çok ilk defa çift çizgiyi gördüm şaşkınım

41 kere maşallah 6. Günde burdayım dedi minik mucize Allah tamamına erdirsin inşallah

X