Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün reglimin 14. Günü ve benim ovü testi bugün 2 çizgi normalde 12-13 gün bu şekilde olmaya başlar bu ay benimde regli 1-2 gün gecikebilir, şimdi sorum ilişki bugün olsun mu?dün gece olmadı

Eklentiler

• F3CC15E8-77C3-498C-A3C2-691504A018B7.jpeg
    F3CC15E8-77C3-498C-A3C2-691504A018B7.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar bugün reglimin 14. Günü ve benim ovü testi bugün 2 çizgi normalde 12-13 gün bu şekilde olmaya başlar bu ay benimde regli 1-2 gün gecikebilir, şimdi sorum ilişki bugün olsun mu?dün gece olmadı
KOYU olduğu günler değerlendir kuzum inşallah tutsun maşallah:)

Canım bugün dahil üç gün çalışma olsun inşallah gül haberlerini alırız

seheryeli77 seheryeli77 nasılsın canım tedavi var mı sende de
İyiyim canım benim. Histeroskopi oldum 13 nisanda. Eylüle kadar doğal, akışında olacak, olmazsa Eylül ayı tüp bebeğe başlayacağız.
Evde olmak nasıl duygu, çalışmaya alışınca zor oluyordur, bazen de iş yeri nefes almak için iyi geliyor gibi, değil mi.
Büyümüştür senin minik:)
Şehir değişikliği oldu mu bir daha

Selam arkadaşlar. Bugün doktora gittim. Miyomum 6 cm olmuş alalım dedi daktır. Bir tane solda soru işareti yumurta dedi. Sağda bişi görünmedi. İmpryl ve ysmin verdi. Bir dahaki reglimde çağırdı.
Ben de geçen hafta new life b12 plus sipariş etmiştim. İmpryl de de new life ta da folik asit var. İkisini birlikte içsem sizce fazla mı almış olurum.

Selam arkadaşlar. Bugün doktora gittim. Miyomum 6 cm olmuş alalım dedi daktır. Bir tane solda soru işareti yumurta dedi. Sağda bişi görünmedi. İmpryl ve ysmin verdi. Bir dahaki reglimde çağırdı.
Ben de geçen hafta new life b12 plus sipariş etmiştim. İmpryl de de new life ta da folik asit var. İkisini birlikte içsem sizce fazla mı almış olurum.
Sorun olmaz fazlası atılır

İyiyim canım benim. Histeroskopi oldum 13 nisanda. Eylüle kadar doğal, akışında olacak, olmazsa Eylül ayı tüp bebeğe başlayacağız.
Evde olmak nasıl duygu, çalışmaya alışınca zor oluyordur, bazen de iş yeri nefes almak için iyi geliyor gibi, değil mi.
Büyümüştür senin minik:)
Şehir değişikliği oldu mu bir daha

Geçmiş olsun bebek için vesile olur inşallah histeroskopi de polip miyon vardı onlar mı alındı
Yaz döneminde güzel haberlerini alırız inşallah

iki oğlanın çıkarı evde olmamı gerektiriyor canım ya yoksa işte olmak daha rahat kesinlikle

5.5 aylık oldu paşa yok canım 4-5 yıl burdayiz artık

Son düzenleme:

canım gebelik öncesi 3 defa miyon operasyonu olmuş birisi olarak söylüyorum kaldı ki benim miyomlar hiçbir zaman seninki kadar büyük değildi kesinlikle ihmal etme doktoruna dinle ve öncelikle miyom onu aldır derim

canım gebelik öncesi 3 defa miyon operasyonu olmuş birisi olarak söylüyorum kaldı ki benim miyomlar hiçbir zaman seninki kadar büyük değildi kesinlikle ihmal etme doktoruna dinle ve öncelikle miyom onu aldır derim
Miyom alınsa acaba yumurta sayısı ya da kalitesi değişir mi?

cıft cızgı gorunce, hamılelık testı sandım bı ıcım hopladı sevıncle ya anlatamam. ben bundan sonra sureklı degerlendırıyorum sen de bır gun arayla dene hatta ılk ıkı gun bır gun ara da bırakma bugun yarın dene sonra da bır gun arayla dene bence.

Miyom alınsa acaba yumurta sayısı ya da kalitesi değişir mi?
Canım çikolata kisti olsa idin aldırma öncelikle yumurtalar toplansin derdim etkisi oluyor onda ama Miyon rahim içinde yumurtalık ile alakası yok merak etme bir etkisi olmuyor

cilekliturta_33 cilekliturta_33 ah kuzum belirti güzeldir keyfini çıkar, inşallah seni çok zorlayacak mide bulantıları olmasın, sen yarın sadece tahlil mi yaptırıcan, kese muayenesi olmayacak mı?
Aynen canım mide bulantıma bile şükürler olsun diyorum evet yarın tahlil sonuçlara göre kendi doktoruma giderim merkez haftaya Cuma diyor kese için

Sağol canım haftaya Cuma çağırdılar ama ben dayanamam burdaki doktoruma giderim
Mersin'de drun kim ben Öznur hanimda doğum yaptım büyük oğlanı şimdi Yenişehir hastanesindeymis benim doğum yaptığında doğuş Hastanesi'nde idi kapanmış orası
Güzel haberlerini bekliyorum

Ya testi görünce içim bi hoş oldu inşallah gebelik testi yolladığın gün de yakındır 🙏🙏🙏
Bence bu üç gün değerlendir sabah saati sonrada inşallah olmazsın da adete kadar günaşırı lambada 💃💃

Mersin'de drun kim ben Öznur hanimda doğum yaptım büyük oğlanı şimdi Yenişehir hastanesindeymis benim doğum yaptığında doğuş Hastanesi'nde idi kapanmış orası
Güzel haberlerini bekliyorum
Öznur Hnm arkdşamın doktoruydu,çiğdem hanıma gidiyorum ben belki duymuşsundur o da önceden doğuştaydı

X