Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
onu sonradan goremıyorlar oyle dıye bılıyorum zuzu, yumurtlamanın kesın olup olmadıgını gormek ıcın sadece progesteron testı yapıyor degerıne gore 21. gunde yumurtlamıs mısın yumurtlamamıs mısın onu goruyor dıye bılıyorum nacızane
Görülebilebilse ne güsel olurdu.. :-)

Kızlar bugün reglimin 14. Günü ve benim ovü testi bugün 2 çizgi normalde 12-13 gün bu şekilde olmaya başlar bu ay benimde regli 1-2 gün gecikebilir, şimdi sorum ilişki bugün olsun mu?dün gece olmadı
bence bugün ve yarın üstüste mutlaka olmalı gibime geliyor.

cıft cızgı gorunce, hamılelık testı sandım bı ıcım hopladı sevıncle ya anlatamam. ben bundan sonra sureklı degerlendırıyorum sen de bır gun arayla dene hatta ılk ıkı gun bır gun ara da bırakma bugun yarın dene sonra da bır gun arayla dene bence.
aynı şey oldu banada...

Beyazlar için bundan saç dibime çok gelmeden sıksam bişi olur mu ki 🤔

Eklentiler

• BC00134C-DE06-4FE4-B70C-5F834170A3EB.png
    BC00134C-DE06-4FE4-B70C-5F834170A3EB.png
    329,9 KB · Görüntüleme: 13
canım bata son 1 gün henüz gebelik testi yapmadım. Cuma gecesi biraz karnım ağrıdı adet olacakmışım gibi. Ağrı kesici içince geçti. Şuana kadarda he ay olan belirtilerim yok sivilcem çıkmadı. Geçen ay erken gebelik ve normal gebelik testlerini yapıp bitirdim. Bu ay biraz test yapmadan sabredeyim birkaç gün geciksin öyle diyorum dayanabilirsem tabi.
Ama bi umut var içimde sanki o ay geldi gibi hissediyorum. 6 yıllık ikinci bebek isteğimiz özlemimiz bu ay olacakmış gibi. Hayırlısı olsun tabi benim ve hepimiz için.:KK200::KK200::KK200:
inşallahh yaaa.. hadi yarın güzel haberleri ver bugünde kırmızı kart yemedim diye.. sonrada biz sana baskı yapalım hadi test yap diye .. ertesi gün dayanama yap sen testinide çift çizgiyi görelim inşallahh

Yorumlar için sağolun Kızlar bu akşam ve yarın değerlendirelim o zaman @Marjo nun yazdığı taktikleri de bi okuyayım okuduğumda mantıklı gelmişti, benim rahim hafif dönük, genelde ilişkiyi marjonun tarif ettiği gibi yapılması öneriliyor, inşallah böyle kıpkırmızı gebelik testi eklediğim ay bu aydır 🙏🙏
bencee banada o taktik çok mantıklı gelmişti hatta sanada ondan 2 gün mutlaka üstüste devam dedimdi..

Beyazlar için bundan saç dibime çok gelmeden sıksam bişi olur mu ki 🤔
Ben de bu konuyu düşünüyodum. 20 yaşımda bölgesel olarak beyazlamaya başladılar. Saç rengimi de çok severim ve tamamen boyamayı hiç düşünmedim ,ama beyazları kapatıyordum. Şimdi hamilelikte ne yapmalıyız acaba. Tecrübeliler??

kocam kişisi aradi hastaneden aramışlar onu. yarın 2 bucuga randevu vermisler. birsey yoksa aramicaz demislerdi. ne yani simdi bisey varmi oluyor🤣 varsa tas neyim alicaklarsa kocam beni göndermeyecekmiş. allahim lutfen birde biz bakalim emin olamadik diye cagrilmis olayim. ama idrar rengi ilaca ragmen ayni🤦🏻‍♀️ valizimi hazirlicaktim ki bugun:rolleyes:
derhal o valizini hazırla bence kocanada anlatbide tr de baktırıcam diye lütfen.. ben sana burada daha iyi bakılacağına inanıyorum nedense bide burada gösterirsin. neyse yarın olsunda bi .. inşallah bişey çıkmayacak zati

Amh bakılması yaşım 42 olduğu için çok da manalı değil bence. Düşükse ne yapacakki doktor. Zaten rutin muayenede görüyor var mı yok mu? Yumurta sayısı artırmak diye bişey de Yok maalesef. Ben de o yüzden bir de onu öğrenip hepten dibe vurmak istemiyorum açıkçası.

Ben de sanki öle bişeyler hatırlıyorum da tam emin olamadım. Aman impryl içeriği daha kapsamlı onu içerim artık. Zaten o takviye bu takviye onu ye bunu iç derken imanım gevredi. Napim hepsini almak denemek istiyorum aslında ama zehirlenip tahtalıköy muhtar seçimlerine katılmak da var işin ucunda.:bicak:
saraçoğlunu dinlersek olmaz diye bişey yok...

ben hamıleyken hıc boyamamıstım, son kurtajda bebekten haberım olmadıgı ıcın boyamıstım sacımı, bu boyanın ne kadar bı etkısı olur bılemıyorum. cilekliturta_33 cilekliturta_33 bebegın ölmesine de ne kadar etkısı oldu bılemıyorum, o yuzden ben yorumsuz, hatta boyama dıycek kafadayım su an. sen annesın her halınle guzelsın bebegım

ben hamıleyken hıc boyamamıstım, son kurtajda bebekten haberım olmadıgı ıcın boyamıstım sacımı, bu boyanın ne kadar bı etkısı olur bılemıyorum. cilekliturta_33 cilekliturta_33 bebegın ölmesine de ne kadar etkısı oldu bılemıyorum, o yuzden ben yorumsuz, hatta boyama dıycek kafadayım su an. sen annesın her halınle guzelsın bebegım
ahhh kuzum düşünme böyle şeyler emin ol çoğu doktor bunun bi etkisinin olmadığını söylüyor. tabiki yapsak emin oluruz ama .bence yaşadığın kaybın bununla hiç bir ilgisi yok. bak sana link atıyorum bunun gibi dolu bulursun..

sen yumyum dönemine girdin dimi bak iyi değerlendiriyorsun.. taam mı?

X