Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yav bişi sorcem kızlar. Ben bi halt yedim sonra da pişman oldum 😁 12'de jeli uyguladım 10 dakka uzandım sonra yürüyüş yapamadan karnım ağrıdı tuvalete gittim. O sırada beyaz jel geri geldi. Artık o dünden mi yeni uyguladığım mı bilmiyorum ama yenisi diye düşündüm. 1 saat sonra tekrar uyguladım, yürüyüş yaptım geri gelen bişi olmadı. Progesteronun fazlasının bebeğe zararı olur mu ki yav? Doktora da soracam da size de soram.
Bence olmaz çünkü kanama fln olunca dozu arttırıyorlar ya

Benim hiç çocuğum yok. Allah sizlerinkini bağışlasın. Hastalık kaza bela göstermesin.
amin kuzum sağol... suvesu ile karıştırmışım zaar :/
e peki neden hiç amh bakılmadı ki.. gerçi onun bir önemi yok da okuyorsun biliyorsun.. görülen önemli olan... Rabbim hepimize nasip ediyor ne dedik marjo ne dedi hamile kalmayan kalmayacak... hadi ama.. miyom alınır sonra gerekirse tüpün olur al sana bebiş.. ya lütfenn

Selam arkadaşlar. Bugün doktora gittim. Miyomum 6 cm olmuş alalım dedi daktır. Bir tane solda soru işareti yumurta dedi. Sağda bişi görünmedi. İmpryl ve ysmin verdi. Bir dahaki reglimde çağırdı.
Ben de geçen hafta new life b12 plus sipariş etmiştim. İmpryl de de new life ta da folik asit var. İkisini birlikte içsem sizce fazla mı almış olurum.

400'ü geçmesin. Fazlasının da pek iyi etkileri yok diye düşünülüyor. Çoğu yiyecekte de folik asit var zaten. Dozu yükseltme bence bacım.

Kızlar bugün reglimin 14. Günü ve benim ovü testi bugün 2 çizgi normalde 12-13 gün bu şekilde olmaya başlar bu ay benimde regli 1-2 gün gecikebilir, şimdi sorum ilişki bugün olsun mu?dün gece olmadı

Ya bu ovu testleri neden gebelik testlerinin tıpkısı gibi üretiliyo acaba yaa. Farklı bi şekil çıksın, kare çıksın, çiçek çıksın ne biliim. Hamilesin sandım! 😁

Canım amh a baktırın rezerv durumunu gösteriyor çünkü gerçi çok da göstermeyebilşr de
amin kuzum sağol... suvesu ile karıştırmışım zaar :/
e peki neden hiç amh bakılmadı ki.. gerçi onun bir önemi yok da okuyorsun biliyorsun.. görülen önemli olan... Rabbim hepimize nasip ediyor ne dedik marjo ne dedi hamile kalmayan kalmayacak... hadi ama.. miyom alınır sonra gerekirse tüpün olur al sana bebiş.. ya lütfenn
Amh bakılması yaşım 42 olduğu için çok da manalı değil bence. Düşükse ne yapacakki doktor. Zaten rutin muayenede görüyor var mı yok mu? Yumurta sayısı artırmak diye bişey de Yok maalesef. Ben de o yüzden bir de onu öğrenip hepten dibe vurmak istemiyorum açıkçası.
400'ü geçmesin. Fazlasının da pek iyi etkileri yok diye düşünülüyor. Çoğu yiyecekte de folik asit var zaten. Dozu yükseltme bence bacım.
Ben de sanki öle bişeyler hatırlıyorum da tam emin olamadım. Aman impryl içeriği daha kapsamlı onu içerim artık. Zaten o takviye bu takviye onu ye bunu iç derken imanım gevredi. Napim hepsini almak denemek istiyorum aslında ama zehirlenip tahtalıköy muhtar seçimlerine katılmak da var işin ucunda.:bicak:

Kızlar bugün reglimin 14. Günü ve benim ovü testi bugün 2 çizgi normalde 12-13 gün bu şekilde olmaya başlar bu ay benimde regli 1-2 gün gecikebilir, şimdi sorum ilişki bugün olsun mu?dün gece olmadı
bence bugun muhakkak dene. asil gun pik gunu. catlayana kadar speemler gitsin beklesin orda. yumırtaaa geliyor :rolleyes:

kocam kişisi aradi hastaneden aramışlar onu. yarın 2 bucuga randevu vermisler. birsey yoksa aramicaz demislerdi. ne yani simdi bisey varmi oluyor🤣 varsa tas neyim alicaklarsa kocam beni göndermeyecekmiş. allahim lutfen birde biz bakalim emin olamadik diye cagrilmis olayim. ama idrar rengi ilaca ragmen ayni🤦🏻‍♀️ valizimi hazirlicaktim ki bugun:rolleyes:

kocam kişisi aradi hastaneden aramışlar onu. yarın 2 bucuga randevu vermisler. birsey yoksa aramicaz demislerdi. ne yani simdi bisey varmi oluyor🤣 varsa tas neyim alicaklarsa kocam beni göndermeyecekmiş. allahim lutfen birde biz bakalim emin olamadik diye cagrilmis olayim. ama idrar rengi ilaca ragmen ayni🤦🏻‍♀️ valizimi hazirlicaktim ki bugun:rolleyes:
ayy hayırlısı Armin inşallah iyi haberle gel. o valiz hazırlansınn

Olsun olsuuun. İyi düşünüyoruz ya hamile kalınca olsaydı bunlar? Hiii aman tanrısı düşünemiciğim bile :stop:

İnş yoktur canım 🙏🏻

Amh bakılması yaşım 42 olduğu için çok da manalı değil bence. Düşükse ne yapacakki doktor. Zaten rutin muayenede görüyor var mı yok mu? Yumurta sayısı artırmak diye bişey de Yok maalesef. Ben de o yüzden bir de onu öğrenip hepten dibe vurmak istemiyorum açıkçası.

Ben de sanki öle bişeyler hatırlıyorum da tam emin olamadım. Aman impryl içeriği daha kapsamlı onu içerim artık. Zaten o takviye bu takviye onu ye bunu iç derken imanım gevredi. Napim hepsini almak denemek istiyorum aslında ama zehirlenip tahtalıköy muhtar seçimlerine katılmak da var işin ucunda.:bicak:
Aslında biosteron diye bir ilaç var bu sayıyı arttırıyormuş ama ben kullanmadım bazı dr lar veriyor, amh a takılma evet hakkısın benim amh yaşa göre iyi ama folikül az görünüyordu bu durumda önemi yok kalite bizim yaşlarda daha önemli

Ay senin oradaki doktorları hiç sevmedim, sen atla gel burda bi doktora muayene ol, adamlara bak bi taşı anlayamıyorlar, taş varsa onun tedavisini de burada olursun kuzum

panic_attack panic_attack sen estrofeme devam dimi ,taaa haftaya Cuma’ya kadar ben devam hemde günde 3 tane ,bınu da bi araştırsak östrojen fazla olursa bi zarar falan olmaz dimiii

Günde 6 tane içen de varmış. Benim tarife sabah 2 akşam 2. :KK57:
Sorayım doktoruma birazdan girecem ama ikizlere hamile arkadaşım da epey bi süre estrofem içtiydi günde 4 tane. Müstecep Beye de sorarım randevudan çıkınca.

gizli hamilelik diye bişey var biliyosun :) :) :) 9 aydan once anlayamayız kesın konusamayız kesın gızlı hamılesın , ama dur ya gızlı hamılelıkte adetlerını sureklı oluyodun ama di mi :) :) :) :)
ahhh işte bi olamadım adet olaydım gizli hamilelikten şüphelenebirdik hepberaberrr :KK70:

X