Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Zeyneppp83 zeynomm gecmisler olsun. bi geldimi ust uste gelir kendine iyi bak. bizi de unutma arada gel öpücük at git😀💋
canısı benim yumurtalar toplandi dun. 13 yumurta toplanmis 12 olgun cikmis 8 guzel dollenmis. ben de durumlar suan itibari yolunda gibi.
sağol canım... biraz rahatladım gibim uğrarım arada.. :KK66: ohh maşallahh çok iyi haberler ilk seferde olsun inşallah seninkide...

aynen canım totem ıcabı sen ben 15 temmuz cıvarı buralarda gorunmeyelım :) ben cok umıtlı degılım ama kısmet bakalım
totemini sevdigim😍😀cokkkkkkkkk cok geçmiş olsun ceyranda kalmışındir kendine dikkat et 💐💋🥰
[/QUOTE]
2287481
ediyorum desem yalan olur ateşli ateşli ne çalıştım bi bilsenizz...

@Zeyneppp83 zeynomm gecmisler olsun. bi geldimi ust uste gelir kendine iyi bak. bizi de unutma arada gel öpücük at git😀💋
canısı benim yumurtalar toplandi dun. 13 yumurta toplanmis 12 olgun cikmis 8 guzel dollenmis. ben de durumlar suan itibari yolunda gibi.

"Gibi" mi? 🙄
Sen bi çıkışa gelsene sen. Bişi denicem. 😁😁

selammmmmm kızlarrr... ben çok fenaydım hiç giremedim.. ölüyorum meraktan canommdan başka gelişme var mı yeni haberler .. dennisgo dennisgo tebrıkler canımmm .. baştaki tabloya baktım.. çooookkkk sevindim... (bu arada neden bilmiyorum sendende hiç şüphem yoktu..) @Ozgur06 yaaaaaa işte buuuuuu tablodada gördüm şenlenmiş buralar resmen.. tebrik ederim canım sağlıkla devamını diliyorum... çoookk sevindim.. dedim ben size ben ne vakit uzaklaşsam bişeyler oluyor buralarda.. en iyisi uğramasam mı ne... :))) @can09e doktora gittinmi? kızlar az özet geçin be lütfen hiç vaktim yok kine okumaya ... yetişmeye çalışırım ama hiç sanmıyorum.. herşey inanılmaz üst üste geliyor son zamanlarda ne hastalıkğım ne misafirim ne iş yoğunluğum bitmiyor.. hayatımda böyle bi sene geçirmedim.. seviyorumm sizi hepiniz adına inanılmaz sevindim... cilekliturta_33 cilekliturta_33 panic_attack panic_attack siz napıyonuz nasıl gidiyor.. @Beste78 var mı bi gelişme sende ? @Effective sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor? Armin Armin transfer işleri ne oldu? valla listemiz coşmuş atladığım varsa kusura bakmasın 5 dk kaçamak girdim iyi olduğumu söyleyeyim bari dedim..
Canım çok geçmiş olsun allah kolaylık versin sıcakta da zor valla hem hastalık hem iş 😒 Neyse geçer bugünlerde ,biz iyiyiz çok şükür 🐣 Biraz bulantı tiksinme derken 2 aylık olduk çok şükür 🙏 darısı en kısa zamanda sana ve diğer arkadaşlarımıza inşallah

5.günün sabahı napacan acaba Armin çok merak ediyorum 😂 Ben uykusuz telefon beklerken ocağa kettle koyduydum da sonradan aklım başıma geldiydi. 😁😁

Kızlar şimdi kontrolden çıktım ben de. Tam 8+0 olmuş kuzum transfer tarihiyle uyumu yakaladı sonunda sıpa.
Bebeğe benzemiş artık. Başını gövdesini minnak kolları gördük. Kalp atışını da duyduk yine o sırada. Gittikçe daha fazla bişiler hissetmeye başlıyorum. Tipini yediğim yan gelmiş yatıyodu. 😊

@Zeyneppp83 Zeynap hasta mı oldun sen noldu bakim?
Yaaa süper maşallah diyelim İstanbul bebesine ✨💫 Ozaman sen estrofemi bırakırsın ,bende bugün doktora sordum bırakayımmı diye yarın gel bi haftasını kontrol edelim ona göre bırakırsın dedi normalde haftaya gideceğim her hafta gidip görelim yaav ne güsel 😍 Aile hekimliğinde istenilen tahlilleri yaptırdım Dr beta hcg de bakmış 123 bin çıkmış 😅

Aynı gün transfer olmuşuz canım.yazdıklarını okuyunca sanki ben sana anlatmışımda sen yazmışsın gibi hissettim ağlama gülme krzleri eğilme vs.çok şükür ama sonuçlar güzel.senin kaçıncı gün embriyosuydu ve değerin kaç canım
Aynen canım hepimiz hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz yalnız hissediyoruz ama o kadar kalabalığız ki. 5. gün embriyosuydu şimdi 13. günüm bugün değerim 840 canım salı günü de kese görecekmişiz şimdi de onun heyecanı başladı 😂

Aynen canım hepimiz hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz yalnız hissediyoruz ama o kadar kalabalığız ki. 5. gün embriyosuydu şimdi 13. günüm bugün değerim 840 canım salı günü de kese görecekmişiz şimdi de onun heyecanı başladı 😂
Benmde 830 ve benide salı günü çağırdılar hangi merkezde yaptırmıştn canım😂😂

canım çok yoğun ve hastaydım.. işler iyi gitmedi bu aralar ben anlamadım nasıl bi sene bu..saniyem boş geçmiyor bide üstüne grip oldum ateşli bu sıcakta .. :KK43: hayır keşke kazanç etkilense şu yoğunluğa hep bi problem yok sistem hataları yok personel sıkıntıları hasta hasta öldüm bittim.. kocanın yüzünü unuttum resmen...ayy bu cumartesi tanışma var desene.. Sağlıkla büyüsün inşallah.. @can09e

amin canım..valla içten içe meraktan öldüm bende ama akşamları resmen sızıyorum uyumayı geçtim ...gündüzleride hep bi telaşe telde bozuk olunca ordanda giremiyorum düşün telefonumu yaptırmaya fırsat bulamadım yaa tuşlu telefonla dolanıyorum.. :) eee ne zaman kontrol var senin? yiğenime iyi bak... :) @Ozgur06

sağlam grip atlattım canım şimdi iyiyim. yatamayınca uzadı gribim daha beter oldu... :KK43: sen nasılsın napıyosun bakalım?bak sıra sende :KK66: ona göre çalışmaları aksatmadın inşallah.. totem yapıp 1 haftada senin için girmeyeceğim foruma 15 temmuz civarı.. :)

inşallah canım ya nasıl çabalıyorum iş olsun diye anlatamam ... arada girerim sanırım biraz duruldu personel kaoslarım ve pc problemlerim .. :KK66:) dedimde içimden çok oldu girmeyeli merak etmişlerdir...inan ne kadar oldu onu bile bilmiyorum.. :) @Beste78

amin canım aminnn.. umarım canım çok yoruldum ve yıprandım bu dönem inşallah rabbim karşılığını versin... eee ne zaman kontrolun var senin şimdi? dennisgo dennisgo
Benim kontrol 24 Temmuz’da canım. Yaz gripleri de daha yıpratıcı oluyor bir de tedavisi dinlenmekken onu da yapamamışsın... çok zorlanmışsın haliyle ama geride kalır da toparlanırsın artık umarım

sağlam grip atlattım canım şimdi iyiyim. yatamayınca uzadı gribim daha beter oldu... :KK43: sen nasılsın napıyosun bakalım?bak sıra sende :KK66: ona göre çalışmaları aksatmadın inşallah.. totem yapıp 1 haftada senin için girmeyeceğim foruma 15 temmuz civarı.. :)

aynen canım totem ıcabı sen ben 15 temmuz cıvarı buralarda gorunmeyelım :) ben cok umıtlı degılım ama kısmet bakalım
[/QUOTE]
15 Temmuz toteminden bir pozitif haber alırız umarım :)

5.günün sabahı napacan acaba Armin çok merak ediyorum 😂 Ben uykusuz telefon beklerken ocağa kettle koyduydum da sonradan aklım başıma geldiydi. 😁😁

Kızlar şimdi kontrolden çıktım ben de. Tam 8+0 olmuş kuzum transfer tarihiyle uyumu yakaladı sonunda sıpa.
Bebeğe benzemiş artık. Başını gövdesini minnak kolları gördük. Kalp atışını da duyduk yine o sırada. Gittikçe daha fazla bişiler hissetmeye başlıyorum. Tipini yediğim yan gelmiş yatıyodu. 😊

@Zeyneppp83 Zeynap hasta mı oldun sen noldu bakim?
NE kadar keyfine düşkün olduğunu dışarıda geçirdiği 6 günden biliyoruz zaten.. ama içeride arı gibi çalıştı az dinleneyim benim de hakkım demiş olmalı..
iki aylık oldu ya, zaman nasıl geçiyor anlamıyorum daha dün dondurulacaktı :)

Yaaa süper maşallah diyelim İstanbul bebesine ✨💫 Ozaman sen estrofemi bırakırsın ,bende bugün doktora sordum bırakayımmı diye yarın gel bi haftasını kontrol edelim ona göre bırakırsın dedi normalde haftaya gideceğim her hafta gidip görelim yaav ne güsel 😍 Aile hekimliğinde istenilen tahlilleri yaptırdım Dr beta hcg de bakmış 123 bin çıkmış 😅
Yarınki kontrolün güzel geçecektir canım.. beta hcg hala bakılıyor mu yahu.. değer de değer ha :) kesin hamilesin :lülülü:

X