Gebeliğe Hazırlık MAYISTA GEBEYİZ İNŞALLAH

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle ben doktora gitmeden bir kür kullanmayı düşünmüyorum belki bana zararı var sadece beslenmeme dikkat edip ovulasyon takibi yapacam inşallah

Hoşgeldin kuzum kaç aydır evlisin ne zamandır deniyorsun inşallah bu ay son olur güzel haberlerini alırız
10 aylık evliyim canım. 6 aydır deniyoruz ama halen olmadı. Nasip doktora gittim bi sorun gözükmüyor bu ayda olmazsa önümüzdeki ay ovülasyon testi ile deneyeceğim

Merhabalar Benim de bu ay olmazsa mayısta son deneme olacak. Sonra seneye kalıyor inşaallah tutar hayırlısıyla.

10 aylık evliyim canım. 6 aydır deniyoruz ama halen olmadı. Nasip doktora gittim bi sorun gözükmüyor bu ayda olmazsa önümüzdeki ay ovülasyon testi ile deneyeceğim
Bence ovulasyonu hemen al ben kullanıyorum çok memnunum en azından yumurtlama dönemimi biliyorum minnakkurabiyeler var instada onu takip etmenizi öneriyorum kuzumm

Bence sende eşinde görüşün bende 2 aydır deniyorum 3 ay olacak Nisan da Mayıs'ta olmazsa gitmeyi düşünüyoruz eşimle en azından bilelim
Bende 15.de gideceğim canım ovulasyon testi aldım soğan kürü yaptım bi tık yok

Bence ovulasyonu hemen al ben kullanıyorum çok memnunum en azından yumurtlama dönemimi biliyorum minnakkurabiyeler var instada onu takip etmenizi öneriyorum kuzumm
Bu ay artık geçti yumurtlama oldu gibi hissediyorum kasığımda ağrı oluştu geçti yani Hasta olduktan sonra denemeye başlayacağım bende

Merhabalar bizde mayıs ayını değerlendirelim diyoruz folik asit başlamayı düşünüyorum bende ama hangisi olduğuna karar veremedim ,sizler ne kullanıyorsunuz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…