Medical Park Göztepe Hakkında

canım benim tek tupum tıkalı tekinin de akibeti belli degil rahim filminde acık gorunuyor ama iki tup arası 5-6 cm dedi can bey birini etkileyip tıkayan faktor ne ise digerinin islevlerinizde bozmus olabilir dedi
tup bebek yapacak dahi olsan bu ameliyatı olmalısın bos yere olmaması acısından dedi. tupu acmaya calısacak ve diger tupu degerlendirecek o arada tekrar rahim filmi cekilme islemi yapılcakms vs.
can bey yapacak evet ameliyati sonucunda yazarım sizlere. can bey i bir kere gorudm muayne etmedi beni filmlerim tahlillerimde hersey net zaten ultrasonla bakınca gorunen bir sey değli tuplerin durumu. yani tutumu davranısı nasıldır vs bilmiyorum çok dr gezdim artık arastırcak halim kalmadı can bey de iyi diye duydum kot birsey hiç duymadım ayhnı zmanda hala daha jinemer ciftehavuzlar daki klingin ortagı imis sanırım. orda da hasta bakıyor dur muhtemelen aksam saatlerinde vs. iyi bir dr oldugun dusunuyorum yası geregi deneyimleri var gibi guven veriyor ama kısa kısa yanıtlar veriyor kendide dedi zaten çok kısa geçtik hani aklınıza takılan ne olursa olusn arayın her zaman musait olmasam bile donerim birsure sonra dedi. henuz aramadım cuma gunu ameliyat saati için arayacagım o ara aklıma takılanlarıda sorarım

çok geçmiş olsun can beyin hastayım bende ama dediğin gibi yaşı itibari ile tecrübeli birine benziyor.onunla 3-4. kez oldu görüşmem.sorusuna göre uzun yada kısa cevaplar veriyor doğru. adamda profosor edası var o kadar güven verici bence. seni fazla konuşturmuyor ve sadece ona güvenip dediklerini yapmanı istiyor gibi bir his verdi bana..doğumumu orda gerçekleştirmeyi düşünüyorum.3 ayım kaldı.. doppler ultrasona gireceğim 15 gün sonra bakalım.allah herkesin şifasını verir inşallah..

hadi bakalım glckynr deneyimlerini bizimle paylaşırsın artık. Bende şimdilik medicalı düşünüyorum

paylaşırım tabii dört gözle 15 günün geçmesini istiyorum bebeğim 25 haftalık 28 hafta boyutlarında bende 1 ayda 5 kilo aldım diyetteyim kilo takibi yapılıyoo bakalımm

paylaşırım tabii dört gözle 15 günün geçmesini istiyorum bebeğim 25 haftalık 28 hafta boyutlarında bende 1 ayda 5 kilo aldım diyetteyim kilo takibi yapılıyoo bakalımm

ben ilk kez ctesi gittim çok kalabalık tabi hastane ssk anlasmalı oldugundan olsa gerek can bey in odasıda tam kadın dogum girisinde gelen geçen kapının onundetartısan yuksek sesle konusan hersey muayne odasının içinden duyuluyor dikkat toplamak zor oluyork onusurken bile
hamilelik takibinde nasıl glcknry ? zaman ayırıyormu ?

hamilelik takibi çok onemli çunku detaylı olarak sakin ce uzunca bakılması gerek .

Betül online olsa da bize doğum izlenimimlerini anlatsa :)

Betül buraya:) Betül buraya:) şimdi bebişle ilgilenmek zorunda,müsait olamıyodur doğal olarak..Melek cinsiyeti belli olmadan tahmin edebilmiş miydin? Hani kız sola yerleşir,erkek sağa felan derler..

Kızlar her ne kadar oncekı kadar vakıt bulamasamda yınede sık sık gırıyorum sıteye ancak bu topiğe hıc bakmadım sımdıde öyle bı bakayım dedım tesadufen gordum yazılarınızı keske özel mesaj yada zıyaretcı mesjı fılan atsaydınız daha cabuk yanıtlardım..

esrako arkadasım bu tip seylere bende cok onem verıyorum hanı ınsan dogum yapıcaksın 1 gece yatıp cıkıcaksın odayı ne yapacaksın dıye dusunenlerde var ama ınsan guzelde olsun ıstıyor yanı.. hastane yenı zaten malum o bakımdan odalarda guzel..
ozellıkle banyosu ve odanın genıslıgı gayet ıyı.. dedıgın gıbı duvara dayalı fılan degıl camları buyuk genıs aydınlık ferah odalar..
ıkı tane de suit oda var hastanede ıstersen o anda bossa orayıda kıralayabılıyorsun orası cok daha genıs ayrıyeten bır oturma odası felan var gelenlerı musaıt olmadıgında oraya gecırmek ıcın.. bız orayıda dusunmustuk ama gecelıgı 750 ıydı :))..
gerek gormedık zaten normal odaları da gayet ferah ve temız guzel..

zeyned ve melek81 arkadaslarım sormak ıstedıgınız sorular varsa cevaplarım :)..

Selam Zeyned bende başından beri Mehtap hanıma gidiyorum. Bende normal düşünüyorum. O yüzden betülün görüşleri benim içinde önemli.. Deneyimlerimizi paylaşalım. Seni ekledim listeme

Tesekkurler arkadaslar.. Allah sızıde saglıkla kavustursun, guzel kokularını ıcınıze cekın ınsallah mınıklerınızın..

Zeyned canım dogumum cok kolay bır dogum degıldı.. kordon dolanmıstı bebegın boynuna ve elı yuzunde gırmıs tı kanala tabı bunu dogduktan sonra anladık.. yaklasık 10-11 saat suren bır dogumdu.. tabı bu 11 saatın hepsı zorlu gecmıyor sadece son bır kac saat.. zaten dogumhaneye gırdıkten sonra acı hıssetmıyorsun artık hersey sancı evresınde dogum anında acıdan zıyade ıkınma evrelerı var.. onlar yoruyor bıraz enerjı bakımından ama uzun surmuyor ben dogum haneye gırdım 10 dk sonra dogdu oğlum 10 dk sonrada ben cıktım..
benım cok kolay normal dogum yapan arkadslarım var ben onlar kadar kolay yapamadım bıraz zorlu oldu ama ınankı sezeryana tercıh ederım..
ben dogum hıkayemı yazmıstım buraya lınk vereyım bılgılenmek ıstersenız okuyun arkadaslar ustune sormak ıstedıgınız seyler olursa yıne cevaplarım..

Ben de normal istiyorum linki verirsen sevinirim merak ediyorum çünkü.Tekrar geçmiş olsun.Allah analı babalı büyütsün.

Teşekkürler.Bu arada fotodoki senin oğluşun mu?Bir de epidural için ne kadar ücret aldılar ben de medical parka gidiyorum.Göztepeye.Avclarda oturuyorum ama.Doğum sancısı başlaınca nasıl gidicem buradan oraya onu düşünüyorum.

canım evet benım oğlum :)..
epidural ucretı ıcın 500 demısler sanırım ama esım abım fılan 400 e anlasmıs yanlıs hatırlamıyorsam..
avcılardan göztepeye baya uzak secmıssın canım hastaneyı ama doğum sancısı bırden bastırmıyor genellıkle belırtılerle su yada nısan kanama vs yada agrı gıbı yavas yavas baslıyor ıstısnalar harıc..
yetısebılırsın dıye dusunuyorum ama bellı de olmaz tabı nasıp.. yınede doktorunla bunu paylas ıstersen mesafe sorun olur mu dıye..

Ben aynı zamanda Cerrahpaşaya da gidiyorum.Fakat tahlillerimi yanlış yaptılar sonra yanlışlık olmuş dediler.Arkasından doktorla bir sıkıntı yaşadım.Yani nerede doğum yapacağıma karar veremedim henüz.Gökmen Bey ablamın doğumunu yaptıran doktor.O nedenle o kadar uzağa gidiyorum.Sırf doktor için.Bir de kuzenim epidural için keşke normal yapsaydım daha etkili olurdu doğru düzgün ıkınamadım bile dedi.Sen ne dersin?

ayy bende geldım olmazmı dur soru lıstesı cıkarıyorum

vallahı canım epidural bende etkılı olmadgı ıcın ıkısını ayırt edemeyecegım.. ama netten okudugma gore epiduralden cok memnun kalan kısıler var..
ıkıncı dogumum olursa eger tabıkı ne basta normal dogumu ısterım ve yıne mumkun olucaksa baska bır aneztezı doktorunun yaptıgı epidurali..
ama epidural olmasada normalı tercıh ederım sezeryan cok mecbur kalmadıkca hıc tercıhım degıl..

Canım şimdi doğum hikayeni okuyacağım ama Mehtap hanım iyi miydi doğumda? Doğum ne kadara mal oldu? Oda ücreti doğumun dışında mı oluyor? Sen epidral mı oldun? Ben yazını okuyayım ama uğra buralara.

Hayalist bu arada bende ikili testi mi Gökmen beyde yaptırdım. Mehtap hanımla Gökmen bey arasında kararsız kalmıştım.

betulcum okudum dogum hıkayenı cok heyecanlandım cıdden cook gecmıs olsun sımdı keyfını cıkar bebısının
mehtap hanıma gıdıyorum bende henuz hamıle degılım ama cok guvenıyorum oan neden bılmıyom cok rahatlatıyor benı. dogumda nasıldı dıye soracagım bende sakınlestırdımı senı anlayıslı davrandımı.
opuyorum bebısıde senıde canım

okudum çok güzel. okurken gözlerim yaşardı. Allahım bize de kolaylık versin. Çok saol betül paylaşımın için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…