Medical Park Göztepe Hakkında

evet canım mehtap hanımdan memnunum doğumda da ıyıydı takıplerdede.. doğum normal+epidural bırlıkte 1450 e geldı ama o 450 havaya gıttı resmen keske hıc epidural ıstemeseydım.. oda doğum dahil canım odanın ucretı dogumun dısında degıl.. doğum ıcınde hıkayemden bır kac sorunu zaten cevaplayacaksındır yıne olrusa yaz buraya.. yerimseniben

rica ederım arkadaslar bende tesekkur ederım guzel dıleklerınız ıcın..
mehtap hnm a doğum anında ılk bır ıkı ıkınmam da basarılı olamayınca doğurabılcekmıyım dedım ağlamaklı halımın arasında :)) hıc doğurabılcekmısım gıbı gelmıyordu.. tabı kı dedı konustu zaten sureklı ama ben onları duymadım bıle dogrusu o anda ne konusucak halınız oluyor ne cevaplayacak..
o işi bıtırmekle mesgul oluyorsunuz.. bır an once dogurmak ıcın var gucunuzu kullanıyorsunuz..
ve bebek cıkınca o kadar rahtlıyorsunuz kı o rahatlık dunyada yasanacak en guzel rahatlıklardan bır tanesı... bu arada aklınızda olsun dogumda benım bebegım kanalda uzun sure kaldıgı ıcın basında bıraz uzama oldu ama normal dogumlarda olabılıyor bunlar belkı bılıyorsunuz dur ama kısa surede duzelıyor normal halıne gelıyor panık yapmayın ben daha once okudugum ıcın bılıyordum sasırmadım..
ama kordon dolanması kanalda uzun kalmasına buyuk etken dı cogu normal gelısen dogum cok daha kolay oluyor emın olun..

Canım ben Medical Park Bahçelievlere gidiyorum.Çok çok memnunum.Doktorumdanda hastane personelinden ve işleyişten de.Ama Göztepedekini bilemiyorum,o yüzden birşey diyemeyeceğim (

doğum yazısını okudum ürktüm gerçekten ama gözlerimde dolmadı değill.ben doktora bırakacağım kararı.can beyin hastasıyım.ona güveniyorum.ama korkuyorumm

glc aynen oyle yasi itibari ile birde kendine çok guvenli gibi kendinden çok emin sekilde konusunca irdelemiyorsun dedikleri uzerine benim enaz konstgum dr lardan biri sanirim kendi anlatiyor ve anlattiklari simdlik yeterli geliyor. Ama hamilelik takibi falan olursa sayet hamile kalabilirsem jinemer ciftehavuzlarda klinikte de ortakmis oraya gidebilirim bu hastane hengamesinde detayli rahat bakabilirmi bilmiyorum onu o zaman dusuneceğiz artik.

hadi bakalım glckynr deneyimlerini bizimle paylaşırsın artık. Bende şimdilik medicalı düşünüyorum

melek bende yazarim en azindan bir operasyon geçirmis olacagim odalari nasi hemsireler nasi etraf temizmi hijyenik mi bilgimiz olur

paylaşırım tabii dört gözle 15 günün geçmesini istiyorum bebeğim 25 haftalık 28 hafta boyutlarında bende 1 ayda 5 kilo aldım diyetteyim kilo takibi yapılıyoo bakalımm

diyet vs yi kim takip ediyor can bey mi ?

Ben de normal düşünüyorum ama bakalım doktorum ne diyecek?
esra ilk başta uyuşuk oluyorsun ama sezeryanda da sonrasında çok ağrın oluyor.. senin olmadı mı?

beslenme listesi verdi can bey fakat dikkat etmesssem diyetisyen kontrolünde olacağım..
1 hafta sonrasını iple çekiyorum dopplerim var.

Ben de normal düşünüyorum ama bakalım doktorum ne diyecek?
esra ilk başta uyuşuk oluyorsun ama sezeryanda da sonrasında çok ağrın oluyor.. senin olmadı mı?

muhakkak oyledir melek sonuçta sezaryanda karnını bıcakla kesiyor ben sezaryan esnasında sadece karnıma birizi elinle dokunuyor cizgi çizer gibi seklinde hissettim acı yok dokunma hissini duyuyorsun sonrasında bebegi çıkarırlarken çekistirdiler epey midem bulandgını hatırlıyorum acı yok ama hiç birinde boyle gozlerim falan karardı ama basında aneztezi uzmanı oldug için zaten hemen hersikayetine bir enjekte yapıp çozuyordu:) guzeldi ama ya sezaryan uyanık olarak herseyi izliyorsun bebegi ilk sen goruyorsun sıfır acı ile . çok agrım olmadı sonrasında 8 saat uyusuk kalınca zaten ilk birkaç saat bıcak agrısı çok olurmus ben o saatlerde uyusuk oldugum için ç ok acı agrı hissetmedim. dayanılmıycak seyler değildi basımda agrıdımı ben aynı seklide rahatsız oluyorum

beslenme listesi verdi can bey fakat dikkat etmesssem diyetisyen kontrolünde olacağım..
1 hafta sonrasını iple çekiyorum dopplerim var.

demek can bey beslenme listesi vs gibi seylerde veriyor guzel bir uygulama . bir hafta sonra ne zaman doppler in ? ctesi falanmı gidiyorsun sen hastaneye ?

Slm arkadaşlar. Cumartesi Mehtap hanımda kontrolüm vardı. Hastane değiştiriyormuş.Bilginize

Burası biraz ssk gibi oldu. bir hastaya en fazla 15 dk ayırabiliyorsun yetmiyor falan dedi.. Gittiği yerde yarım saatmiş..

Sen Mehtap hanıma mı gidiyordun? Bir de sen sorsana Mehtap hanım hangi hastaneye geçiyorsunuz diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…