Mekikten sonra kramp

PamuKSekeR

artık anne
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
1.971
10
arkadaşlar malum zayıflamaya çalışıyorum bende sizler gibi mekik yağ yakar dediler çekiyodum ama her zaman 30 dan fazla çekmemiştim bi defada.. az önce 50 tane çektim bi anda karnıma kramplar girdi okadar kötüydüki arka arkaya 3 kere kramptan ağladım nerdeyse.. artık mekik çekemem gibi geliyor korkudan :çok üzgünüm: neden oldu bilmiyorum ..

bilginiz varmı bu konuda başınıza geldimi hiç :çok üzgünüm:

ben karın bölgem yanmaya veya ağrımaya başlayınca bırakıyorum başka hareketlere devam ediyorum sonra zorlamadan biraz daha çekiyorum özellikle yan yatıp üstteki bacağını yukarı kaldırıp karnına doğru çekmek suretiyle yapılan hareketle değiştirerek yapıyorum

şekerim ben 10 tane ile başladım yaklaşık 15 gün önce. şimdi 50 çekiyorum hiç rahatsız etmedi. her gün 5 arttırdım. iki günde bir de arttırılabilir. bi de böyle dene bakalım noolcak...

arkadaşlar malum zayıflamaya çalışıyorum bende sizler gibi mekik yağ yakar dediler çekiyodum ama her zaman 30 dan fazla çekmemiştim bi defada.. az önce 50 tane çektim bi anda karnıma kramplar girdi okadar kötüydüki arka arkaya 3 kere kramptan ağladım nerdeyse.. artık mekik çekemem gibi geliyor korkudan :çok üzgünüm: neden oldu bilmiyorum ..

bilginiz varmı bu konuda başınıza geldimi hiç :çok üzgünüm:

Hiç bir vücut hareketini ısınmadan yapma, ısınmadan direkt mekik veya başka bir hareket yaparsan uzun süren ağrıların olur. Ana sayfada Güzellik ve Bakım Ürünlerinde-Vücut Bakımında Tutbet isimli aerobik hocası var onunla görüş o sana daha detaylı bilgi verir.yerimseniben

X