Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Medusamatii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2018
321
338
26
evet benimde 3. Gunum banada gogsun alt tarfinda sicak biseyler oluyomus sanki kaniyomus gibi geliyo dren takilmadi bana acaba ondanmi siz cozumu nasil buldunuz ?

Medusamatii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2018
321
338
26
Ben 1,68 boy 50 kg . Ve 325 cc olsun istedim bu olcu bana cok kucuk geldi sizin boyunuz ve kilonuz daha da fazla kucuk yaptirmayin . Ama gogus kafesiniz darmi meme dokunuz az mi o cok onemli . Yani istediginiz gibi olmayabilir

Medusamatii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2018
321
338
26
Neden yuvarlak dusunmuyosunuz dekolte icin daha belirgin ve hos durucak. Damla protezlerin dondugunu duydum iyice arastirin. Ve ust kisin bos durucak

sayalcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
323
454
İnşallah bebeğim insallahhh ben çok mutluyum buraya girmesem ameliyat oldugumu unuttum bile izlerim çok siliklesti , senin için çok dua edeceğim ama lütfen çıtanı yükselt 350 CC altı asla diyorum ❤️❤️❤️
Kesinlikle katılıyorum. Sonra biraz daha büyük olsaydı dememek için çıtayı yüksek tutun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 521 gün geçti.

sayalcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
323
454
İçeriden evet sanki damlalar süzülüyor gibi bir his değilmi banada oldu.

Medusamatii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2018
321
338
26
Evet ama herkeste olduysa sorun yoktur heralde silikon yer buluyor. Bugun 3. Gunum hic agri kesici almadim cok daha iyi hissediyorum . Sadece 2. Gun sislikten dolayi biraz agrim oldu ama suan superim

sayalcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
323
454
Evet ama herkeste olduysa sorun yoktur heralde silikon yer buluyor. Bugun 3. Gunum hic agri kesici almadim cok daha iyi hissediyorum . Sadece 2. Gun sislikten dolayi biraz agrim oldu ama suan superim
İyi olmana sevindim. Genelde o his oluyormuş canım yorumlarda okumuştum. Bende de oldu

Esmerburc3

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
117
160
İnşallah bebeğim insallahhh ben çok mutluyum buraya girmesem ameliyat oldugumu unuttum bile izlerim çok siliklesti , senin için çok dua edeceğim ama lütfen çıtanı yükselt 350 CC altı asla diyorum ❤️❤️❤️
@leyla_ebrum egerki bu ameliyattan mutlu bi sonucla ayrilmak istiyorsam 350 alti beni asla tatmin etmez canim gogus kafesim nasil genis mi sence bilmiyorum ama doktorla bi gun onceden randevum var o zaman kararlastiricaz canim hic dokum olmadigi icin 350 bile acaba mi diyorum ons daha yuksek cclerde doktorla uzlasabiliriz :halay:

Medusamatii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2018
321
338
26
Yahu bu verdikleri korse dikişlerin üstüne geliyor yanmayan canınızı asıl o yakıyo bunun bi çözümü yokmu :KK43:(((( inanılmaz sıkıyo 1 ay böyle geçmezki

tontiton

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2015
472
1.051
Yahu bu verdikleri korse dikişlerin üstüne geliyor yanmayan canınızı asıl o yakıyo bunun bi çözümü yokmu :KK43:(((( inanılmaz sıkıyo 1 ay böyle geçmezki
Merhaba o korsenin alt kısmının dikişlerime baakı yapmaması lazım. Benim doktorum her gittiğimde ısrarla söylüyordu elinle biraz aşağı çekemiyor musun

mutluluk2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
3.484
6.073
41
Kizlaar sonunda bende tarihimi aldim 20 eylulde ankarada ameliyat olucam bilmem kac senedir bunun hayalini kuruyodum bu platformda yazismalar desteklemeler olmasaydi sayet bunun ustesinden gelemezdim. Her engeli astim son olarak babama soylemek kaldi ailemle yasiyorum ve mecbur olarak babamla paylasmak durumundayim boyle bi durum yasamis olan varsa tecrubelerini benimle paylasabilirler mi :) onun disinda @blackcat07 canim sana ulasamiyorum lutfen bana yardimci olabilir misin bende ayni doktora ameliyat olucam son durumunu cok merak ediyorum foto paylasir misin durumun nasil ins hersey yolunda gidiyodur :) onun disinda @KeediciK , @fatrec , mutluluk2015 mutluluk2015 , @leyla_ebrum kizlar sizden de yardimlarinizi ve tecrubelerinizi esirgememinizi rica ediyorum :) her sey gonlumuzce olsun ins :)
35 yaşında 2 çocuk annesi evli bir bayan olarak babama ameliyat olacağımı söylediğimde bana çoook kızdı. Sonra ben şak diye tişörtümü kaldırdım vw memelerimi gösterdim. Babam dümdüz olan göğüs kafesimi görünce şok oldu ve “ kızııımmmm, senin bi sakalın bıyığın eksikmiş” dedi. Tamam ameliyat ol kızım, biz bakarız çocuklara dedi :KK57: :KK70: Tabi sen benim gibi yapma :KK30:şöyle de: BABACIM BENİM MEMELERİMİN OLMAMAMASI BİR ERKEĞİN MEMELERİNİN OLMASIYLA AYNI ŞEY diyebilirsin mesela :ukala:

Kovaburcukadini

Kendini yeniliyor...⏳
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
119
121
25
Kızlar ben oldum bugün 20. Günüm herşey yolunda ama benim vücudum dar ve derim sıkı olduğu için vücudum 345cc anca almış. Kas zarı yontemiyle yapıldı. Seneye 450/500cc ile değiştireceğim. 450-500cc olanların fotoğraflarını görebilir miyim? Benimde albümün var bu arada güven açısından

Esmerburc3

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
117
160
35 yaşında 2 çocuk annesi evli bir bayan olarak babama ameliyat olacağımı söylediğimde bana çoook kızdı. Sonra ben şak diye tişörtümü kaldırdım vw memelerimi gösterdim. Babam dümdüz olan göğüs kafesimi görünce şok oldu ve “ kızııımmmm, senin bi sakalın bıyığın eksikmiş” dedi. Tamam ameliyat ol kızım, biz bakarız çocuklara dedi :KK57: :KK70: Tabi sen benim gibi yapma :KK30:şöyle de: BABACIM BENİM MEMELERİMİN OLMAMAMASI BİR ERKEĞİN MEMELERİNİN OLMASIYLA AYNI ŞEY diyebilirsin mesela :ukala:
Yaaaaa mutlulukcum yuzumde kocaman bi tebessumle okudum yazini sendeki ne buyuk bi tatli delilik :-) benim memelerime kim baksa oyle der vallahi ama iste gelenekci olunca boyle standart bakiyolar canim gunler yaklasiyor ve ben hala soylemedim son 3 gun kala falan soyluycem galiba soyleyip hemen gidicem saskinlikla kalsinlar napiyim ayol birden soylemek daha iyi sanki :-D bu arada umarim ki cok iyisindir Ferruh hocaya yaptiricam cok eskiden konustugumuz gibi ins yeni memislerimi once ben sonra siz de begenirsiniz mutluluk2015 mutluluk2015