Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok istiyorum aslında yaptırmak ama o kesilenleri gördükçe korkuyorum izlemekte istemiyorum :)
peki 1 yıl ağrı çekildiği doğru mu
dikiş izleri ömür boyu kalıyor mu ?
gerçekten baskı olunca patlama durumu olur mu ?
bir de hamile kaldıktan sonra süt gelir mi
çok soru sordum pardon :)
Bu bilgiler çok kirli bilgiler... Nerden kafanda kalmış anlamadım..
1 yıl ağrı çekmek nedir yaaa.... Ağrılar ameliyattan sonra her gün azalır, rahatlarsın..
Dikiş izleri kişiden kişiye göre degişir. İyi korur bakarsan güzel iyileşir ve iz az olur.Bıçak degen heryerde iz kalır sonuçta 😉
Baskı hissi olacak, ilk günler. Ama bu his sadece. Tabiki patlama gibi bir durum söz konusu olamaz 😀
Emzirme tabiki yaşayabilirsin. Emzirememe gibi birşey söz konusu degil.

Bu bilgiler çok kirli bilgiler... Nerden kafanda kalmış anlamadım..
1 yıl ağrı çekmek nedir yaaa.... Ağrılar ameliyattan sonra her gün azalır, rahatlarsın..
Dikiş izleri kişiden kişiye göre degişir. İyi korur bakarsan güzel iyileşir ve iz az olur.Bıçak degen heryerde iz kalır sonuçta 😉
Baskı hissi olacak, ilk günler. Ama bu his sadece. Tabiki patlama gibi bir durum söz konusu olamaz 😀
Emzirme tabiki yaşayabilirsin. Emzirememe gibi birşey söz konusu degil.
Hm güzel ama izin tamamen geçmesi mümkün değil demekki

Yukarıda yazdığım şeyler hakkında yardımcı olabilecek fikir sahibi olan biri varsa çok sevinirim 🙏🏻
Yaşınız ve kilonuzla bakıp cc öneremeyiz tabiki. Doktor görüşmeleri ayarlayın, gidin muayene olun görüşün. Ne istediginizi anlatın, nasıl bir gögüs istiyorsunuz? Nasıl bir büyüklükte, şekilde... Fotograf gösterebilirsiniz mesela. Size olabilecek şeyleri muayenede, gögsünüze, vücudunuza, fiziginize bakıp söyleyecektir 😉

Yaşınız ve kilonuzla bakıp cc öneremeyiz tabiki. Doktor görüşmeleri ayarlayın, gidin muayene olun görüşün. Ne istediginizi anlatın, nasıl bir gögüs istiyorsunuz? Nasıl bir büyüklükte, şekilde... Fotograf gösterebilirsiniz mesela. Size olabilecek şeyleri muayenede, gögsünüze, vücudunuza, fiziginize bakıp söyleyecektir 😉
Teşekkürler 2 doktorla görüştüm biri bana emzirememeyi göze alarak gir ameliyata böyle bir risk var dedi diğeri senin emzirip emziremeyeceğini ameliyat olmasanda bilemeyiz süt bezeleri ile ilgili dedi açıkçası boyutu ile ilgili çok konuşmadık ama nasıl istiyorsun dedi bende ideal dedim yani bakınca küçük denmesin ama çok büyükte istemiyorum zayıfım çünkü dedim öyle yani bir de damla silikon önerdi daha doğal olur dedi ama ben biraz yuvarlaktan yanayım

Teşekkürler 2 doktorla görüştüm biri bana emzirememeyi göze alarak gir ameliyata böyle bir risk var dedi diğeri senin emzirip emziremeyeceğini ameliyat olmasanda bilemeyiz süt bezeleri ile ilgili dedi açıkçası boyutu ile ilgili çok konuşmadık ama nasıl istiyorsun dedi bende ideal dedim yani bakınca küçük denmesin ama çok büyükte istemiyorum zayıfım çünkü dedim öyle yani bir de damla silikon önerdi daha doğal olur dedi ama ben biraz yuvarlaktan yanayım
Meme küçültme ameliyatlarında doku da alındığı için süt bezleri bir miktar zarar görebilir ama onda bile emzirememe gibi bir durum söz konusu degildir.
Emzirememeyi göze alırsan diyen doktoru baştan bir ele zaten. Acaba haldur huldur mu ameliyatı yapacakki baştan böyle birşey demiş anlamadım 😡
Tabiki emzirme konusunu kimse bilemez. Her çocuk kendi rızkı ile dünyaya gelir. Misla benim kızım 3 ay emdi, oglum bir sene. Yediğiniz içtiğiniz, yaşadığınız üzücü bir olay, herşey emzirmenizi etkiler. Meme büyütme ameliyatında protez meme dokusunun ya altına koyulur yada onun altındaki kasın altına. Yani süt bezlerinin zarar görmesi çok düşük ihtimal. Doktorun titiz çalışması önemli .
Damla yuvarlak protez konusuna gelirsek ben yuvarlak protezden yanayım tabi.
Bence görüşme yapmaya devam et. Birçok özel doktorun görüşmeleri ücretsiz.

Merhaba kızlar buraya yazmıştım doktor seçimindeydim en son ama oldum bitti 6.günümdeyim en zorunu atlattım burdan çok bilgiler aldım o yüzden bende paylaşmak istedim
168 boyum 375cc yuvarlak ultra high profile mentor takıldı 400 cc de takarım güzel olur dedi ama ben çok büyük olmasn dedim c cup istedim memnunum bakalım ödem gidince nasıl olacak

Merhaba kızlar, ben 15 tatilde ameliyat olmayı düşünüyorum bekar ve 24 yaşındayım 50 kiloyum göğüs dokum yok denecek kadar boyut konusunda kararsızım çok büyük olsun istemiyorum bakıldığında normal yada normalin bir tık üstü dursun istiyorum cc önerebilecek olan var mı yada fotoğraf paylaşabilecek internette araştırıyorum fakat boyutlar hakkında doğru bir bilgiye ulaşamıyorum bir türlü
Boyutlarla arama yapma sen nasıl görünmesini istediğin,beğendiğin fotoları telefonuna kaydedebilirsin muayenede gösterip doktor hangi cc ile o boyutlara geliceğine karar verir istediğin duruşu falan da anlatmış olursun cclere biz karar vermiyoruz bi kaç doktora gidersin aynı boyutlardaysa söyledikleri en uygunu odur zaten

problem olan cok uzaktayim iki cocuk var okul is yani ben gelince artik ameliyati da yapip donmek istiyorum 3 4 doktorun asistaniyla gorustum ama uygun olan hangisi bilmiyorum artik bas agrisindan duramiyorum ozel hayatimi cok etkiliyor cok kilo verince cok da sarkma oldu.dr bulent tekerekoglu dr aylin karabulut dr erdem guven dr cetin duygu asistanlariyla gorustum fotolari inceledim burdaki yorumlari okudum ama emin olamiyorum bunlardan hangisi sizce ayrica dr erdem guven icin cok ucuk bir fiyat istediler
Merhabalar ben de Erdem Bey’e muayene oldum, Cok guven veren bir doktor gerckten, fiyat bana da cok yuksek geldi. Fakat diğer doktorların fiyatlarını bilmiyorum, diğer doktorlar ne kadr fiyat verdiler? Siz ameliyat oldunz mu?

problem olan cok uzaktayim iki cocuk var okul is yani ben gelince artik ameliyati da yapip donmek istiyorum 3 4 doktorun asistaniyla gorustum ama uygun olan hangisi bilmiyorum artik bas agrisindan duramiyorum ozel hayatimi cok etkiliyor cok kilo verince cok da sarkma oldu.dr bulent tekerekoglu dr aylin karabulut dr erdem guven dr cetin duygu asistanlariyla gorustum fotolari inceledim burdaki yorumlari okudum ama emin olamiyorum bunlardan hangisi sizce ayrica dr erdem guven icin cok ucuk bir fiyat istediler
Dr Çetin Duygu derim

Geçen hafta 4 doktor ile görüşme yaptım.ikisi mentor diğer ikisi polytech tercih ediyorlardı ki biri B-lite diye bir ürün önerdi polytech markasınınmış ,karşılaştırmam için örnekleri elime aldığımda ağırlık farkı epey hissediliyordu, fiyat olarakta 8-10bin tl daha fark ödeyeceğimi söyledi. Ürün hakkında araştırma yaparken yeni teknoloji olduğu yazıları dışında hiç kullanıcı yorumuna rastlamadım. Bu ürünü kullanmış olan yada bilgisi olan var mı?

Merhaba,

Cuma günü ameliyatım var.Doktorum Zekeriya Kul, Motiva Ergonomix 355 cc kas altı high profil olarak karar verdik. Fakat Perşembe ameliyat öncesi görüşmemde 380 - 400gibi bir sormayı düşünüyorum bi tık daha büyük olsa mı diye.
Doktorum ne kadar büyük olursa iyileşme ve komplikasyon riski o kadar atar demişti, kafama takılan o.

Sorum daha önce ameliyat olanlara, ben kendimiz 3-4 gün çok fazla ağrı ve acı fikrine alıştırdım ama ya sonrası?
10. günde işe başlayacağım mesela, bir de iki yaşında kızım var.
Ağrı ve konforsuzluk hali ne kadar sürüyor, ne kadar sonra normal hayatıma - işlem olmamışçasına dönebileceğim?

Benim 350cc konuldu ama cok büyük geliyor kas üstü 3 cocugum var sarkiklik vardi 75b di önceden simdi cok büyük geliyor gözüme iyi düsünün boyum 165kilom 60

Benim 350cc konuldu ama cok büyük geliyor kas üstü 3 cocugum var sarkiklik vardi 75b di önceden simdi cok büyük geliyor gözüme iyi düsünün boyum 165kilom 60

Merhaba benim hiç yok denecek kadar az, hatta emzirmeden sonra tamamen düzleşti diyebilirim o yüzden çok büyük duracağını sanmıyorum.Boyum 172 cm, 54 kg.yim.Ama tabi son kararı perşembe günü doktorumla son görüşmede vereceğiz.

Herkese merhaba. Uzun zamandır foruma girmiyordum. Sistem oldukça değişmiş. Eskiden kendi profilimizde fotoların olduğu bir yer vardı. Şu anda göremiyorum. Resimlerimiz nereye gitti? Ameliyattan önceki halim orada vardı ama bulamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba kızlar buraya yazmıştım doktor seçimindeydim en son ama oldum bitti 6.günümdeyim en zorunu atlattım burdan çok bilgiler aldım o yüzden bende paylaşmak istedim
168 boyum 375cc yuvarlak ultra high profile mentor takıldı 400 cc de takarım güzel olur dedi ama ben çok büyük olmasn dedim c cup istedim memnunum bakalım ödem gidince nasıl olacak

Selam bende de 375 cc ultra high profil profil var kas üstü takıldı boyumda 175 ben ameliyat olalı 1 yılı biraz geçti aklına takılan birsey olursa sorabilirsin :)

Merhaba, dün sabah 375 cc motiva ergonomix silikon ile ameliyat oldum.Baskı hissi mevcut ancak dayanılmayacak gbi bir ağrı çekiyorum diyemem.
Emzirmeden sonra göğsüm dümdüz tahta gibi olmuştu.375 şu an ne büyük ne küçük idare eder gibi olmuş ama daha önce yaptıran arkadaşlar küçülüyor yazmışlar.Nasıl bir küçülme anlatabilecek var mıdır?Teşekkürler.
Bu arada ameliyat sonrası dr direkt korse sütyen giydirmiş kenarından kaldırıp bakabiliyorum ama belli yani büyük değil.

X