Meme dikleştirme gerekli mi değil mi nasıl anlarım?

extraterrestrial

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2013
378
181
Merhaba, meme büyütme ameliyatı olmak isterken araştırmalarım sonucu 5 dr ile görüştüm ve üçü direk protez uygun görürken 2 dr dikleştirme olmazsa olumsuz sonuçlar alırsın gibi yorumlar yaptı. Göğüslerimin üst kısmı emzirmeden boşaldı ve çok hafif sarkma var ben de farkındayım ama örneğin kalem koysam duracak kadar değil oldukça az.. Kafam inanılmaz karıştı yalnızca güzel doğal bir göğüs istiyordum dikleştirme konusu canımı şıktı biraz.. Tecrübeli olanlar lütfen yardım

Merhaba, meme büyütme ameliyatı olmak isterken araştırmalarım sonucu 5 dr ile görüştüm ve üçü direk protez uygun görürken 2 dr dikleştirme olmazsa olumsuz sonuçlar alırsın gibi yorumlar yaptı. Göğüslerimin üst kısmı emzirmeden boşaldı ve çok hafif sarkma var ben de farkındayım ama örneğin kalem koysam duracak kadar değil oldukça az.. Kafam inanılmaz karıştı yalnızca güzel doğal bir göğüs istiyordum dikleştirme konusu canımı şıktı biraz.. Tecrübeli olanlar lütfen yardım
Açıkçası ben düşünüyorum küçültme ve dikleştirme . Kilolarımı verince inşallah. Böyle şeyleri kendi kendine karar vermelisin 😊 sen memnunsan olma canın sıkılıyorsa ol. Ama ameliyattan önce spor yapmanı öneririm . Anladığım kadarıyla ameliyat olmadan bir iki egzersiz hareketi ile toparlayabileceğin bir durum . Saygılar 😇

Bnmm konularima göz at

Merhaba. Sarkıklık çok var mıydı acaba?

Merhaba çok yoktu yalnızca üstler boşalmıştı doğum kiloları alıp vermekten sınırdaydım bence.. Dün kontrolde açıldı görüntüden gayet memnun oldum ama ağrılardan yana sıkıntım var malesef direnler aşınmadı pazartesi sabaha tekrar randevulaştık dirensen sonra rahatlarsın diyenler var bilemiyorum bu kramplar nasıl ve ne zaman geçer 😔

Merhaba çok yoktu yalnızca üstler boşalmıştı doğum kiloları alıp vermekten sınırdaydım bence.. Dün kontrolde açıldı görüntüden gayet memnun oldum ama ağrılardan yana sıkıntım var malesef direnler aşınmadı pazartesi sabaha tekrar randevulaştık dirensen sonra rahatlarsın diyenler var bilemiyorum bu kramplar nasıl ve ne zaman geçer 😔
Çok geçmiş olsun. Bence en zor zamanları atlatmışsınız. Artık her geçen gün daha iyi olursunuz merak etmeyin hiç 💜 Darısı bize diyelim o zaman 🤗

Güncelleme! 1. Hafta

Merhaba herkese, ameliyat olmadan önce deli gibi araştırıp çok az detaylı bilgiye sahip olduğum için ilk zamanlarımı detaylandırmak istiyorum.. Belki birine bir faydam dokunur..

Dual plan 300 cc orta yükseklikte Mentor marka protezim için;

Bugün ameliyat olalı tam bir hafta oldu. Ağrıların ciddi oranda azaldığını söylemiş herkes bu günlerde ancak benim 4. Günden sonrası hep aynı derecede devam ediyor.. Evet o ilk 3 günü atlatmanın sevinci bi tık olsun yok değil ama hala ağrılarımın geçmiyor olması da çok can sıkıcı.

Korsem çok sıkı olduğu için göğüslerime kramplar giriyor.. En ufak bir uzanmada kollarımı kullanmaya çalışmada hemen bir sancı ile donakalıyorum.. Doktorum normal olduğunu söylese de canım çok sıkılıyor.. Hala çoğu ihtiyacımı kendim göremiyorum. Mesela yemek yapamıyorum banyo yapamıyorum saçımı toplayabiliyorum ama canım çıka çıka ve araba kullanamıyorum yani denemedim ama kapısını bile açabileceğimi sanmıyorum..

Yarın öğlen drenlerimden kurtulacağıma inanmak istiyorum 😤 Herhangi bir acısı ağrısı zorluğu olmamasına rağmen herkes drenler çıkınca çok rahat edeceğimi söylüyor..

Olumlu hissettiğim tek şey tüm bunların sonucunda istediğim şekle ve büyüklüğe kavuşacak olmam..

Öncelikle geçmiş olsun canım sana özelden kendi memelerimin fotoğrafını atsam banada bir fikir olur diye düşünüyorum bende yaptırmak istiyorum ama sadece bir doktorla görüştüm ve o da bana dikleştirme olmadan güzel olmaz dedi yardıma ihtiyacım var zahmet olmazsa fikrini almak istiyorum

Öncelikle geçmiş olsun canım sana özelden kendi memelerimin fotoğrafını atsam banada bir fikir olur diye düşünüyorum bende yaptırmak istiyorum ama sadece bir doktorla görüştüm ve o da bana dikleştirme olmadan güzel olmaz dedi yardıma ihtiyacım var zahmet olmazsa fikrini almak istiyorum
Eger meme ucun assagi bakiyorsa kesinlikle daha kotu oluyor protezden sonra . Sadece sarkik ama meme uclari karsiya bakiyosa çok da gerekli degil

Siz karar verin bi fikir verin ben karar veremiyorum

Eklentiler

• 9BEB6BA6-1B45-4F5B-BF01-766878D8FF94.png
    9BEB6BA6-1B45-4F5B-BF01-766878D8FF94.png
    423 KB · Görüntüleme: 300
X