meme estetiği

the87

merhaba :)
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
5
7
27
arkadaşlar selam, aranıza yeni katıldım :))) size bir kaç sorum var, çarsamba günü silikon meme ameliyatına giricem, ameliyat süreci nasıl geçiyor acaba, ameliyatta 3 saat önce hastanede olmamı söylediler o süreç esnasında neler yapılıyor acaba. ve kas arkasından olacak ameliyatım gerçekten bahsedildiği kadar ağrılı mı :KK43:

Selam hosgeldin. Ameliyattan once damar yolun aciliyor kan aliniyor. Anestezi uzmani gelip sana sorular soruyor. Sonra doktorun geliyor son kez ölçme isaretlemeler yapiliyor. Sonra hoopp ameliyata :) kas altından oldum bende gercekten agrili bir sürec ilk 3.4 gunu atlattinmi rahatlarsin biraz. Gecmis olsun simdiden

arkadaşlar selam, aranıza yeni katıldım :))) size bir kaç sorum var, çarsamba günü silikon meme ameliyatına giricem, ameliyat süreci nasıl geçiyor acaba, ameliyatta 3 saat önce hastanede olmamı söylediler o süreç esnasında neler yapılıyor acaba. ve kas arkasından olacak ameliyatım gerçekten bahsedildiği kadar ağrılı mı :KK43:
AA ne güzel memişli olmaya az kalmış :KK66:
Ameliyat süreci herkesin farklı geçer,ağrı durumuda kişisel. Kimi kolay atlatıyor kimi zor. Kas altı olupta kolay atlatanlarda var,umarım sizde bu guruptan olursunuz :KK66:
Ameliyat öncesi tahlilleriniz yapılır,anestezi doktoru sizi görüp değerlendirir. Doktorunuz gelir konuşursunuz Ve çizimleriniz yapılır. Herşey tamam olunca sıranız gelince ameliyata alınırsınız :dua:

Mrb arkadaşlar bende 15 şubatta yani dün göğüs büyütme ameliyatı oldum açıkcası daha basit kısa süreli Bi ameliyat düşünüyordum 1.5 saat sürdü ameliyat sonrası hareket etmek oldukça zor düne göre iyiyim ama çok kararlı iseniz olun derim ağrı eşiğim yüksek olduğu halde acısı çok yatmakta zor bklm 3 yada 4 güne normale dönerim inşlh kg 54 boyum 1.58 275 cc mentor protez takıldı şuan bandajlı merak ediyorum Nasıl olacak 33 yaşındayım 2 oğlum var emzirmeden dolayı oluşan sarkma ve deformasyondan dolayı bu kararı verdim

Çok geçmiş olsun arkadaşlar peki nereye ve nekadara oldunuz yazabilirmisiniz bide yuvarlakmı yoksa damlamı taktırdınız o neye göre kararlaştırılıyo.hastanede yatırıyolarmı taburcu ediyolarmı aynı gün

Merhabalar bnde 10 gun once ameliyat oldum ve agrilarim hala var.sag 300 sol 275 cc kas alti..hala tek basima yataktan kalkamiyorum sag gogsumde inanilmaz bi agri var kramp gbi kalkarken icinde birseyler eziliyor gbi bi baski.gogus ucum ayri gogsum ayri agriyor.bu normal mi sizce.

X