Memurluk mu öğretmenlik mş

Atanma konusunda hiç sıkıntı yok yeterli puanı rahat yapabilirim. Öğretmenlikte tempo işini merak ediyorum açıkcası. Yani işin özü cocuklara konuyu en güncel, müfredata uygun sekilde anlatmak değil mi aslolan. Yani örnegin suan denetimlere gidiyorum bu işte cok tempolu, ğnsanlar kandırmaya calısıyor işi dogru yapmaya calısıyoruz bi taraftan insanlarla ıgrasıyoruz vb gibi.
Örnegin haftalık 25 saat derse girdim dersime hazırlandım en verimli sekilde anlatmaya calıstım. Acaba bundan daha fazla olarak benim bilenedipim durumlar var mı?
Yaz tatilinin, dönem aradı tatillerinin ve haftalık fiili çalışma saatinin daha ideal oldugunu düşündüm kendimce. Hazırlık ve evde mesai sürecinin devam edecegini biliyorum dakat en azından evde olabilecegin diye düşündüm
Öğretmen olarak atandıktan sonra önce doğuya gideceksiniz ve 3 +1 sistemde hemen eş durumu tayin olamayacaksınız bunu biliyorsunuz değil mi.esiniz sizle gelebilecek mi atandiginiz yere.kizinizin sağlık problemi varmış Allah şifa versin gittiğiniz yer sağlık imkanları konusunda elverişli olacak mı belli değil.atanfiktan sonra eşiniz olmasa bile sizle gelebilecek biri var mı aileden. 3 yıldır bu sıkıntıyı yaşayan biri olarak söylüyorum gerçekten çok zor

X