Mesajlarımızı okuyan kv

Ayy ne cirkinlik! Kan beynime sıçradı yemin ederim.
Bence sorun kocanizda. Annem okumuştur ne demek. Eşim boyle birseyden emin olmayi birakin, en ufak şüphe duysa evi birbirine katar.
Yeni evliydim, eşim 1 gece sehir dışına gitmişti kayinvalidemlerde kalmıştım. Ben uyurken sabah bas ucumdan tabletimi almis gorumcem. 21 22 yaşındaydı o zaman. Inanilmaz sinirlenmistim aptal kafam hic bisey dememiştim. Bir daha esim olmadan evlerinde kalmadım.

Kaynanan okuyorsa daha guzel mesajlaş bacım 😀 canım kocam bal kocam şeklinde. Hahaha. Merak ettiği bu mudur görsün ne diyelim . Ay ne saçma ne terbiyesizlik ya. Valla çok sinir oldum. Şifreyi değiştirtme hiç. Mesajlaşmaya devam 😀 bence merak eden kıskançlığından bakıyodur.

Ayy ne cirkinlik! Kan beynime sıçradı yemin ederim.
Bence sorun kocanizda. Annem okumuştur ne demek. Eşim boyle birseyden emin olmayi birakin, en ufak şüphe duysa evi birbirine katar.
Yeni evliydim, eşim 1 gece sehir dışına gitmişti kayinvalidemlerde kalmıştım. Ben uyurken sabah bas ucumdan tabletimi almis gorumcem. 21 22 yaşındaydı o zaman. Inanilmaz sinirlenmistim aptal kafam hic bisey dememiştim. Bir daha esim olmadan evlerinde kalmadım.
Sizin gorumceniz de ayip etmis

Merhaba kk üyeleri :)
Bayramda kız kardeşim şehir dışından geleceği için görüşelim diye ben annemlere geldim, eşim annesinde kalıyor. Dün gece eşim yatmadan önce bana iyi geceler mesajı atıp yattı. Ben daha geç yattım. Yatarken eşime mesaj atacaktım ki bir de baktım son görülmesi daha geç bir saat ve son mesajıma görüldü atılmış. Ben de mesaj attım uyandın mı son gorulmen değişmiş diye. Eşim sabah olunca mesaj attı, ben uyudum annem bakmıştır diye. Ben de çok sinirlendim ama o senin telefonun, ben mesajlarımızın annen tarafından okunmasından rahatsız oluyorum, ya şifreni değiştir ya da güzel bir dille uyar dedim. Tamam haklısın dedi. Ya arkadaşlar ben birkaç gün önce fantezi gecelik almıştım, eşime de resim çekip atmıştım. Kv o resmi görmüş olabilir. Zaten kv bunu hep yapar. Eşimin telefonunu hep karıştırır, biri arasa hemen sorar kim arıyo diye.. ben bile girip eşimin mesajlarını okumuyorum, kiminle konustuguyla ilgilenmiyorum. Bu ne saygısızlık, hic özel hayat bırakmıyor yaa. Meraklı, her şeye burnunu sokacak. Çarşıdan geliriz hemen poşetlerimize sarılır bakayım ne aldınız diye. Huyu çok güzelmiş gibi bir de bizimle yaşama hayalleri kuruyor kadın. Valla uzaktan bile çekilmiyor 🤦‍♀️
Kaç yaşına gelmiş evli barklı adamın telefonunu kurcalamak nedir ya, ne değişik tipler var. Eşiniz de bi zahmet telefonuna sahip çıkmayı öğrensin.

artık imdat dıye bagırmak ıstıyorum ya

su ''bazı'' kaynanalar sanırım pandemı surecınde en cok zehır sacıp kan emenler grubuna dahil oldular bunlar bence gızlı bır orgut falan

son 1 aydır kadınlar kulubu kadınlar kulubu olalı bu kadar cok kaynana terorune tanık olmamıstır

yorulmadınız mı kaynanalar bıkmadınız mı ya valla yeter ha .

öf .

bı salın bızı ya bı bırakın

nasıl bır mısyon edındınız kendınıze derdınız ne sızın

yıldık.

pes ettık tamam sız kazandınız tamam sızsınız yeter artık.

cürümüm kadar ısyanımı ettıkten sonra konu sahıbı sıze mesajım
annem bakmıstır dıyen buna musade eden estende bır cacık olmaz bunca zaman ''anne canın bu kadar sıkılıyorsa yararlı ısler edın koca adamım evlı barklıyım benım telefonumda senın ısıne yarayacak seyler olmaz gıt +90 yas kaynanalar grubuna falan dahıl ol yasına gore davran'' dıyemıyorsa zaten bırseylerı cozmenız zor olur

Kv genelde instagrama girer esimin telefonundan, can sikintisindan akrabalarına felan bakar, esim bu yuzden sakincali bulmuyor, ama bilmiyor ki mesajlara da giriyor, bunu da ben bildiriyorum esime 'bak whatsabina girilmis mesajlarim okunmus ona gore' diye..
kaynanaya telefon alın ıcıne facebook ınstagram falan yukleyın akrabalarını ekleyın verın oynasın.

Bundan sonra öyle bir şey farkederse; anne eşimle yazışmalarımızı okuma. Ben sana anlatırım yaz. Ciddiyim.

X