Metabolizmayı Hızlandıran,Tok Tutan,Yağ Yakan,Hastalıklardan Koruyan Kür

honestysl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2011
150
3
Arkadaşlar...işte size hem metabolizmayı hızlandıran hem yağ emilimini azaltan,hem tok tutan bir de bunların üstüne sizi hastalıklardan koruyan en önemlisi de kanserden koruyan formül..
Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce 1/2 ya da 1 çay bardağı suyun içine tepeleme 1 çay kaşığı toz zencefil + 1 çay kaşığı tepeleme toz zerdeçal + 4-5 damla ya da az doldurulumuş 1 çay kaşığı çörekotu yağını suyun içinde karıştırıp içiyorsunuz..25-30 gün önceden tartılın.. Içmeden önce kaçtınız.. Içtikten sonra kaça düştünüz..gözlerinizle görün..
Ben denedim.. Ama ben hastalıklardan korunmak için içiyordum.. Iştahım da yerindeydi yani..baktım ki iştahım kesilmeye başladı.. Tokluk hissi verdi..sonra bende tatlı atakları oluyordu hergün..tatlı ataklarını tamamen geçirdi..hayretler içerisinde kaldım..deneyin.. Farkı görün..ben tartılmadım ama 20 gün kadar içinde 3-4 kilo vermişimdir..hem de açlık ve halsizlik, sinirlilik hissetmeden....
Zerdeçal başta kanser olmak üzere sizi 100 den fazla hastalıktan korur..vücuttaki iltahabı eritir..zencefil solunum yolları ve kanser için iyidir..metabolizmayı hızlandırarak sizi tok tutar..sindirim sistemini çalıştırır..
çörekotuda şekeri dengeler..aç karnına alındığında zayıflatarak tepeden tırnağa vücudu ve hücreleri yeniler..ölümden başka herşeye devadır..
Artıları çok fazla olan bu formülü denemenizi şiddetle tavsiye ediyorumm...:))
1 TAŞLA 100 DEN FAZLA KUŞ VURUN:))

Evet.. Zencefil kan sulandırır.. çörekotu da adet söktürür..hamile kalmak isteyenler ya da lohusa olup bebek emzirenler doktorlarına danışıpda kullansınlar...ama hamile kalmak istemeyen ya da lohusa olmayanlar çocuk emzirmeyenler bence mutlaka kullanmalı..zerdeçalı ve zencefili dünyaca ünlü onkoloji profu erkan topuzun önermesinin yanında birçok proflar tavsiye ediyorlar..çörekotunu da aynı şekilde..ender saraçtan tutun ahmet marankiye kadar..ya da eğer şüpheniz varsa googledan araştırın ve de doktorunuza sorun..ben sadece bu bilgiyi paylaşmak istedim..belki zayıflamak isteyipte dışarıdan destek ya da bilgi almak isteyenlere deneyen bir kişi olarak bir parça fikir verdiysem ne mutlu bana..:)))

arkadaşım tarifini aldım da ılık suya mı soğuk suya mı olacak. birde yaklaşık ne kadar zaman yapmalıyız biraz açarmısın.

ayy vallahi ben bugün denedim ama tadi çok ama çok igrenç ve çok aci oldu zar zor içtim bin pi$man oldum oysa genelde igrenç $eyler içerim zayiflamak için ama bu seferki en beteriydi

canım dediğim gibi ben zyıflamak için içmedim..hastalıklardan korunmak için içtim..ama dediğim gibi iştahımı kesti..üstelikde yemediğim halde ne bir açlık hissi ne bir halsizlik ne de sinirlilik..bunların hiçbirini yaşamadım..hergün tatlı ihtiyacı hiissederdim..tatlı ihtiyacımı kesti..bunu yapan çörekotudur..çörekotu şekeri dengeler..kabızlığımı bitirdi.. yani sindirimi kolaylaştıran da zencefildir..ben 20-25 gün kadar içtim..siz 1 ay deneyin..sonra 10-15 gün ara verin.. ben 20 gün kadar içtim..20 günde zayıfladığımı vücudumda bir incelme hissettim..yani2-3 kilo vermiş olabilirim.. önceden tartılmadığım için..zaten sağlıklı olan birden kilo vermek değil..her ya 3 -4 kilo verirseniz bu hem sağlıklı olur hem de kalıcı olur..yani vucuttan su ve kas kaybı olmadan yağ atarak ve de uzun sürede zayıflamak en doğrusudur..
tadı gerçekten berbat..ama çok iğrenerek içiyorsanız içtikten sonra bir kaşığın ucuyla bal alın dilinize..ağzınızın tadı değişsin diye..deneyin..bişey kaybetmezsiniz..(hamile kalmak isteyenler ve de emzikliler denemesin ama)......:)

bugün bende çörekotu koymadan içtim zehir gibi gerçekten devam etmeye çalışıcam

bende deniyeceğim inşallah zayıflarım kavitasyona gidiyorum ama şu ana kadar çok belirgin bir incelme olmadı.

özellikle mide bulantısı için ve de hazımsızlık için zencefil öneriliyor..yine de denemek için ilk başlayanlar ben tepeleme çay kaşığı içtim ama siz tepeleme yapmadan karıştırıp için.. bu arada çörekotunu karıştırırsanız çörekotu mutlaka kahvaltıdan yarım saat önce içilmeli...tok karnına içerseniz çörekotunu kilo alırsınız...4-5 damla çörekotu yağı karışıma katmanız yeterli..
bu arada şöyle bir bilgi öğrendim..eğer zerdeçalı bu şekilde yerseniz sizi kanserden %70 civarında korurmuş..zerdeçalın emilimini arttırmak ve de %100 etkisinden yararlanmak istiyorsanız işte size kanserden korunma formülü;
KÜÇÜK BİR KASE SAF ZEYTİNYAĞI
KIRMIZI ACI PUL BİBER
BİRAZ KARABİBER
KEKİK
1 ÇAY KAŞIĞI ZERDEÇAL
BİRAZ LİMON SUYU
BUNLARI HEPSİNİ SAF ZEYTİNYAĞININ İÇİNDE KARIŞTIRIYORSUNUZ..SABAHLARI YA DA GÜN İÇİNDE EKMEĞİNİZİ BANIP YİYORSUNUZ..
Hindistanda kanser oranı %1 miş arkadaşlar.. sebebi neymiş biliyormusunuz? bu insanlar hergün baharat olarak zerdeçal tüketiyorlarmış..üstelik beslenmeleri kötü olduğu halde..
BU BİLGİ PROF. DR.ERKAN TOPUZ DAN..
BU BİLGİYİDE SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM..:)

selam kizalr bir kaç gün önce mesaj yazmi$tim buraya tadi çok igrenç diye ama yinede içmeye devam ettim, anlatayim ama detaylarini
önceden toplamda 1 tatli ka$igi tepeli koyuyordum suya (yarisi zerdeçal yarisi zencefil) ama $imdi ikiye bölüp iki kerede içiyorum
sakin ilik suya koymayin acisi agizdan çikmiyor, yarim çay bardagi soguk suya yarim tatli ka$igi koyuyorum kari$tirip içiyorum üstüne hemen su içiyorum acisini nerdeyse hissetmiyorum
günde 3 kere içiyorum ama sabah aç karnima degil hafif kahvalti yaptiktan sonra içiyorum

faydalarina gelince, gerçekten i$tahi kesiyor heleki tok karnina içince sanki patlayacakmi$ gibi oluyorum en iyisi az yedikten sonra kari$imi içmek zaten sonra tekrar yemek yemek istemiyorsunuz :)

canım ben 2010 da 1 tatlı kaşığı zerdeçal ve 1 tatlı kaşığı zencefili karıştırıp sabah akşam içtim.. ama belli bir süre sonra karaciğerimde ağrı olmaya başladı.. doktora gittim ve de ultrasonda karaciğerimin gayet iyi olduğunu söyledi radyoloji doktoru.. ama kan sonucumda ALT denilen bir karaciğer enzimi çok az yüksek çıktı.. yani anladığım kadarıyla zerdeçal karaciğeri direkt çalıştırdığı için fazla yemek karaciğeri yormuş.. yani doktorun da dediği bu.. karaciğerin yorulmuş dedi..fazla yememenizi tavsiye ederim..

bende 2 martta başladım tarife göre yapıyorum kilomda eksilme yok ama herkes çok zayıfladığımı söylüyor yani müthiş bir incelme var sonucu yazarım burya
hafta içi brz ağır yediğim için bgn ve yarın pirinç lapası diyeti yapıyom zaten 3 kilo vermek istiyorum inşlh bunuda bu formülle veririm z

bende 2 martta başladım tarife göre yapıyorum kilomda eksilme yok ama herkes çok zayıfladığımı söylüyor yani müthiş bir incelme var sonucu yazarım burya
hafta içi brz ağır yediğim için bgn ve yarın pirinç lapası diyeti yapıyom zaten 3 kilo vermek istiyorum inşlh bunuda bu formülle veririm z

canım pirin lapası diyetini yazarsan sevinirim

Arkadaşlar..sadece tek tip beslenerek zayıflayamzsınız..zayıflamayı bir kenara bırakın sağlığınızdan olursunuz..aç kalarakda zayıflayamazsınız..az yiyerek kilo probleminizi çözebilirsiniz..aman dikkat..

canım ben 2010 da 1 tatlı kaşığı zerdeçal ve 1 tatlı kaşığı zencefili karıştırıp sabah akşam içtim.. ama belli bir süre sonra karaciğerimde ağrı olmaya başladı.. doktora gittim ve de ultrasonda karaciğerimin gayet iyi olduğunu söyledi radyoloji doktoru.. ama kan sonucumda ALT denilen bir karaciğer enzimi çok az yüksek çıktı.. yani anladığım kadarıyla zerdeçal karaciğeri direkt çalıştırdığı için fazla yemek karaciğeri yormuş.. yani doktorun da dediği bu.. karaciğerin yorulmuş dedi..fazla yememenizi tavsiye ederim..

bende 1 hafta kadar uyguladım aynen karaciğerimde ağrı oluşmaya başladı.bu yazıyı görene kadar nedenini anlamamıştım.sanki yara varmış gibi sancı yapıyodu.bende biraz ara versem iyi olucak sanırım.

arkadaşlar 2 gündür içiyorum berbat ötesi birşey mide bulantısı yapıyor.fakat pes etmek yok bubuda deneyelim

X