Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

ben mfk karışımı aynı zamanda eş paketi almıştım eşime. Sanırım aynı etkimiymiş. Eş paketi bitince sadece mfk karışımıyla devam etsek oluyor mu acaba. Yanında azoperm, antox, advıctor içeriz. Olur mu böyle
Olur canım

Canım bendede pcos yok kromozumunda genişleme var ddin bide amh düşüklüğünede advictor veriyor bir de demir Sınırda cıktıysa Ferris alabilirsin doktorun demir ilacı çıktı d vitamini de ztn eş paketinde var zaten
Merhaba benim 6 yıldır olmuyor sebebsiz infertilite dendi Dr mfk araştırıyorum bende. Eşimin sperm sayısı 128 milyon bende pcos miyom var sol tüpüm yok dış gebelikten dolayı. Ama doktorlar bunların hiçbiri gebeliğe engel değil dedi aşılama yaptırdım olmadı bana da yardimci olabilir misiniz?

Nedenn takviye kullananlar mesaj yazmıyor buraya. Veya hamileler. Sperm sorunu olanlar kimler. Takvıyelerden snra fark gördünüz mü ? Doktor bey demişti canlı yayında menide koyulaşma yani şefaflık değilde beyazlık çoğalırsa işe yarıyor demektir takviyeler demişti. Eşim kullanmaya başladıgında ilk bır hafta snra görmüştüm baya koyulaşmıştı ama artık eskisi gibi sanki gelıyor bana 🥺 siz bu farkı gördnz mu
Evet canim bende gördüm ve sanki kokusundada farklilik var

Merhaba benim 6 yıldır olmuyor sebebsiz infertilite dendi Dr mfk araştırıyorum bende. Eşimin sperm sayısı 128 milyon bende pcos miyom var sol tüpüm yok dış gebelikten dolayı. Ama doktorlar bunların hiçbiri gebeliğe engel değil dedi aşılama yaptırdım olmadı bana da yardimci olabilir misiniz?
Canım kullanmayi dusunuyorsan ilk es paketi ile baslayin diyor gecmis olsun bu arada

Canım sperm testlerini pek bilmiyorum ama sanırım 128 milyon iyi bir değil bir de ileri hareket hızı morfoloji onlar daha önemli sanırım eger ondada iyiyse senin için kesinlikle advictor kullanmalısın yanına minera ve fodega ekleyebilirsin bu arada pcostan dolayı kilon varsa mutlaka adalis de al canım

Canım sperm testlerini pek bilmiyorum ama sanırım 128 milyon iyi bir değil bir de ileri hareket hızı morfoloji onlar daha önemli sanırım eger ondada iyiyse senin için kesinlikle advictor kullanmalısın yanına minera ve fodega ekleyebilirsin bu arada pcostan dolayı kilon varsa mutlaka adalis de al canım

Eşimin spermi 24 milyon doktor iyi dedi eş paketi kullandık çok pahalı panecea ve minera kullansa yeterli olur mu

Eşimin spermi 24 milyon doktor iyi dedi eş paketi kullandık çok pahalı panecea ve minera kullansa yeterli olur mu
Panacea fodefa ve bee ekleyebilirsin canım en azından bee nin içinde saf arı sütü poleni propolis var eşinin daha da spermlerinin artmadıma yardımcı olur

Çok teşekkür ediyorum 💐

Kokuda farklılık içtiği takviyeler kaynaklı olablır. Önemli olan yoğunlaşmasıymış. Eşimin yoğunlaşmadı henüz sanki. Sizinde eşinizde mi problem
Yazmistim daha önceki mesajlarda gitmeye bir turlu ikna edemedim maalesef. Kokusunda farklilik derken söyle onceden daha ağır bir koku vardi simdi yok

Merhaba kızlar 💕 Bu ay mfk es paketi denemeye basladik eşimle 1 hafta oldu kullanali. Adetime 11 gun var belki faydasi olmuşturda inşAllah nasip olur artık. 3 yildan beri korunmuyoruz 2 defa kimyasal gebelik oldu daha olmadi. Mfk ya baslayan varsa buyrun beraber bekleyelim😊 birbirimize destek olur fikir veririz.
Mfk ürünlerini bu ay alıcaktım sadece mfk ya göre ilişkiye girdim ve sonuç 🤭

X